To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przeczytajcie i odpowiedzcie :-) CIĄŻA?!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyczek
Witam!!!
Mam do Was pytanie, mianowice...
- temperatura mierzona w pochwie rano przed wstaniem z łóżka 37 - 37,2,
- bóle podbrzusza,
- bóle jajników,
- bóle piersi,
- zmiana koloru sutków z różowych na ciemne, oraz wrażenie wzrokowe...tak jakby mi cały czas stały....
- brak miesiączki 6 dzień...
Ja podejrzewam że mogę być w ciąży, na badanie do gina ide w przyszlym tygoeniu, ale jestem ciekawa co Wy Kobietki myślicie o moich objawach? Czy mam rację tak sądząc??? icon_wink.gif
Magdalena Sierocka
myślę,że jesteś, pędź po teścik:)
kasiask
Popieram moją przedmówczynię icon_smile.gif
MiE
ja tez bym sie kierowala ku ciazy, ale kup tescik i zrob, lub bete bedziesz miala 100% pewnosci icon_wink.gif
promyczek
Witam Kobietki!
Dziekuje z góry za odpowiedzi icon_biggrin.gif . Ja tez jestem tego pewna jak nigdy dotąd że raczej jestem w ciąży, test zrobie najprawdopodobniej w poniedzialek górA we wtorek, i mam nadzieje ze zobacze po raz pierwszy raz w życiu 2 kreseczki hihi.
promyczek
Kochane kobietki BĘdĘ mamą!!!!!!! icon_biggrin.gif
daguusia
promyczek no to ogromne gratulacje i spokojnej takiej bardzo książkowej ciąży i porodu. Trzymaj się cieplutko ty i twój mały aniołek icon_biggrin.gif
majul
Promyczek, super!!! gratulacje oraz zyczenia spokojnej, książkowej ciąży i porodu. Trzymaj sie! Nie zapominaj nam na staraczki fluidków ciążowych podsyłac wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.