To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoÅ› wie jak boli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulla
Jak boli ucho kiedy zaczyna siÄ™ stan zapalny??

Nie mam wyborażenia, bo nigdy mnie nie bolało.
A dziś rano obudziłam się z uchem bolącym. Rano na plan pierwszy wysuwał się bół części zewnętrznej, czyli małżowiny, która nie wiedzieć czemu bolała bardzo, a w środku ni to ból, ni to kłucie, a chwilami swędzenie. Teraz czuję tylko w środku - znaczy czuję je tak nieprzyjemnie, czasem zakłuje, czasem zaswędzi. Ucho nie jest zatkane, nic w nim nie mam. Nie jestem chora - nie mam kataru, gorączki itp.

Wie ktoÅ›???
trylinka
Zapalenie ucha to ból straszliwy. To takie przeszywające strzały co jakiś czas. Takie potężne ukłucia. Buch i przerwa...... buch i przerwa....
Kocurek
Mnie bolało jednostajnie - paskudnie, i mocno, nie do wytrzymania.
.uzytkownik.usuniety.
Mnie też bolało nieprzerwanie i coś jakby pulsowało... W środku.

Ulla, ale Ty idź do lekarza bo to strasznie poważna sprawa. Leo już czwarty tydzień leczy zap. ucha bo w porę się nie zorientowałam... icon_sad.gif

Z
ulla
Poczekam do jutra, jeżeli stan będzie trwał, jak trwa, no teraz czasem zakłuje lub zaboli, ale nie swędzi, a piecze, to wezwę lekarza prywatnie do domu (kosztuje tyle samo co prywatnie, bo lekarz zaprzyjaźniony)...w mojej przychodni sprawdzają legitymację ubezp. a zapomnieliśmy podbić icon_rolleyes.gif , a nie chce mi się robić zamieszania, tym bardziej, że do mojej lekarki i tak trzeba się umawiać, więc jeżeli bym się wcisnęła, to z trudem, bo na chorą nie wyglądam.
Ale ucho nadal "nie moje" icon_rolleyes.gif icon_sad.gif Jeżeli to rzeczywiście zapalenie, to zupełny początek, bo to nie jest ból dosłownie, a dyskomfort i takie jakieś przykre uczucie. No i biorąc pod uwagę wasze obserwacje to może być jednak coś innego (nerwoból icon_question.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.