To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie mleko używacie/polecacie ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Honey*
Mala pije to mleko. Tzn mieszam jej z Nanem. Nic jej nie jest, wypija wszystko. Nie wiem kiedy powinnam przejsc calkiem na nutramigen ? Narazie dosupyje jej po kilka miarek.
Mao
Witam,
niedługo zamierzam zacząć wprowadzanie mojej córce mleka modyfikowanego i zastanawiałam się nad Enfamilem, ale z tego co tu przeczytałam rzadko która z Was je poleca. Czy to wyłącznie ze względu na cenę? Dodam, że na razie nie analizowałam cen różnych mieszanek dla dzieci, po prostu o Enfamilu mówili nam w szkole rodzenia.
Asik 75
Ja daję Nan Active. Zawiera probiotyki, oraz długołańcuchowe nienasycone kwasy tłuszczowe. Cena ok.18zł, ale jestem z mleka zadowolona i córce smakuje. Mleko jest nowością i coraz wiecej pediatrów je poleca. Enfamil Lipil też zawiera te tłuszcze, ale nie ma probiotyków.
Gruszka
Emilka była natomist zadowolona z Bebilonu do czasu, aż się nie okazało, że skaza icon_evil.gif (za to po Bebiko miała okropne wzdęcia zi zaparcia i bóle brzucha - więc osobiście nie polecam).
milutka
Moja siostra chce wprowadzić do diety swojej prawie 4 miesięcznej córeczki sztuczne mleko. Zastanawia się jakie będzie najlepsze, myślała o bebilonie.

A Wy jakie byście poradziły? które najlepsze , takie najbardziej zblizone do mleka matki?

Eliszka
które najlepsze? Okaże się co toleruje dziecko. Bo może się okazać, że bebilon będzie nieodpowiedni.
Moja odkąd ją dokarmiałam, a później karmilam tylko sztucznym piła bebilon, najpierw comfort, później zwykły, podjęta próba zmiany na bebiko zaskutkowała dwutygodniowym rozwolnieniem, mimo powrotu do bebilonu po trzech dniach.
Po roku zaczęla pić Gerber nr 3 i to pije do tej pory, po bebiku, na które chcialam, nie wiem dlaczego (chociaż moze wiem, jest bardziej dostępne w sklepach) zmienić gdy miala półtora roku, nadal miała biegunki. O spróbowaniu krowiego nie mówię- masakra.
milutka
Dzięki za odpowiedź icon_smile.gif no własnie siostra mysli o bebilon komfort. Masz rację, każde dziecko inaczej reaguje na mleko, ale chyba najlepiej zacząć od tego bebilon.
bumbum
Moja odkąd skończyła 6 msc była na bebilonie.Miesiąc temu zmieniałam na Gerber2-smakuje i toleruje więc przy nim zostałyśmy
milutka
Siostra jednak wybrała zupełnie inne, HIPP. Mała jadła parę razy i jest oki icon_smile.gif
Anusia15
Mój synuś od drugiego tygodnia życia jest na mm. Najpierw był bebilon. Ale to właściwie przypadek. po prostu pewnego wieczoru doszłam w końcu do tego, że prawie w ogóle nie mam pokarmu i dziecko jest po prostu głodne. I wtedy kombinowanie skąd koło północy wziąć dla niego mleko. Dodam, ze mieszkamy w małej miejscowości, gdzie nie ma sklepów całodobowych. Na szczęście koleżanka miała i mogła odstąpić. Po jakimś miesiącu zaczęliśmy szukać czegoś tańszego (nie oszukujmy się, bebilon jest drogi). No i padło na gerbera. Na szczęście nie było żadnych rewolucji z racji zmiany mleka, więc pewnie już przy nim zostaniemy.
joobler
ja do wczoraj używałam bebilon a teraz dałam mojemu smykowi grysik i nic innego już jeść nie chce, czy to możliwe żeby takl szybko się prestawił?
Basia:)
joobler,to w końcu masz 2 miesięcznego synka czy szykujesz się do porodu naturalnego z wyboru???
...
tak z ciekawości przejrzałam posty pisane przez joobler 29.gif
myszka3
Moja córcia po odstawieniu od piersi dostawała przez cały czas Mleko Bebilon i było ok, więc całe szczęście nic nie musiałam cudować. Natomiast obecnie już nie długo będzie miała 4 latka i wciąga tylko mleczko prosto od krowy. icon_biggrin.gif
olant
[edit: moderacja]
Monster
Bebilon nan 2
mammamia87
Bebilon u nas od początku sie sprawdził icon_smile.gif
annad
Nestele Nan Pro
Nessi
enfamil ponoć najlepsze, ale Majka pic nie chciała. U nas sprawdził się bebilon
nigda
Polecam [edit: moderacja]. Od niedawna podaję je mojemu dziecku i mogę śmiało Wam je polecić. Mleko to zawiera wg informacji wszystko to czego potrzebuje dziecko. Moje bardzo chętnie je pije.
Zossia89
Ja osobiście nie miałam do czynienia, ale moja koleżanka mocno poleca Holle, opisała nawet to mleko modyfikowane bardzo skrupulatnie, możecie poczytać tutaj: [edit: moderacja]
Sęk w tym, że podobno mleko ciężko nabyć, ona kupowała przez internet, ale nie wiem czy to jeszcze możliwe..
kamila556
U nas dopiero trzecie mleko okazało się dobre i było to Bebilon https://www.apteka-melissa.pl/producent/bebilon.html. Smakuje mojemu dziecku i nie ma po nim żadnych reakcji alergicznych i to jest dla mnie najważniejsze. Wiadomo, że każde dziecko reaguje inaczej, ale ja już mam wybór dobrego mleka za sobą i mam nadzieję, że tak pozostanie. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.