To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nazwa Poradni Psychologicznej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Pomagam otwierać znajomej poradnię psychologiczną i zatrzymało nas na nazwie, macie jakieś pomysły, grupo docelowa?
Coś co jest nieco mniej banalne niż np. Słoneczna Polana icon_wink.gif icon_lol.gif Pomocna Dłoń icon_lol.gif albo Nowy Rozdział icon_lol.gif ?
Klimaty podobne do Dojrzewalni Róż.

dzięki!!!
cydorka
a czy ta poradnia ma jakas grupe docelowa, tzn dzieci młodzież, czy raczej dorośli? a moze bardziej kobity
podpowiedz coÅ›, wtedy tez bedzie Å‚atwiej
cyd
zilka
CYTAT(cydorka)
a czy ta poradnia ma jakas grupe docelowa, tzn dzieci młodzież, czy raczej dorośli? a moze bardziej kobity
podpowiedz coÅ›, wtedy tez bedzie Å‚atwiej
cyd


No sugeruje to w pierwszym poscie zwracajac sie do Was "grupo docelowa" icon_lol.gif icon_lol.gif Jak najbardziej kobiety, po 30 a jeszcze lepiej 35, z checia na zmiane icon_biggrin.gif
ulla
Same banalne mi do głowy przychodzą icon_smile.gif

Typu Nowy Początek...Lato Życia....Błękitny Zamek
marghe.
Szczerze mówiąc bardziej do mnie trafiają nazwy "profesjonalne"

Jakoś nie widzę się w poradni pt Błekitny Zamek. Omijałabym szerokim łukiem taki przybytek... Wybacz Ulla..
Użytkownik usunięty
Ja znowu szybciej widzę się w "Pomocnej Dłoni" niż w "Stowarzyszeniu na rzecz osób z problemami psychicznymi"...
ulla
CYTAT(marg.)
Szczerze mówiąc bardziej do mnie trafiają nazwy "profesjonalne"

Jakoś nie widzę się w poradni pt Błekitny Zamek. Omijałabym szerokim łukiem taki przybytek... Wybacz Ulla..


Hehe...Marg ja też icon_smile.gif Do mnie też taki marketing nie przemawia.
amania
CYTAT(ulla)
CYTAT(marg.)
Szczerze mówiąc bardziej do mnie trafiają nazwy "profesjonalne"

Jakoś nie widzę się w poradni pt Błekitny Zamek. Omijałabym szerokim łukiem taki przybytek... Wybacz Ulla..


Hehe...Marg ja też icon_smile.gif Do mnie też taki marketing nie przemawia.



Ja mam tak samo marge, ta Dojrzewalnia róż mnie wręcz rozśmieszyła.
Jednakże z nazw nieprofesjonalnych icon_wink.gif ten Błękitny Zamek wydaje mi się trafiony - zwłaszcza w odniesieniu do grupy docelowej.
reszka
Ale któz dzis czyta LMM, żeby wiedziec co to jest ów zamek?
katiek
Ja czytam icon_biggrin.gif . A Błękitny Zamek jest moją ukochaną książką LMM.
To tak OT.
Co do nazwy, chwilowo nic mi nie przychodzi do głowy.
mama_do_kwadratu
edi miała zawsze super pomysły
hawah
Idąc za literackim ciosem - "Ja wam pokażę!" ? icon_biggrin.gif
amania
CYTAT(reszka)
Ale któz dzis czyta LMM, żeby wiedziec co to jest ów zamek?


dziś może i nikt, ale "grupa docelowa" już dawno przeczytała icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
Jestem trochę starsza od grupy docelowej wink.gif , więc nie wiem, czy moje zdanie ma znaczenie, ale szukając pomocy fachowca wybralabym się do miejsca o nazwie bliższej Laboratorium Psychoedukacji niż Dojrzewalni Róż wink.gif choć generalnie lubię nazwy inspirowane literaturą.
reszka
He, ja też wolałabym do Błękitnego Zamku udac sie celem podratowania doczesnej powłoki - jakieś spa czy cóś. Ja rozumiem, że sie tego Zamku czepiłyśmy, ale malowniczy jest...
Ciocia Magda
też kochałam tę książkę.

a w kwestii przedmiotowej - czy to ma być coś w stylu przychodni psychologicznej (tzn. tylko porady terapeutów) czy coś bardziej przypominającego Dojrzewalnię (tzn. także kursy ikebany, tańca, itp.)?

przychodzą mi na myśl dwa typy nazw, chociaż niezbyt piękne - jedne "składanki" (np. Duszokawiarnia icon_rolleyes.gif ), drugie odwołujące się do obcych tradycji duchowych (Zendo, Nirvana, Yin/Yang, Mandala)
marghe.
CYTAT(reszka)
Ale któz dzis czyta LMM, żeby wiedziec co to jest ów zamek?


ja icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.