To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ratunku, gryzie i tarmosi!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
No właśnie. Mój syneczek słodki icon_smile.gif znalazł sobie nową zabawę. Pięknie się przysysa, ssie ładnie przez jakiś czas, pewnie dla zmylenia mojej czujności icon_twisted.gif . Nagle zaciska szczęki i gwałtownie odchyla głowę do tyłu albo szarpie na boki jak mały psiak.

Wiecie coś na ten temat icon_question.gif Jak go tego oduczyć icon_question.gif icon_question.gif
Maciejonka
Koleżance jak tak Kuba robił to go odstawiała poprostu i z czasem zrozumiał. Ale był już starszy o jakieś pare miesięcy.
zilka
No właśnie moja Florcia też duuuużo starsza ale też jej ugryzienie było dużo mniej przyjemne bo ma zęby!
Właśnie wczoraj po raz pierwszy mnie ugryzła, ssała, ssała, nie mogła zasnąc, z nudów zaczęła się bawić i w końcu mnie ugryzła. Najgorzej było nie wrzasnąć czy pisnąć bo to przecież fajne jak mama tak piszczy. Zabrałam jej pierś i dałam palec, zaczęła go obgryzać ale też nie wytrzymałam bo ząbki ma już nie od parady. W zamian wsadziłam jej do buzi jej własny palec i ugryzła się we własny... Szybko przestała i narazie nie powtarza.
Nie wiem czy to Ci pomoże bo dziecko musi mieć już zęby, żeby je zabolało...

icon_mrgreen.gif
.uzytkownik.usuniety.
Zilka, dzięki.

Bo zęby to w tzw. międzyczasie się pojawiły icon_lol.gif

Na razie nie mogę trafić ruchliwą małą łapką do gębusi ale kiedyś mi się wreszcie uda icon_twisted.gif

Pozdr,
Jaco
Ja wrzasnęłam.....
Mały się popłakał...... i nigdy więcej nie ugryzł!
IzaS
U nas to zdarzylo sie chyba 3 razy, ja wrzasnelam, Ares w placz. Szybko zrozumial icon_wink.gif
pozdrawiam
Tobatka
A ja mam takiego miesięcznego "gzuba", co tez tak potrafi!. Ale u mnie akurat jest tak, że Mały jest czymś zdenerwowany (może mu za wolno leci, a może za szybko?).. Wtedy jeszcze optrafi płakać, prężyć się i szarpać głową - a to wszystko nie wypuszczając piersi z buzi.. Już mi tak jednej nocy załatwił brodawki, że z bóle następnego dnia karmiłam zaciskając mocno szczęki...

Ech... Ale i tak uwielbiam go karmić - mimo takich drobnych odchyłek od normy (bo zazwyczaj je ładnie, a to sie sporadycznie zdarza) icon_smile.gif

Pozdrawiam
.uzytkownik.usuniety.
Spieszę donieść, że problemy tarmoszone wink.gif skończyły się tak jak się zaczęły: zupełnie bez mojego udziału. Ale oczywiście zaczęły się nowe. Teraz kiedy zaczynamy karmienie do góry wznosi się mała, tłuściutka łapka. Owa łapka chwyta mnie za policzki, odgina wargi, sięga do oczu, ciągnie za włosy, chyba w zębach chce pogrzebać icon_evil.gif itd. A łapka owa ma paznokietki jak brzytewki i uścisk jak kombinerki icon_rolleyes.gif

U Was też tak?

Zwierzo ze zdefasonowanÄ… twarzÄ….
Tobatka
"Moja" lapka jest teraz na etapie drapania piersi - jeszcze nie dociera do twarzy icon_smile.gif A na te "piersiowe" pieszczoty ma sposob - podkladam pieluszke, koszulke i ja wasnie lapka zaczyna mietosic icon_smile.gif

Ale faktycznie - jak zacznie za twarz sie brac... icon_smile.gif Nawet obcinanie paznokci niewiele daje..
jagoda1976
Mój Mały ugryzł mnie dwa dni temu, przestraszyłam się i Konradek to chyba wyczuł, bo zaczął płakać. Później miałam uraz i bałam się go przystawić, żeby nie ugryzł jeszcze raz. Mama nadzieję, że to był tylko incydent jednorazowy, bo bardzo bolało.

Pozdr. Jagoda
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(Jagoda1976)
Mój Mały ugryzł mnie dwa dni temu, przestraszyłam się i Konradek to chyba wyczuł, bo zaczął płakać. Później miałam uraz i bałam się go przystawić, żeby nie ugryzł jeszcze raz. Mama nadzieję, że to był tylko incydent jednorazowy, bo bardzo bolało.


Jagódko, a Konradek ma już ząbki icon_twisted.gif ?

U nas apogeum gryzienia przy pierwszych zębach było. Teraz mamy powtórkę z rozrywki. Idą górne jedynki icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif No i Dzidziasty silniejszy jest. Mocniej potrafi niż na początku. A i paluszki pięknie chwytają icon_evil.gif

Pozdr,

zwierzo
jagoda1976
Konradek ma już 6 ząbków: 4 na górze, 2 na dole icon_smile.gif
marcena
Jej Jagoda ale dzieci się różnie rozwijają. Moja Ola nie ma ani jednego.
Czasami mi ściśnie dziąsłąmi i nieżle boli. A jak będą zęby ufffffffffff aż strach.
pozd
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(Jagoda1976)
Konradek ma już 6 ząbków: 4 na górze, 2 na dole


icon_biggrin.gif Mały zębatek z niego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ucałuj ode mnie Konradka w nożynkę.

Pzdr,

zwierzo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.