To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Komputer w dziecięcym pokoju?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaOliwki
Mam pytanie jaki wpływ na niemowle i jego rozwój ma komputer stojacy w jego pokoju. Dodam, że komputer prawie cały czas jest włączony. Czy ma to wpływ na rozwój układu nerwowego itd.? Czy promieniowanie może być szkodliwe, jak tak to co może spowodować? Proszę o radę bo chyba muszę przemeblować mieszkanie.
Pozdrawiam
Becik
U nas jest taka sama sytuacja icon_confused.gif ale staram się jak najczesciej go wyłączać i wietrzę pokój.Więc się dołanczam do pytania icon_wink.gif
Mika
w dobienowoczesnej technologii promieniowań wielkich nie będzie tyle,że bzyczeć całyczas coś będzie wink.gif
a nawet dorosłym radzą,że jeśli jużkomp musi chodzić to byle nie w sypialni

nie możesz przeprowadzić komputera do innego pokoju?
Mariola***
Na pewno tył komputera powinien być skierowany w ścianę i to w takie miejsce,za którą nikt nie śpi.
fifafo
a laptop tez tak samo jak stacjonarny jet gozny
Użytkownik usunięty
CYTAT(Gondol)
wyłanczć


Przepraszam bardzo, co robić? icon_eek.gif

Wybacz, ale ja jestem na rozkładanie akurat TEJ nosówki NIESAMOWICIE drażliwa... Powtórzę więc... Telewizor jest WłąCZONY, a nie "włanczony", prawda? Więc go WYłąCZASZ, a nie "wyłanczasz" brrrr...

Pzdr.
Becik
icon_redface.gif
Użytkownik usunięty
Gondol... powiem tylko to, co powtarza moja koleżanka z pracy - polonistka. Głupich ludzi się nie poprawia icon_smile.gif Nie wstyd się mylić. Wstyd dorabiać do tego ideologię...
Przepraszam, jeśli poczułaś, że na Ciebie naskoczyłam. Jestem w tym miejscu wyjątkowo wyskokowa...

A co do meritum... ja bym jednak kompa wyniosła z królestwa dzieci.

Pzdr
Becik
Zapamiętam do końca życia że telewizora się nie"włancza" i "wyłancza" icon_lol.gif Już komp jest w innym pokoju wink.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Gondol)
Zapamiętam do końca życia że telewizora się nie"włancza" i "wyłancza"


Już Cię uwielbiam icon_lol.gif
fifafo
czuje sie ignorowana a co z LAPTOPEM bo ja mam w pokoju w którym spię z Ksawciem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.