To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

włosy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
wypadaja mi bardzo włosy poradzicie cos jakąs kuracje moze jakis cud szampon abo cos innego
a wiecie karmiÄ™ ksawcia piersiÄ… moze to od tego
zoadka
Mi też tak wypadają...niestety głównie dlatego ze sie karmi piersią..ale juz sie do tego przyzwyczaiłam.
ulla
Włosy po ciąży wypadają zawsze. Statystycznie najczęściej między 3-6 miesiącem wypada dużo. Zazwyczaj w ciąży dzięki wysokiemu poziomowi estrogenów (o ile pamiętam) poprawia się stan włosów i wypada bardzo mało...potem niestety organizm nadrabia i wypada ich dużo. Samo karmienie pirsią nie ma z tym wiele wspólnego. Tyle, że jeżeli się karmi długo, a nie zadba o odpowiednia dietę zawierającą te różne potrzebne mikroelementy to stan może trwać dłużej.


Ps. ja co 2-3 lata bez związku z ciążą mam tak, że przez 2-3 miesiące wypadają mi włosy dość mocno. A potem zaczynają odrastać intensywnie (i to tak, że przez kilka miesięcy mam prawie grzywkę, choć zasadniczo od kilkunastu lat jej nie posiadam). Fakt, że budzę się zawsze kiedy to za długo trwa robię badania, dorzucam coś do diety i intensyfikuję pielęgnację moich nędznych kłaków.
Polecam Henna Wax Treatment.
fifafo
ulla a mozna o cos kupic przez net jak moozesz daj linka
bardzo dziekuje za wszystkie słowa wsparcia
ulla
Henna Wax

https://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=853

po ciąży stosowałam preparat Vichy

https://www.aptekazdrowia.pl/index.php?prod...id=842620115609

ale podobno przy karmieniu nie należy stosować...nie wiedziałam, zastosowałam i już jedno opakowanie podziałało. Co prawda drogie to, ale skuteczne. I do tego jest jeszcze szampon z tym samym składnikiem czynnym (znaczy z aminexilem).

Podobno skuteczne są również preparaty zażywane doustnie (takie witaminy+ minerały np H-pantoten)...ale tu doświadczeń nie mam, bo ja nie jestem w stanie połknąć tabletki.

Podobno działa dobrze też olej rycynowy, ale to tłuste strasznie i potem domyć włosów nie mogłam icon_smile.gif .

Aha - wszystko to kupisz w podobnej bardzo cenie normalnie w aptece, nie trzeba przez net.
iguana
A ja od zawsze stawiam na Seboradin Lotion. Po ciąży też go stosowałam. Zawsze z rewelacyjnym rezultatem. no i chyba jest najtańszy z wymienionych specyfików. Kosztuje poniżej 20 zeta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.