To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego pediatry - wizyty domowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pixel
Witam serdecznie,

Juz urodzila sie moja cudowna coreczka - duza, zdrowa i silna baba (3890 przy porodzie). Teraz chcemy sie zabezpieczyc na przyszlosc i szukamy bardzo dobrego pediatry ktory moze odwiedzic moja coreczke u nas w domu (Gdansk Ujescisko-Lostowice).
Czy znacie moze kogos takiego, mozecie polecic ??
Magdula
Gratuluje córci!
Na wizyty domowe polecam dr Piotra Banacha tel. 602-151-556 (można dzwonić codziennie). Na codzień pracuje w poradni gastroenterologii dziecięcej przy szpitalu Wojewódzkim (budynek szpitala kolejowego). Na dodatek mieszka w twojej okolicy. Przychodni na ujeścisku nie polecam, zdecydowanie wolę pokonywać odległość z Oruni na Morene do tamtejszej przychodni na Jaśkówce.
blaire
Co do wizyt domowych również dużo dobrego słyszałam o dr Banachu. Podobnie jak Magdula lekarzy mamy w przychodni na Morenie. W naszej okolicy jakoś ciężko na dobrego pediatrę trafić...
pixel
CYTAT(Magdula)
Przychodni na ujeścisku nie polecam, zdecydowanie wolę pokonywać odległość z Oruni na Morene do tamtejszej przychodni na Jaśkówce.


cz masz na mysli przychodnie na ul.Warszawskej kolo 'stawku' ?
jesli tak to co bylo z ta prZychodnia nie tak ? i u kogo bylas wtedy u lekarza
MałaGosia
Jezeli chodzi o lekarzyb w przychodni to polecam przychodnie Nowy Chelm i tam doktor Niesluchowska. A na Chelm to calkiem niedaleko macie.
Tusiol
Banacha też polecam. Wizyta domowa z tego co pamiętam 100 zł.

Ja za to z Ujeściska dojeżdżam do przychodni w Sopocie.
Magdula
He, he he, Tusiolku widze że Banach to różnie bierze icon_lol.gif , pewnie w zależności od choroby icon_wink.gif . Od nas najwięcej wziął 90 (gdy badał małą pierwszy raz i tłumaczył nam wypisy szpitalne) a najmniej 60 (za osłuchanie kaszlu). A może chodzi o wiek dziecka icon_rolleyes.gif .
Pixel nie chodzi mi o tą przychodnie przy stawku tylko tą na osiedlu. Doświadczenia całe szczęście nie są moje, ale z dwóch źródeł słyszałam o tamtejszych pediatrach.
Tusiol
Może nas skasował tak za nagłość wezwania. To był okres poświąteczny a przedsylwestrowy, na drugi dzień wyjeżdżaliśmy i chciałam szybko wizytę lekarską a nikt nie chciał przyjechać, bo sami mieli jakieś tam już plany.
Martys
No to drogich macie tych lekarzy! Ja znam i korzystam od lat z usług dr Folwarskiego. Wizyty w jego gabinecie na Niedźwiedniku kosztują 30zł, a domowe 50-60 zł w zależności jak daleko musi dojechać. Jak dla mnie super i lekarz i człowiek. Zresztą kogo nie spotkam z zaprzyjaźnionych mam , to każda okazuje się korzysta z jego usług. Pozwolę sobie podac telefon do rejestracji 342-58-44.
andy
CYTAT(Martys)
No to drogich macie tych lekarzy! Ja znam i korzystam od lat z usług dr Folwarskiego.

I ja się przyłączam do pochwał dla dr Folwarskiego. U nas w przedszkolu co drugie dziecko tam chodzi. Pan dr to bardzo opanowany, cichy i skrupulatny człowiek. Ma czas i o wszystko dokładnie wypytuje. A przy tym ma fantastyczny kontakt z dzieckiem! Dzieci są zachwycone bo traktuje je jak partnerów. A jak trzeba - telefonicznie też udziela porad icon_wink.gif Polecam.
Moyre
Slyszalam ze dr Sroka jest rewelacyjna przyjmuje chyba na Zaspie
WiolkaK
My mamy blisko przychodnię ojca Pio i tam chodzimy do pediatry dr Gabrieli Danielewicz, można się do niej umówić przez Internet ostatnio zauważyłam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.