To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szkoła rodzenia Katowice co polecacie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agulla
Dziewczyny moje kochane szukam dobrej szkoły rodzenia w Katowicach. Zbieram informacje dla mojej koleżanki w 22 tygodniu ciązy icon_smile.gif Z góry dziekuję za adresy, telefony i wrażenia ze spotkań.

Przy okazji mogę polecić szkołę rodzenia w Sosnowcu przy szpitalu nr 2 gdzie chodziłam z mężem i było nawet miło, choć bez rewelacji icon_confused.gif .

Pozdrawiam agulla
eOla
Polecam gorąco Szkołę Rodzenia przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach
ul. Zawiszy Czarnego 7A Osiedle Tysiąclecie
tel. (032)2545086 centrala, prosić ze szkoła rodzenia.

Jest to bezpłatna szkoła rodzenia, trzeba miec skierowanie od lekarza ginekologa-położnika opiekującego się ciężarną.

Zajecia były w środy i piatki od 16.00 do 18.00, były to wykłady i ćwiczenia. Bardzo fajna polożna. Po wiecej informacji zapraszam na priv. Pozdrawiam!!

eOla
lidqa
szkola poloznej z bogucic. niestety platna ale naprawde swietna a zajecia sa we wtorki o 18:30 albo 18 nie pamietam. namiary znajdziesz na onecie w niemowle. to jest szkola na krasinskieg o bodajrze
eOla
Witam!
Odnośnie tej opisywanej przez mnie szkoły rodzenia to od nowego roku jest ona płatna: kosztuje 150zł/za cały cykl spotkań. Trwa to miesiąc 2 razy w tygodniu po 2h.
Pozdrawiam!
eOla
Witam!
Odnośnie tej opisywanej przez mnie szkoły rodzenia to od nowego roku jest ona płatna: kosztuje 150zł/za cały cykl spotkań. Trwa to miesiąc 2 razy w tygodniu po 2h.
Pozdrawiam!
MartaL
TEZ CHODZIŁAM DO SZ.RODZENIA POŁOZNEJ JOANNY BANASIK Z BOGUCIC. ZAJĘCIA W SZKOLE MUZYCZNEJ O 18 WE WTORKI- PŁATNE 20ZŁ ZA JEDNO. SYMPATYCZNA ATMOSFERA, WSZYSCY PARZYŚCI. KAMERALNIE-PRZEWAZNIE 4 DO 5 PAR, WYKŁADY I CWICZENIA. NA JEDNYCH ZAJECIACH OGLADA SIE FILMY Z PORODU. NAMIARY PODAJA W SZPITALU NA MARKIEFKI LUB NA RODZICPOLUDZKU.
OGÓLNIE O.K.
Aneczka
Ja z kolei polecam przy szpitalu w Siemianowicach. W programie są ćwiczenia na basenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.