To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prosze o rade!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniaqq88
Czesc Dziewczyny-nie wiem co mam myslec-spoznia mi sie okres ok tyg. do tego od kilku dni bola mniebardzopiersi oraz podbrzusze tak jak by na okres!mierze sobie temperature od 2dni i wskazuje 37.3 kiedy zrobic test?dodam ze od kilku miesiecy kocham sie z partnerem bez rzadnego zabezpieczenia i myslimy o dziecku bardzo prosze o rady!z gory dziekuje pozdrawiam
Miki79
Ania test możesz zrobić już. Ja robiłam w dzień, kiedy miałam dostać okres i wyszedł pozytywnie. Skoro ty już jesteś tydzień po terminie no to tak po cichutku GRATULUJĘ. Objawy (piersi, brzuszek) wskazują na ciążę ale dla pewności zrób test. Najlepiej rano, ale ja drugi test nie wytrzymałam i robiłam tego samego dnia popołudniu (dla pewności) i też wyszedł dobrze. Daj znać jak wyniki. Powodzenia icon_biggrin.gif
Ewelinek
Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że to już icon_wink.gif wydaje mi się, że test możesz zrobić tylko najlepiej z samego rana z pierwszego siusiu po nocy icon_wink.gif Ja na początku miałam podobnie, ból piersi, ból w podbrzuszu... Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie icon_wink.gif
Pani Gruszka
Ja tez robiłam test tydzień po terminie@ (ból tylko piersi) - rób tescik i chwal się nam icon_biggrin.gif
MiE
tescik juz mozesz robic, ja jestem pelna nadzieji, mi co prawda dwie krechy pojawily sie na ponad tydzien przed terminem @, ale wierze ze u Ciebie to fasolka, wiec bez obaw testuj, trzymam mocno kciukasy i daj znac o wyniku icon_wink.gif
aniaqq88
Dziękuję Wam za odpowiedzi, jurto rano zrobię test więc napewno się pochwalę co i jak icon_smile.gif pozdrowionka icon_smile.gif
aniaqq88
Teścik pokazał 2 kreski icon_smile.gif i we wtorek ide do lekarza aby wszystko potwierdził icon_smile.gif pozdrowionka dla was wszystkich
Ewelinek
Ogromniaste gratulacje icon_wink.gif Pozdrawiam i spokojnych 9 m-cy życzę icon_wink.gif
ana84
serdeczne gratulacje icon_smile.gif
nie przemeczaj sie zbytnio, dbaj o siebie i fasolkÄ™ i zyczÄ™ ci aby te 9 miesiecy byly dla ciebie wspanialym przezyciem icon_smile.gif
pozdrowionka icon_smile.gif
aniaqq88
Dziękuję wam za gratulacje icon_smile.gif. I mam pytanko, czy normalnym objawem jest to ze boli mnie jeden z jajników?Oraz ze co 20-30 min jest mi nie dobrze z głodu choc ciut wczesniej jadłam. Po wizycie u lekarza wszystko opowiem, pozdrowienia
MiE
serdeczne gratulacje i pieknych 9 miesiecy ciazowych zycze icon_wink.gif
mnie tez jajnik bolal, na samym poczatku a z fasolka wszystko wporzadku wiec to chyba normalne icon_wink.gif
pozdrawiam serdecznie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.