To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciąża po laparoskopii (skaryfikacja jajników)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asioola
Prosze o wpisy dziewczyn którym udało sie zajść w ciąże po laparoskopii lub sa w trakcie starań o dzidzie po tym zabiegu. Będzie mi bardzo miło gdyż sama jestem w 4 dobie po laparo i czekam na upragnione potomstwo icon_smile.gif) Czekam na wasze wypowiedzi. Przede wszystkim piszie kiedy lrkarze kazali rozpaczac wam starania i w ktorym cyklu wam sie udalo icon_biggrin.gif
Pani Gruszka
Asioola, ja nic Ci nie napiszę, ale życzę powodzenia w staraniach - taką czy inną drogą - oby się szybko udało! icon_biggrin.gif
Asioola
A dziekuje pięknie. Mam nadzieje że wątek sie w krotce rozwinie i ktos bedzie mi towarzszyl w staraniach icon_smile.gif Buzki icon_smile.gif
Asioola
Matko co za błąd ....Wkrótce oczywiscie piszemy razem hihihi icon_smile.gif
karzoo
Witam.
Ja miałam laparo w lipcu. W pierwszym cyklu po byłam na badaniach u mojego gina, zrobił mi USG, wszystko było ok, widac było dojrzewający pęcherzyk. Zapytałam się kiedy możemy zacząć starania o dziecko, odpowiedź brzmiał: 'Nawet dzisiaj". Ucieszyłam się strasznie. No i faktycznie w tym cyklu zaszłam w ciąże. Radość ogromna....ale radość ta trwała do początku 9 tygodnia, kiedy zaczęłam plamić. Lekarz,USG i okazało się, że mojemu bąbelkowi nie bije serduszko. Właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala po zabiegu. Lekarze w szpitalu powiedzieli, że najprawdopodobniej przyczyną poronienia był zbytni pośpiech. Tak więc radzę odczekać przynajmniej 3 miesiące, zrobić w tym czasie wszystkie badania, zaszczepić się na różyczkę, grypę i żółtaczkę. Lepiej dmuchać na zimne. Ja też biorę sie teraz porządnie za siebie i mężą i czekamy
Asioola
icon_sad.gif jej...mi tesh lekarz kazał starać sie od razu. I juz jestem w dniach owulacyjnych wiec jesli doszlo do zaplodnienia to juz za pozno icon_sad.gif Dobrze ze nie wszystkich przypadkach dzieje sie tak samo. Tak mi smutno jak to przeczytalam icon_sad.gif wyobrazam sobie ze nie jest Ci teraz lekko...Zawsze nawet nie po tym zabiegu tak tesh moze sie zdarzyc z wielu innych przyczyn.
Gosia:)
Asiu ja też jestem po laparoskopii. Miałam prawie miesiąc temu. lekarz kazał mi starać się w następnym cyklu tak więc będzie to ciut ponad miesiac po zabiegu.

Laparoskopię miałam robioną też przed narodzeniem Natalki. Zabieg był pod koniec grudnia zaszłąm w ciążę w kwietniu. Nie pamiętam już czy miałam się starać zaraz po zabiegu ale robił go ten sam lekarz co ostatnio, wiec chyba udało się za 3 razem

Gdybyś Asiu chciała porozmawiać na gadu prześlę Ci numer na priva.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif Będzie dobrze.

Aha , a gdzie miałaś robiony zabieg?
Asioola
Ja miałam robiony zabieg przez mojego prof. u ktorego sie lecze u mnie w miescie w Kutnie. Bardzo chetnie porozmawiam wiec jesli mozez przeslij mi numer icon_smile.gif super icon_smile.gif czekam
Gosia:)
Wysłałam. icon_smile.gif
Alutek
cześć Asioola!!
Witaj po długiej przerwie... icon_wink.gif
Ja również jestem po laparo, ale z powodu endometriozy (usnięta cysta i ogniska endo); po zabiegu miałam jescze takie leczenia hormonalne że mogłam się zacząć starać dopiero po upływie pół roku;
zabieg miałam w czerwcu zeszłego roku, a po hormonach (tzw. sztuczna menopauza) wróciło do normy ok grudnia; icon_wink.gif
tak że teraz mam 10 cykl starań po zakończeniu leczenia.. icon_confused.gif
Tez wydaje mi się że ciut za wcześnie jak to dopiero 4 doba.. icon_confused.gif
ale może u Ciebie tak własnie ma być... icon_wink.gif
Pozdrawiam. icon_razz.gif
Ps. Chyba kol. po fachu.. icon_redface.gif icon_biggrin.gif
Asioola
No Witam fajnie że nie jestem sama icon_smile.gif Ja obecnie jestem w 16 dniu cyklu a cykle mam 29 lub 31 dniowe....No i moj lekarz kazal starac sie jeszcze w tym a jak nic nie wyjdzie to w nastepnym cyklu bede probowac "ze wspomaganiem" icon_wink.gif (clostylbelgyt). Powiedział ze na pewno jeszcze w tym roku sie uda. Oby sie nie mylil...Strasznie tego pragne!!
Alutek
To skoro gin tak stiwerdził to
Bardzo mocno trzymam kciuki!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Asioola
Ja tesh trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie bo widze że jutro teścik icon_biggrin.gif
Gosia:)
powodzenia icon_smile.gif
Asioola
Na serio tak Was malutko icon_sad.gif ????????
majaaa
cześć ja też po laparo miałam w czerwcu tego roku, jestem na bromku i clo i pragnyl i na koniec duphaston( nie wiem czy dobrze napisałam) narazie baz efektów icon_sad.gif ale trzymam kciuki za Ciebie Asioola icon_biggrin.gif
majaaa
a zapomniałam, zapraszam do nas na staraczki jest bardzo miło i nas tam dużo a poza tym są efekty dzisiaj 3 dziewczyny oznajmiły II kreseczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.