To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nadczynnosc tarczycy a ciaza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Misiek1985
Mam takie pytanie czy nadczynnosc tarczycy ma wplyw na proby zajscia w ciaze i dziecko icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif slyszalem ze tak ale czy to prawda i jaki powinien byc prawidlowy wynik TSH i innych hormonow tarczycowych icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif moja dziewczyna ma wlasnie nadczynnosc ale troche boje sie jej spytac o takie rzeczy dziewczyny pomocy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Pani Gruszka
Jak zastanawiasz się nad dziećmi ze swoja dziewczyną, to nie powinniscie miec problemu z tym, zeby ze sobą rozmawiać....o wszystkim - także o kłopotach zrowotnych. Ale wracając do tematru, był taki wątek o tarczycy, zerknij, moze coś sie wam wyjaśni https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=34601
Misiek1985
dzieki za szybka odpowiedz icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
ale ja nie chcialbym jej urazic pytajac jej o to bo wyszlo by na to ze gdyby sie okazalo ze nie moze miec dzieci to moze ona by sie zrazila do mnie i bysmy sie rozstali a czy przy nadczynnosci to normalne ze sa zmiany nastrojow i wogule takie psychiczne icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
olivka
misiek wprowadzono cie w bład ,podana strona jest o niedoczynności tarczycy - to śa dwie rózne choroby... ,a ty pytasz o nadczynność...Niestety ja pomóc ci nie mogę aż tak dokładnie bo mam niedoczynność ,ale fakt jest taki ,że przy rozlegulowanych hormonach często ma sie humorki i nastroje , ogólne rozchwianie emocjonalne niekiedy sie spotyka, także nerwowość....co do ciąży to zależy jake wyniki ma twoja kobieta ,czy się leczy, czy tsh jest dużo poza normę itp, nieleczona tarczyca prowadzi bo zaburzeń w zajściu w ciaże , jednak znam dużo przypadków z nadczynnościa tarczycy(leczonej} i dziećmi ,trzeba tylko utrzymywać odpowiedni poziom hormonów i w ciąży być pod opieką endokrynologa.......także nic straconego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.