To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukiwania bardzo dobrego ginekologa w Łodzi.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karzoo
Ten temat przewija się w kilku innych wątkach, ale jak do tej pory nie moge znaleźć lekarza z prawdziwego zdarzenia. Mieszkam w Łodzi od niedawna i nieznam tu żadnego dobrego ginekologa. Do tej pory 'przerobiłam' trzech i niezbyt mi zaimponowali swoja wiedza i umiejętnościami. Mam prośbę polećcie mi dobrego gina. Straciłam dziecko we wczesej ciąży i chciałabym żeby jakiś dobry lekarz pomógł mi zajść ponownie i poprowadził ciąże, oczywiście z pozytywym skutkiem. Słyszałam dużo dobrych rzeczy o dr Lech z Salve, ale może któraś z Was sie u iego leczy. A właśnie, bo znalazłam cennik Salve i mam pytanie, czy jeśli wizyta kosztuje 80zł i USG 80zł, to sumuje się to razem, czy USG jest w ramach wizyty? Proszę pomóżcie...
Saskia
wysłałam Ci pw
pzdr icon_wink.gif
Ania
kasia25
Karzoo w Salve osobno płaci się za wizytę u lekarza i osobno za USG. Czyli łącznie zapłacisz 160 zł.

Karzoo ja również wysłałam Ci pw icon_biggrin.gif
kpaxstar
Na wizyty prywatnie polecam dr n.med. Lecha Dudarewicza tel.603166978. Ja osobiście chodzę do Niego tylko na usg ale z tego co wiem udziela też porad ginekologicznych. Najlepiej zadzwoń to się wszystkiego dowiesz. Więcej na ten temet na str. www.genetyka.hg.pl, www.usg-3d.pl

Pozdrawiam i życzę powodzenia icon_smile.gif

kpaxstar

PS. Moja przyjaciółka chodzi do Matki Polki do lekarza o nazwisku Miller bodajże-ponoć też godny polecenia w takim przypadku jak Twój.
malgosia0023
Polecam Dr.kuzmecką z Madurowicza.Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej.Co ważne za darmo!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.