To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające się połączmy się :) Part II+II+II ;) ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89
Aylin
No to za namową weteranki Daguusi oficjalnie otwieram nowy wątek i zapraszam do częstego klikania icon_smile.gif

[u][size=24]A oto nasze kochane ciężarówki: 01.gif 01.gif 06.gif

[b]Mim

Tycha
[b]Agulek8
[b]Karolaka

Luiza911
[b]MonaLisa
[b]Robaczek
[b]Aneczka26
[b]Asia_K

Angel25
[b]Sylwia1983
[b]Inka
[b]Malpiszon

Krakowianka28
[b]Awetyla
[b]MartaMarcin
[b]Lorienna



[u][size=24]A oto wszystkie staraczki a wkrótce ciężarówki: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[b]Majaaa @ 29. 10. - 38 miesięcy starań
[b]Łajka @ 31. 10. - 19 miesięcy starań
[b]AniaS. @ 28. 10. - 18 miesięcy starań
[b]Elinek @ 21. 11. - 18 miesięcy starań
[b]Nutka1
@ 29. 10. - 15 miesięcy starań
Duszyczka @ 18. 11. - 16 miesięcy starań
Martas @ 12. 10. - 14 miesięcy starań
Editt32 @6. 11 - 13 miesięcy starań
Daguusia @ 5. 11 - 13 miesięcy starań
Wenua @ 9. 11. - 12 miesięcy starań
[b]Anek @ 9. 11 - 12 miesięcy starań
[b]asiaad2 @ 9. 11. - 12miesięcy starań
[b]Madziara78 @ 20. 11. - 12 miesięcy starań
[b]Alutek @ 14. 11. - 12 miesięcy starań
[b]Megi26 @ 14. 11.-11 miesięcy starań
[b]Dziecina 90 @ 28. 10. - 9 miesięcy starań
[b]Minka79 @ 31. 10. - 7 miesięcy starań
[b]Kasiaczek @ 30. 09. - 6 miesięcy starań
[b]Hipcia @ 17. 10. - 5 miesięcy starań
[b]Migotka
@ 21. 11. - 6 miesiące starań
[b]Martunia25 @ 4. 11. - 5 miesiące starań
[b]Nunusia @ 25. 10. - 4 miesiące starań
[b]Alusia27 @ 1. 11. - 4miesiące starań
[b]Karola24 @ 1. 11. - 4 miesiące starań
[b]Moniczka102 @ 30. 10. - 4 miesiące starań
[b]Majul @ 16. 10. - 2 miesiące starań
[b]Dominika1 @ 13. 11. - 3 miesiące starań
[b]Magda2209 @ 3. 11. - 3 miesiące starań
[b]AGITUSEK @ 27. 10. - 2 miesiące starań
[b]Heidi @ 1. 11. - 1 miesiąc starań
[b]Cocobaby
[b]Alanis
[b]Ptasia
[b]Mam
[b]Gosia @ 17. 10.
[b]Małgorzata30 @ 21. 11.
[b]Jully @ 27. 10.

[i][size=18]Aktualizacje proszę wysyłać na priva icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
daguusia
Ja też wszystkich witam icon_smile.gif
Ale tu fajnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
[b]PIĄTKOWE ODLICZANIE

[b]Odliczamy dni do owu:
Alanis icon_arrow.gif 6 dni
Madziara 78 icon_arrow.gif 11 dni
Elinek icon_arrow.gif 12 dni
agitusek icon_arrow.gif 15 dni - powodzenia w nowym cyklu icon_biggrin.gif

[b]Gorący okres przed owu u:
Megi icon_arrow.gif 1 dni
dominika1 icon_arrow.gif 3 dni
asiaad27 :arrow 3 dni
Alutek icon_arrow.gif 3 dni

[b]Oczekujące na II :
dziecina90 icon_arrow.gif 1 dni
mam icon_arrow.gif 1 dni
majaaa icon_arrow.gif 3 dni
Minka79 icon_arrow.gif 3 dni
Ptasia icon_arrow.gif 3 dni
Łajka icon_arrow.gif 4 dni
nutka 1 icon_arrow.gif 4 dni
heidi icon_arrow.gif 4 dni
Karola24 icon_arrow.gif 4 dni
Martunia25 icon_arrow.gif 6 dni
Ania.S icon_arrow.gif 6 dni
Daguusia icon_arrow.gif 8 dni
Anek icon_arrow.gif 12 dni
Alusia27 icon_arrow.gif 8 dni

[b]Dziś testuje i zobaczymy II u:
Moniczka102 icon_arrow.gif czekamy na dobre wiadomości icon_biggrin.gif

[b]Przeterminowane oczekujące na @:
Nunusia icon_arrow.gif icon_sad.gif

Dziewczyny meldować co jest z wami icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Kasiaczek icon_arrow.gif trzymamy kciuki aby cykl się unormował.
Hipcia : ) icon_arrow.gif czekamy na @ ???
martas icon_arrow.gif czekamy na wieści
Migotka23 icon_arrow.gif czekamy na wieści icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
idet
To ja też się melduję!
mam nadzieję, że te same II w tytule przyniosą nam szczeście! icon_lol.gif
Aylin
A widziałyście w tytule ilość II kreseczek? Tu ma posypać się las icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
idet
anek o tym samym pomyślałysmy w tym samym czasie, icon_lol.gif czyli musi coś w tym byc!
Aylin
No i proszę o dane do listy icon_smile.gif termin ostatniej @ i długość staranek co by nowa lista mogła powstać icon_smile.gif

Migotka oby, oby icon_smile.gif ma to być nasz ostatni wątek, bo potem to tylko na ciężarówki icon_smile.gif
daguusia
Anek Proszę o aktualizację 13.10 - 12 miesięcy starań
Testowanie : 09.11
idet
ja ostatnia @ 16 września, 4 miesiące starań ( testowac bedę w piatek t.j20.10 jak @ sie nie pojawi)

Przydałyby sie fluidki na dobry początek! hallo ciężarówki!!!! 02.gif
alusia27
icon_smile.gif Cieszę się, że powstał nowy wątek icon_smile.gif Anek, cierpliwości do nas życzę kobietko, no i oczywiście, żebyś jak najmniej musiała wpisywać aktualizacji icon_smile.gif)
Wypijmy za nowy wątek, za gospodynię i za wszystkie staraczki icon_smile.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

moja aktualizacja: ostatnia@ 05.10, 3 miesiąc starań
daguusia
Oj tak fluidki przyjmujemy w każdej ilości icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
idet
impreza.gif za gospodynie
impreza.gif za nowy wątek
i za impreza.gif za nas wszystkie,żebysmy w zgodzie żyły i szybko zaciążyły! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
nutka1
ale mialyscie dobry pomysl))) icon_biggrin.gif
anek gratuluje i prosze o dopisanie do staraczek)))
nutka @28.09-14 miesiecy
moze to bedzie dla nas szczesliwy watek)))) icon_lol.gif
Aylin
No lista powstaje icon_smile.gif i prosimy fluidki icon_smile.gif

No i przyłączam się do toastów icon_smile.gif za piękne II kreseczki impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
daguusia
Anek śliczna lista icon_biggrin.gif i napisz tam na górze że to ostatni wątek i wszystkie maja iść jak najszybciej na ciężarówki wink.gif
daguusia
CYTAT(nutka1)
ale mialyscie dobry pomysl))) icon_biggrin.gif  
anek gratuluje i prosze o dopisanie do staraczek)))
nutka @28.09-14 miesiecy
moze to bedzie dla nas szczesliwy watek)))) icon_lol.gif


Przy takiej ilości II + II + II musi być dużo ciężarówek icon_razz.gif
nutka1
o cholera, ze tez ja akurat w tym musze byc pierwsza wink.gif
Aylin
Nutka z przyjemnością dopisałam cię do listy icon_smile.gif Cieszę się, że lista się podoba icon_smile.gif No i musi być las puszcza Dżungla II icon_smile.gif
nutka1
mowie o liscie oczywiscie0))
dagusia masz racje, magia II II II musi zadzialac icon_smile.gif
alusia27
Dziewczyny, ja coś czuję, że na tym wątku pojawi się napraaaawdę las z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Karola24
Jeszcze ja @ 06.10 3 miesiąc starań.
alusia27
Haha, coraz nas tu wiecej icon_smile.gif
Jeszcze jakieś czary by się przydały wink.gif
Na dzisiejszy wieczór przydałaby się też porcja świeżych fluidków icon_lol.gif
Kochane ciężarówki, pomóżcie, bo my też chcemy już cieszyć się maleństwami w brzuszkach icon_exclaim.gif
daguusia
nutka1 nie martw się jestem tuz za Tobą będę cie duchowo wspierać a z moimi króliczymi cyklami to pewnie niedługo Cię przegonię icon_wink.gif
Aylin
No jak wam się teraz tytuł podoba?? Oby okazał się proroczy icon_smile.gif icon_wink.gif I fluidki prosimy icon_smile.gif
alusia27
Dziewczyny, ja to sobie myślę, że jak teraz coraz zimniej się robi, to i przytulanek będzie wiecej icon_wink.gif i w końcu króryś plemniczek nabierze takiego rozpędu, że może nawet owulację przyspieszy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aylin
Alusia hahaha ale mnie rozbawiłaś icon_smile.gif Oby skutecznie przyspieszał icon_smile.gif
nutka1
dagusia hihi, uwielbiam to Twoje sformulowanie "krolicze" cykle))) kojarzy mi sie to z tym, ze sie sexisz na okraglo icon_lol.gif
alusia27
Anek icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
No i kto inny mógłby poprowadzić tak ładnie wątek, jak nie Ty icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_smile.gif

Ja to nie mogę się powstrzymać, jeszcze raz wznoszę toast za przyszłe Mamusie impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Aylin
Alusia icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

No to póki jeszcze możemy wznośmy toasty icon_smile.gif za nowy wątek, za zgodę no i za II kreseczki impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif
idet
Ale mi dziewczynki poprwaiłyście humor tym nowym watkiem, jakos nie moge sie oderwać od komuterka. i zobaczcie jak szybko idzie pisanie icon_lol.gif

impreza.gif impreza.gif impreza.gif za tempo pisania i zaciążania!!!
alusia27
Haha, tak Migotko, to prawda icon_smile.gif mi nie tylko humorek się poprawił, ale nawet rozgrzałam się w stopy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aylin
Mi też było smuto icon_sad.gif Tak, ze nawet mi sie nie chciało tu zaglądać icon_sad.gif A teraz to przyjemność icon_smile.gif I cieszę się, że tu jesteście icon_smile.gif

Za trzecią stronkę impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
alusia27
Hahahahaha icon_smile.gif
Anek, czyżby każda stronka zaczynała się od toastu icon_smile.gif icon_question.gif
ale przyznaję, że to miłe icon_smile.gif

Oj, bym zapomniała icon_smile.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Mi
Na nowy wątek - świeże fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mi do porodu został równy miesiąc. Od czasu do czasu będę Was zasilać dojrzałymi fluidkami, może Wam to pomoże wink.gif
Joka
No to dziewczynki przesyłam wam fluidki co by ten wątek okazał się dla was szczęśliwy i obfity w II icon_wink.gif
*******************
*******************
*******************
*******************
*******************
*******************
*******************
*******************
Aylin
Jupi i ciężarówki się zlitowały icon_smile.gif Wpadajcie kochane jak najczęściej icon_smile.gif

Dziękujemy Mi, Agusiu icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
idet
Ale miny zrobia pozostałe dziewczyny jak wejda na forum, a tu nowy wątek i jeszcze napisane tyle stronek!

oj zobaczymy jak ta moja radoś wpłynie na moją @ radosnie może ją wystraszy na dobre!
impreza.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif

Oj i ja łapę fluidki!!!
dzięki, dzięki i odwiedzajcie nas często!
idet
Dziewcyny nie chce psuć radosnego nastroju, ale ja własnie zmierzyłam temperaturkę tak normalnie pod pachą i mam 37,4 to chyba nie ciąża ale jaies choróbsko....buuuuu
Aylin
Migotka i oby to był radosny wątek icon_smile.gif No ale chyba dobrze się czujesz?? icon_smile.gif
Robaczek
To ja też się melduję na nowym wątku, ale tu fajnie icon_biggrin.gif Nie zdążyłam pożegnać starego wątku to jedym toastem impreza.gif impreza.gif impreza.gif żegnam tamten i witam nowy.
Niech będzie szczęśliwy i pełen grubych wypasionych II 03.gif

Właśnie zrobiłam teścik na TSH jutro wyniki, a jajniki w tym cyklu to mi oszalały do reszty, bolą codziennie icon_eek.gif szału można dostać
Aylin
Robaczku podaj mi termin ostatniej @ i czas starań to cię do listy dopiszę icon_wink.gif
Robaczek
Aha i proszę naszą szanowną gospodynię Anek o aktualizację @09.10, 6 miesiąc starań, testowanie 05.11 (w moje urodziny, ale bym sobie chciała prezencik sprawić icon_cool.gif )
Robaczek
No widzisz jaką jesteś dobrą gospodynią, w myślach nam czytasz wink.gif To się zgrałyśmy icon_biggrin.gif
Moniczka102
To ja też pije za nowy wątek impreza.gif impreza.gif impreza.gif i za nową gospodynię Anek - podaje "namiary" @ 6.10 - 3 miesiąc starań
Aylin
No to lista uzupełniona więc oficjalnie witam Robaczka na nowym wątku icon_smile.gif Oby owocnym icon_smile.gif
chaton
No to ja chcialam uczcic nowy watek fluidkami:
*****************************
*****************************
*****************************
*****************************

Niech wam bedzie owocny! Ja tutaj sobie bede zagladac, wprawdzie jestem absolwentka, ale na pewno mine przyjmiecie za cene fluidkow wink.gif icon_razz.gif
elinek
Cześć dziewczynki icon_lol.gif

Zaglądam na forum i co widzę icon_eek.gif
Nowy piękny wątek icon_razz.gif
To ja też poprosze o dopisanie do listy:
@ 25.09; 16 m-c starań; test. 21.10.06

Nutka, juz nie będziesz pierwsza wink.gif
idet
Anek o to chodzi że nic mi nie jest, nie mam kaszlu ani kataru,nawet nic mnie nie boli no może oprócz piers, ale to u mnie normalne. nie wiem co dalej, bo nie chce brac leków na wypadek choroby. bede musiała przeczekac pod kocem i ze szklanka soku malinowego, bo to wrazie czego nie zaszkodzi!
Moniczka102
Chaton - łapie fluidki tym razem ja pierwsza mam nadzieje i nie dzielę się icon_lol.gif bardzo smaczne może się teraz uda icon_biggrin.gif [/b]
Robaczek
Ale mam szczęście, świeże fluidki prosto z Paryża, najnowsza kolekcja 08.gif Zbieram i zamrażam, żeby do owu dotrzymały icon_biggrin.gif
Aylin
Chatoniku, Elinku witajcie i zaglądajcie jak najczęściej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.