To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

polly pocket

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Ania sobie zazyczyła na urodziny jakieś fontannospady, oglądałam, ale wydaje mi się to strasznym badziewiem. Czy Wasze dzieci (córki zapewne) mają jakies laleczki/zestawy, bawią sie, jest sens?
Edi Zet :)
Grzalka, moja Ula ma takie laleczki. Ale to jest tak maleńkie, że czasem jak się bawimy razem to ja mam ochotę to cisnąć w kąt, bo nie mam cierpliwości do zegarmistrzowskiej roboty, czyli wciskania maleńkich bucików na maleńkie stópki. Wydaje mi się, że dla Uli to za wczesny prezent. Nie pilnuje tych strojw, bucików i torebek. Także te zestawy są już rozkompletowane i co odkurzam to znajduję w pojemniku odkurzacza jakiś element od zestwu icon_sad.gif
Może kup jedną laleczkę z jednym strojem na zmianę i poobserwuj jak Ania będzie się bawić. Bo zestaw to wg. mnie dla dużo starszych dziewczynej bardziej się nada icon_smile.gif
grzałka
pojedyncze ma dwie, buty oczywiście juz dawno zgubione, a laleczki służa jej do zabawy w wannie- konkretnie zabawa polega na tym, ze te dwie zachwycają sie piękną Syrenką Merissą icon_rolleyes.gif

jakoÅ› specjalnie przywiÄ…zana do nich nie jest
użytkownik usunięty
A moja Zosia ma chyba pięć takich "pojedyńczych", często się nimi bawi, przebiera. Umie sama wszystko założyć i zdjąć, pilnuje żeby się nie pogubiło.
Czasem się bawią razem z Hanią, mimo że Hanka nie ma jeszcze trzech lat icon_biggrin.gif
joanaz
U mnie laleczki Polly to wielka frajda. Zosia bawi się nimi prawie codziennie. Ma kilka zestawów pojedynczych. Fontanna to jej marzenie.
Często bawi się nimi także z sąsiadkami, a nawet Helenką.

joanna
amania
Mamy pojedyncze i kilka zestawów. Jakąś średniej wielkości fontannę też.
Wszystko w użyciu, choć najczęściej tylko jak przyjdą koleżanki albo Matylda sie zainteresuje icon_wink.gif
Teraz chce pałac zimowy icon_confused.gif
marghe.
Gaba ma ich sporo. Bawi sie intensywnie
na razie nic nie zgubiła, wszystko poukładane itp


Fontanny nie ma i miec nie będzie,m bo nie ma gdzie tego postawić.
grzałka
no to zaryzykuję- akurat mamy gdzie postawić wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.