To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie rodzić w BIAŁYMSTOKU?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

angrzes
jestem w 8 tyg. icon_lol.gif na pierwszym badniu bylam u swojej lekarki w przychodni BABA okazala sie niezbyt mila wrecz opryskliwa postanowilismy z mezem pojsc do lekarza prywatnie.wybralam Arciszewskiego tez i do niego trafilam.potrzebuje opinii na temat tego lekarza jaki samej kliniki.
dziekuje i pozdrawiam icon_biggrin.gif
Monique
CO do lekarza to nie wiem, ale sama klinika jest ok, robilam tam usg prenatalne tyle ze nie u Arciszewskiego a u dr. Lemancewicza. Fajny lekarz, wszystko dokladnie powie, nie ignoruje pytan, tylko na nie odpowiada. Ale moja lekarka prowadzaca byla dr.Oniszczuk, przyjmuje tez prywatnie w Eskulapie jak i normalnie w Poradni K na Waszyngtona. A myslalas juz gdzie chcesz rodzic?
angrzes
hej icon_biggrin.gif dzieki za odpowiedz.
juz myslam ze tu nikt nie zaglada.bardzo sie ciesze ze do mnie napisalas.
myslam o klinice Arciszewskiego...slyszalm dobre i zle opinie.sama juz nie wiem.u mnie dopiero poczatek ciazy ale juz sie zastanawiam.Tez o parkowej slyszalam rozne zadanie. A Ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzic?
Monique
nie wiem skad pomysl ze ja jestem w ciazy. Jesli zerkniesz na pasek dzieciaczka to zobaczysz, ze mam prawie juz rocznego synka, stad moja wiedza i wiadomosci na temat usg prenatalnego, lekarzy, itd.
angrzes
Ups chyba ciebie urazilam przepraszam jesli tak to odebralas.jest mi przykro nie ma co sie irytowac,
ale dzieki za objasnienie,
pozdrawiam
ps: nie chcialam ciebie zdenrowac icon_lol.gif
kasiarybka
Dziewczyny, Dominika rodziłam w "Gigancie", przeżyłam koszmar, Weronikę na Warszawskiej i było cudownie, szczególnie pod względem opieki.
Lekarze cudowni, siostry ciepłe i bardzo pomocne.
Przed porodem leżałam w szpitalu około 2 miesięcy.

Gdybym miała teraz rodzić po raz trzeci, napewno wybrałabym Warszawską.
przyszla mama
Witam!! mam pytanko czy wiecie coś na temat obecnej sytuacji w PSK - remont tam jest obecnie i 2 miejsca porodowe. Warto się tam pchać?
Mój lekarz tam pracuje i mam dylemat icon_smile.gif
Monique
angrzes, wcale mnie nie urazilas, chyba uzylam nieodpowiednich slow, ale nie tak to mialo zabrzmiec.Teraz ja przepraszam, ze tak to odebralas.
Agnieszka*
Przyszła mamo - nie warto sie pchac, wiem z doświadczenia. Poza tym, na Warszawskiej sale 2osobowe, z łazienkami, porodówka nowa.... po co do PSK?
Lekarz przy porodzie pojawia sie i znika (raczej znika), dopiero na koniec bada i zszywa. A jak nie trafisz na jego dyzur to i tak go nie bedzie. Jesli juz - to lepiej patrzec na połozną, która zajmie sie tobą. To one są w trakcie całego porodu
Adusiowa Mama
Ja również polecam Warszawską.
Rodziłam trzy lata temu- opieka rewelacyjna, lekarze i pielęgniarki w porządku. Pozytywnie zaszokowała mnie jedna rzecz wówczas- przed normalnym obchodem lekarskim, do każdej ( podkreslam to icon_smile.gif ) pacjentki przychodziła pani pediatra i mówila co sie dzieje z dzieckiem- nie było opcji, że chcę sie czegoś dowiedzieć a nie ma jak.
Wtedy jeszcze wiekszość sal była tylko dla matek, dzieciaczki leżały w sali obok.
Gdybym miała wybierać drugi raz- zdecydowanie Warszawska icon_smile.gif
przyszla mama
A co sądzicie o klinice Arciszewskiego?
Monique
Klinika jest niezla,ladne pokoje bardzo dobra i mila opieka, lekarze swietni(Arciszewski, Lemancewicz) sama na poczatku chcialam tam rodzic, no ale potem jak uslyszalam, ze w razie jakis komplikacji(odpukac!!)zostaje sie transportowanym do szpitala, ktory ma akurat miejsce(Warszawska lub PSK) to odpuscilam. I dobrze zrobilam, bo u mnie cala ciaza przechodzila prawidlowo, wszystkie badania cycuś, a tydzien przed terminem wyladowalam na patologii z podwyzszonym cisnieniem, no a potem powylazily rozne rzeczy ale to juz musialabym opisywac w innym poscie icon_smile.gif . Rodzilam w PSK i chyba bede jedyna ktora opowie sie pozytywnie za tym szpitalem. Jestem bardzo zadowolona, mialam sztab lekarzy i poloznych przy sobie i dzieki temu moj synek jest zdrowy i zyje. Teraz remontuja tam porodowke i poloznictwo wiec bedzie jeszcze przyjemniej icon_biggrin.gif
przyszla mama
No właśnie, a ja mam termin na grudzień i nie doczekam tych wyremontowanych sal.... teraz są tam tylko dwa miejsca porodowe, duże zamieszanie. Słyszałam też że na Warszawskiej też jest ścisk, brakuje miejsc. Niezbyt ciekawie się zapowiada icon_smile.gif
Wonka
Hej Dziewczyny!mam 25 lat, jestem teraz w 7 tygodniu ciazy, pierwszy raz rodzilam w 2003 roku.
serdecznie Wam polecam klinike na Parkowej, super lekarze, indywidualna opieka dziecka i mamy.Przytulne pokoje, wszystko dla Waszej dyspozycji, super opiekuja sie dzieckiem, chodzilam do nich po porade nawet jak juz wyszlam ze szpitala.Balam sie rodzic gdzie indziej, bo mialam kolezanki, ktore rodzily kilka miesiecy przede mna w PSK, na Warszawskiej i niestety zalowaly:(
Naprawde, na Parkowej nie czuje sie, ze oni sa mili bo im sie za too placi!!Warto wydac kase i czuc sie bezpiecznie!pozdrowienia!
aga27
hej dziewczyny ja chodzilam najpierw do Arciszewskiego ale jak kolezanka(pielegniarka)powiedziala mi ze w razie kompolikacji bede przewozona do szpitala to zrezygnowalam.rodzilam na warszawskiej opieka jest naprawde dobra(tylko jedna polozna starsza byla wredna)pediatra zasze rano wieczorem podchodzi do kazdej dziewczyny i mowi czy wszystko z dzieckiem wporzadkU(mozna zadawac pytania).to fakt teraz jak remonyuja PSK to na warszawska kazdy sie pcha,wszystkie sale zajete,czasami matki nie lezaly razem z dziecmi,mnie akurat to nie spotkajabo ja lezalam ze swoja corcia..slyszalam bardzo dobre opinie o Parkowej.
u mnie bylo nie mile tylko to ze przy porodzie moja Oliwia zarazila sie bakteria grozna icon_redface.gif ,a kolezanka gronkowcem icon_exclaim.gif
niki
Ja niestety też zaraziłam sie na Warszawskiej gronkowcem, którego potem leczyłam 7 miesięcy.
Gdyby nie ten "drobny" 08.gif incydent, byłabym ogólnie bardzo zadowolona i z opieki i podejścia do pacjenta.
Agnieszka*
Podpisuje sie pod tym postem - ale gronkowca złapałam przed remontem jeszcze...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.