To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Factory Outlet przyjazny dla matki z wózkiem dziecięcym???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Jak w temacie icon_wink.gif Z całą pewnością miejsce zostałało już "nawiedzone" i pewnie wiecie jak się ma zapuszczanie tam żurawia mając na karku wózek i dziecko. Czy jest to coś w rodzaju Galerii Dominikańskiej, jest winada? A może to coś parterowego??? icon_rolleyes.gif

Będę wdzięczna za informację...zanim się tam zaturlam icon_lol.gif icon_cool.gif

No i wrażenia! Warto? Czy nie warto icon_wink.gif
Anns
Parterówka icon_smile.gif
trudno odpowiedzieć czy warto
jeśli ktoś gustuje w firmowych ciuszkach to warto bo te są troszkę tańsze, dla pozostałych może być tam za drogo icon_sad.gif
polecam calzedonia - mnóstwo skarpet i rajstopki dla dzieci po 3,90
miłych zakupków
Delfinka
Anns dziękuję! A 3,90 za rajstopki to faktycznie taniocha! icon_razz.gif
madzia30
witam zakupoholiczki! byłam i mi się podobało. sama dźwigam na razie brzuch zamiast wózka z dzidzią, ale jeszcze trochę. widziałam dużo osób z wózkami, sklepy są duże, więc chyba nie będzie problemu. poza tym, jak zabierzesz tatusia albo koleżankę, to można go/ją zostawić na wygodnych sofach czy fotelach między sklepami. miłych zakupów!
kachaaa
a co tam ciekawego dajÄ… i za ile ?
kasiulek
co dajÄ…...
właściwie same firmówki w troche niższych cenach Adidas, Nike, Puma, Reebok, Tatuum, Wółczanka, Calzedonia, Intissimi, atlantic, IntreModa, Levis, LeeCoper, Mango itp. ja nabyłam trochę bielizny z Atlantica (figi tańsze o połowę o tych w sklepie) i skrapetki dla małej w Calzedonii (po 3,9 gruba frotka, rajkti kompletnie mi się nie podobały),
aha są tanie rajstopki z Woli i Gatty dla maluchów po 12 zł (mega wybór)
Potwora
Ja tam wczoraj byłam. Odkrylismy, ze sprzedają tam ukochany ( wycofywany powoli ze sklepów) model Wranglii dla mojego P. Szczęśliwy kupił sobie 2 pary za cenę jednej ze zwykłego sklepu. Ja za jestem zaopatrzona w rajstopy Calzedonii za 3,9 ( normalna cena ok 15 zł) a Maks ma górę nowych skarpetek. Poza tym nic ciekawego nie wypatrzyłam, nic mi się nie podobało.
sebani
A gdzie to jest?
kasiulek
na Granicznej/Mińska (zaraz za przejazdem kolejowum jak jedziesz od strony Nowego Dworu) na Muchoborze Wielkim, dojedziesz 406 lub 107 ze Świebodzkiego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.