To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Silije paseczkowo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Arwena.
Cieszę się strasznie, Silije zauważ, że nie piszę tego słowa na "gie" - aczkolwiek w obliczu mąk jakie mi zadasz za ten wątek powinnam zdaje się mieć ochotę na szybką śmierć icon_wink.gif


Spokojnych dziewięciu miesięcy przytul.gif
myszka
Arwena, ładnie Ci bez głowy. Hehe.


Silije, to ja też - ściskam mocno! I cieszę się bardzo. I zazdroszczę. I na koniec - uśmiechnij się.
MamaJiP
Wielkie gratulacje z paseczka i życzę spokojnej ciąży icon_exclaim.gif
Villi
O a ja się wyłamię i powiem to słowo na "gie"

Silije GRATULUJĘ! Życzę spokojnych i zdrowych i bezszpitalnych dziewięciu miesięcy.

Będziesz nalezała do "czerwcówek" czy jeszcze do "majówek" icon_smile.gif
Ila
Silije, to my tez GRATULUJEMY icon_biggrin.gif
Spokojnej i bezproblemowej ciazy Aniu icon_exclaim.gif
I usmiechnij sie, to naprawde cudowna wiadomosc icon_biggrin.gif
Silije
Co mam powiedzieć? Na razie wcale się nie cieszę. Raczej podpisałabym się pod słowami Mamami sprzed iluś tam miesięcy. Miałam to napisać w innym wątku i w innej tonacji, ale Wiedźmy wielkopolskie są naprawdę wiedźmami.
myszka
Silije, ale właśnie - spójrz na Majkę Mamami. Czy jeszcze masz wątpliwości, że będzie dobrze? Ja wiem, że z boku patrzy się na to inaczej i nie watpię, że targają Tobą poważne rozterki, które cieszyć się na razie nie pozwalają - ale przecież musi być dobrze. Noooo, Anka... Spójrz tylko na Majkę.
AdusiaR
Silije - bardzo Ci gratuluję i życze spokojnych ciążowych miesięcy icon_biggrin.gif
ulcik
Silije .. najszczersze gratulacje i życzenia spokojnych 9 mcy
u.
addera
Silije, trzymaj się pięknie icon_biggrin.gif
I nie patrz na Majkę, ale na małych chłopców patrz, bo coś czuję pismo nosem, że nastąpi zmiana płci wsód dzieci icon_lol.gif
Pecia
Silije przytul.gif
spokojnych 9 miesiecy



to forum zaczyna być niebezbieczne icon_eek.gif icon_lol.gif
mamami
Silije może podam ci moje GG icon_wink.gif
Powiem ci tylko tyle. Skoro teraz sie nie cieszysz, co jakoś wcale mnie nie dziwi bo jak wiadomo i zostało tu przytoczone całkiem niedawno sama to przezywałam. Jeszcze kilka razy zdarzy ci się błogosławić fakt że ciąża trwa 9 miesięcy, Uwierz po pół roku juz nie pamiętasz, że kiedyś było tak cudownie, bez ciązy i wszelkich jej konsekwencji icon_wink.gif
Arwena.
CYTAT(Silije)
Miałam to napisać w innym wątku i w innej tonacji, ale Wiedźmy wielkopolskie są naprawdę wiedźmami.



Inny wątek w innej tonacji może być jak najbardziej, tutaj mogą byc tylko słowa na "Gie" icon_smile.gif
amania
O nie, ja się poświęciłam i trzymałam gębę na kłódkę, a tu takie rzeczy się dzieją! icon_twisted.gif

Silije, ja już nic ne dodam, wszystko rano ci napisałam.

Może tylko powtórzę - kto, no kto mam mieć trójkę dzieci jeśli nie wy! icon_smile.gif
Kaszanka
Gratuluje!

Jednak potwierdza się moja teoria że ciążą można zarazić się przez monitor icon_lol.gif
Mika
Silije,Patologio Ty Kochana przytul.gif
GRATULACJE !!!!
Wierz mi -nie jest tak źle jakby się na początku wydawało icon_wink.gif

p.s
to forum rzeczywiście ma jakąś dziwną moc ..... uważaj Pecia icon_lol.gif
Mika
CYTAT(addera)
Silije, trzymaj siÄ™ piÄ™knie  :D  
I nie patrz na MajkÄ™, ale na maÅ‚ych chÅ‚opców patrz, bo coÅ› czujÄ™ pismo nosem, że nastÄ…pi zmiana pÅ‚ci wsód dzieci  :lol:


to popatrz na mojego Antka wink.gif
życzę Ci tak spokojnego,cierpliwego i wyrozumiałego dziecka icon_biggrin.gif

trzecie dziecko jest jakieÅ› innie...magiczne icon_lol.gif
Ciocia Magda
to też już nieśmiało - GRATULUJĘ

ale Silije, błagam, nie zabijaj - jestem matką małych dzieci blagam.gif
Gonia
No to ja też składam GRATULACJE.
Wszystko się ułoży.

Gosia
Silije
Po pierwsze przez 8 miesięcy na pewno domu nie postawimy, a jakby kto nie wiedział, to mieszkamy w dwóch pokojach
Po drugie trudniej dostać kredyt dzieląc jedna pensję na pięć niż na cztery
Po trzecie rodzice wyślą nas do psychiatryka i ciekawe kto w ogóle obwieści im tę nowinę
Po czwarte, wy, matki podwójne, które nie planują, lepiej wyrejestrujcie się z tego zabójczego forum
Po piąte jedyną cudowną forma antykoncepcji jest szklanka wody zamiast i szkoda że niektórzy mężowie się na to nie godzą
Po szóste sądząc po poprzednich ciążach nie miną dwa tygodnie i zamkną mnie w szpitalu, a Emilka taka jeszcze mała
Po siódme byliśmy w trakcie kursu na rodziców zastępczych który był moim marzeniem od 3 lat
Po ósme rzygam na samą myśl o rzyganiu
Po dziewiąte teraz rozstępy zrobią mi się chyba na twarzy bo wszystkie inne miejsca już zajęte
Po dziesiąte właśnie kończyłam tworzyć kolejny życiorys i podanie o pracę
Po jedenaste małżon nie okazuje skruchy więc mam mordercze zamiary
Mika
dobry humor dopisuje -i tak ma pozostać icon_wink.gif

zgadzam się co do szklanki wody i mężowskiej skruchy icon_wink.gif
też miałam stracha jak to powiedzieć "w rodzinie" -teraz mam jeszcze większego,bo najmłodszy Smerfiak jak żadne z dzieci zawojował wszystkimi do tego stopnia,że wcale by mnie nie zdziwiło gdyby babcie zdetronizowały prezydenta uważając,że to miejsce bezapelacyjnie należy się naj-,naj-,naj,naj- Antkowi icon_wink.gif
One kochają wszystkie swoje wnuki,ale miłość do najmłodszego zakrawa już o chorobę umysłową icon_lol.gif

jak to mówią-najgorszy pierwszy krok icon_wink.gif
Ila
Silije Kochana, odniose sie do trzech punktow:

Ad. 4
Skanna wlasnie mi obwiescila, ze rozwaza wyrejestrowanie sie z forum;

Ja jej zaproponowalam Ad. 5, ale ona stwierdzila, ze szanowny M mnie zabije icon_biggrin.gif

A jesli chodzi o Ad. 6, to tez sie tego balam przy Dawidku, biorac pod uwage moje wczesniejsze ciaze (dwie nieudane)... Aniu, ale ostatnia byla wspaniala, bez problemow, czulam sie rewelacyjnie i mialam mnostwo energii. Jesli wiedzialabym, ze tak bedzie pieknie, to pewnie nie zwlekalabym z tym (roznica miedzy chlopakami 5,5 roku) tak dlugo. Aniu uwierz, ze nie zawsze jest zle, ze tym razem bedzie inaczej i nie zakladaj, ze bedziesz lezala w szpitalu (ja tez sie tego balam). BEDZIE DOBRZE!!! Czego z calego serca Ci zyczymy icon_biggrin.gif
Edi Zet :)
Silije, nie rozumiem icon_rolleyes.gif icon_wink.gif .... O co chodzi z tym forum? icon_wink.gif
GratulujÄ™!!!
skanna
Edi,

Na forum potrójna zaraza szaleje,
kto siÄ™ jej boi, niech lepiej wieje icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Właśnie wyliczyłam, że cykl jest mniej więcej kwartalny - od czasu nieplanowanej trzeciej ciąży Mamami, co miało miejsce w grudniu, ciąża Silije jest co najmniej trzecia (przedtem Aga_mama i Edi). Czyli teraz trzy miesiące spokoju icon_smile.gif
myszka
Skanna, nooo, tylko cykle czasem siÄ™ mieszajÄ… - czego dowodem nowe paseczki.
skanna
Myszka, Twoja krecha u mnie się wydłuuuuuuuuuża icon_twisted.gif
Villi
Dobra... pora się wyrejestrować icon_biggrin.gif
myszka
CYTAT(skanna)
Myszka, Twoja krecha u mnie się wydłuuuuuuuuuża icon_twisted.gif


Phi. Ty lepiej uważaj, żeby Ci się dwie inne krechy nie pojawiły. icon_biggrin.gif
April.
Silije, to to ja też za przykładem koleżanek, powiem głośno :
**** GRATULUJE ****

Rozumiem wszystkie Twoje rozterki, ale napewno wszystko będzie dobrze !

I prosze nie nadużywać słowa patologia icon_biggrin.gif

Superpatologiczna April icon_biggrin.gif
sdw
Silije przytul.gif i gratulujÄ™.

Doskonale CiÄ™ rozumiem. NaprawdÄ™. I dlatego jeszcze mocniej przytulam.
Trzecie dzieci są wspaniałe a wszystkie strachy i wątpliwosci zamieniają w radość. Uwierz.

My domu nie postawiliśmy do tej pory. Warunki lokalowe kiepskie ale jednak lepsze niż 3 lata temu. Mieścimy sie jakoś w 2 pokojach icon_wink.gif i nie jest źle. Kredytu dać nie chcą ale dom rosnie, choc powoli. Kiedyś w końcu stanie. Praca znalazła mnie sama, nie rzygałam, nie wylądowałam w szpitalu (choc z dziewczynami leżałam non stop). Po Filipie mam jeden rozstęp. Słownie - jeden icon_wink.gif I figura mi sie jakoś poprawiła trochę icon_lol.gif Małżon skruchy tez nie okazywal, ba, śmiał się cieszyć icon_wink.gif Nie zamordowalam bo ktoś musi w pielęgnacji Maszkaronów pomagać.

Normalnie super jest. Czasami icon_mrgreen.gif


A tak P.S. - idę się podwiązać. I więcej na maluchy nie wchodzę.
Litka
Silije także i tu się wpisze z gratulacjami icon_biggrin.gif

MÄ…z skruchy nie ma, a Ty masz icon_twisted.gif ?
Mika
CYTAT(wiolontela)
A tak P.S. - idę się podwiązać. I więcej na maluchy nie wchodzę.


to jak idÄ™ z TobÄ… icon_wink.gif
tylko jakoś z Maluchów zrezygnować ciężko icon_wink.gif

ja profilaktycznie w ogóle nie wchodzę na ciążę i poród,nie śledzę cudzych wątków wiekowych (Antosia mam po śledzeniu grudniowo/styczniowego icon_lol.gif ) pluję przez lewe ramię,mam czarnego kota,każę mężowi wodę pić litrami icon_lol.gif
mogę i gusła odprawiać we mgle w czasie pełni na rozstajach dróg
tfu tfu tfu tfu icon_wink.gif
Cleo
ja oczywiscie moge tylko potwierdzic, ze maluchy rozsiewaja wirusa icon_twisted.gif Silije- wszystkiego dobrego! icon_lol.gif
Tobatka
O, to już nie jest tajemnica?

Silije, ja tam Ci zazdroszczę i ściskam gratulacyjnie bardzo mocno!!!! icon_smile.gif


PS. Dom da się w 8 miesięcy postawić, a kredyt załatwiajcie, póki jeszcze nie widać, że Was więcej będzie icon_smile.gif A w razie czego wiesz, że Was przygarnę, ale dostaniecie max 2 pokoje, więc nie więcej, niż macie teraz icon_smile.gif
Ciocia Magda
CYTAT(Tobatka)
PS. Dom da się w 8 miesięcy postawić, a kredyt załatwiajcie, póki jeszcze nie widać, że Was więcej będzie icon_smile.gif


ależ może być widać, my załatwialiśmy kredyt w 6-7. m-cu ciąży
joannabo
Silije, mam nadzieję, że szybko się zaczniesz cieszyć icon_biggrin.gif

Potwierdzę to, co pisała Ila - u mnie trzeci raz całkiem, całkiem, a w drugiej ciązy umierałam.
Agnieszka AZJ
Ja też zaczynam się bać tego forum icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Silije icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif GRATULACJE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Znaczy się - tak miało być. Jak nie wiadmo jak będzie, to na pewno będzie dobrze. przytul.gif
Maciejka
Silije, będzie dobrze, zobaczysz! Gratuluję i zyczę bezproblemowej ciąży. Kredyt załatwiajcie teraz dopóki Was mniej. Ciąża nikogo nie obchodzi. Póki co Wasza rodzina jest czteroosobowa.
A swoją drogą może ja jednak nie wstawię mojej gondoli do komisu... Miałam to zrobić w tym tygodniu... icon_wink.gif
mamboo
Silije serdecznie Ci gratulujÄ™.
Nam to moje trzecie dziecko wyszło tylko na dobre. Podjęliśmy decyzje, których się baliśmy, a mi się już marzy kolejny maluch icon_twisted.gif
Tobatka
Magda - kredyt można załatwiać i w 9, jak my.. Tylko kwestia tego, że pensja dzielona na 4 osoby jest korzystniejsza, niż na 5... A nie o załatwianie kredytu jako takie...
Esther@
Silije, ogromne gratulacje icon_biggrin.gif

A rozterki i wątpliwości rozumiem doskonale icon_wink.gif Rok temu, kiedy miałam podobne myśli i wcale się nie cieszyłam też mieszkaliśmy w dwóch pokojach, a na dodatek utrzymywaliśmy się z jednej pensji. Aha i Jasiek był młodszy. Ale teraz wszystko się poukładało, naprawdę icon_biggrin.gif

Natomiast z antykoncepcją, to zgadzam się, ja już się boję jeść z tych samych talerzy co mój mąż icon_wink.gif
KM
Silije, moje gratulacje icon_exclaim.gif


Dobrze, że ten wirus ciażowy atakuje tylko podwójne matki, tfu tfu przez lewe ramię 08.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(KM)
Dobrze, że ten wirus ciażowy atakuje tylko podwójne matki, tfu tfu przez lewe ramię 08.gif


Ty tu nie pluj tylko spójrz na Cleo frajer.gif
KM
CYTAT(Agnieszka AZJ)
CYTAT(KM)
Dobrze, że ten wirus ciażowy atakuje tylko podwójne matki, tfu tfu przez lewe ramię 08.gif


Ty tu nie pluj tylko spójrz na Cleo frajer.gif


Ups 37.gif
użytkownik usunięty
Ale super! Będzie dobrze! Ogromne "gie" icon_biggrin.gif
Rafaelka
CYTAT(Maciejka)
A swoją drogą może ja jednak nie wstawię mojej gondoli do komisu... Miałam to zrobić w tym tygodniu... icon_wink.gif

Maciejka, icon_lol.gif

KM, ten wirus atakuje nie tylko podwójne matki. Wiem coś o tym icon_wink.gif

Silje, życzę Ci, żeby wszystko ułożyło się Wam jak najlepiej.
anetadr
Silije!

Ściskam Cię mocno! I bezproblemowej ciąży życzę.

Aneta
hawah
Gie gie i jeszcze raz gie !

Macie wspaniałe te dwie pierwsze córeczki, grzech by się takie geny nie powielały! Dobrze będzie!
katiek
Silje-"gie" icon_lol.gif
Tobatka
CYTAT(hawah)
Macie wspaniałe te dwie pierwsze córeczki, grzech by się takie geny nie powielały! Dobrze będzie!

Nazwisko przydałoby się przekazać dalej, więc może teraz dla odmiany geny linią męską puścić? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.