To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poszukuję ortopedy dziecięcego - pilne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

NOVA
Poszukuję dobrego ortopedy dziecięcego w Łodzi. Mój synek ma 2 latka i problemy ze stawami kolanowymi (koślawość kolanek). Jeżeli ktoś zna sprawdzonego ortopedę proszę o kontakt.
Mój adres:
k.piekarek@poczta.fm

Z góry dziękuję za odpowiedź.
ewita 77
proponuje prof.Synder...jak chcesz dalsze namiary to daj znac icon_biggrin.gif
NOVA
Znaleźliśmy kontakt do dr. Niedzielskiego z CZMP, ale jeśli uważasz, że prof. Synder jest dobra i sprawdzona to chętnie się z nią skontaktuję.
Czekam na kontakt.
Ortopeda, któego mieliśmy do tej pory zafundował Małemu szyny...
Dowiedziałam się już z różnych źródeł, że wada, którą posiada nie kwalifikuje się na szyny (nie jest aż tak duża). Dlatego chciałabym aby zbadał go inny lekarz.
Będę wdzięczna za odpowiedź icon_razz.gif
ewita 77
Opinia innego lekarza jeszcze nikomu nie zaszkodziła icon_biggrin.gif Namiary wysłaałm na maila.Pozdr.
77Madzik
Ja tez poprosze o namiary
Czy jest to prywatny lekaz?
Ile wizyta?
syli
A ja poszukuję dla kuzynki dobrego, sprawdzonego ortopedę wykonującego USG bioderek u malucha.
77Madzik
Ja znam ale z Pabianic
co do Łodzi to napewno odradzam CZMP
ewita 77
CYTAT(syli)
A ja poszukuję dla kuzynki dobrego, sprawdzonego ortopedę wykonującego USG bioderek u malucha.


Profesor Synder(pan) także wykonuje usg bioderek.
Jest to lekarz ,który przyimuje pryawatnie i państwowo ale w jakiej przychodni to nie pamietam.
A za wizytę wziął 120 zł.
Jak coś to dajcie mi znać to podam namiary.
Pozdrawiam.
mika29
Polecam dr Krzyszfota Bika
Gabinet ma na ul. Piotrkowskiej 18 lok.5
Telefon: 0 42 645 75 01
Przyjmuje we wtorki i czwartki w godz. 15:30-17:30
Cena wizyty 100zl.
ania26
Pozwole sie wtracic:))
Mialam do czynienia z Bikiem i Synderem(pod,ktorego opieka jest moj maly do dnia dzisiejszego)i zdecydowanie polecam Syndera choc nie mowi sie tez zle o Biku ale jednak...
Prof. Synder przyjmuje panstwowo na drewnowskiej ale pierwsza wizyta chyba musi byc prywatnie w Omedze.
Dobre opinie ma takze dr Grzegorzewski,jest adiunktem w klinice na drewnowskiej
wojtalak
a ja polecam placówkę INTERMEDICUS na Kraszewskiego 7/9 mają tam dobrego ortopedę ale również rehabilitację dzieci
[post edytowany przez administratora]
klaudia33
Bardzo polecam Panią Krystynę Lesiuk – bardzo doświadczony ortopeda.Moja córka miała problemy z poruszaniem się po sportowej kontuzji. Zgłosiliśmy się na pełne leczenie połączone z rehabilitacją. Wykonywaliśmy też zalecane ćwiczenia w domu. Opłaciło się, bo córka po kilkunastu miesiącach odzyskała całkowitą formę fizyczną, bez potrzeby robienia operacji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.