To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pediatra - Warszawa Mokotów, a dokładniej Czerniaków ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dominika_
Witam!

Macie może godnego polecenia pediatrę w okolicy wymienionej w temacie (okolice Trasy Siekierkowskiej)? Państwowa przychodnia jest na Chełmskiej, ale jedyna lekarka, którą znalazłam jako polecaną, nie ma miejsc. Interesuje mnie obojętnie co z kontraktem.
Z góry dziękuję icon_wink.gif
violka333
W tej przychodni https://wilmed.pl mają też pediatrów. Warto nie tylko patrzeć na odległość przychodni od domu, ale również na możliwość wykonania badań czy też dostępność innych specjalistów. Poza tym ważne jest to, żeby lekarz był dobry.
Helenita
polecam skorzystanie z portalu lub aplikacji lekarzObok.pl. Kilka kliknięć i masz zamówioną wizytę domową. Lekarz w ciągu godziny dojedzie w każdy rejon Warszawy, mają naprawdę dobrych lekarzy, w tym wielu profesjonalnych pediatrów! Sama korzystam, gdy moje dziecko lub ja nagle zachorujemy
wojciech4443
Z tego co ja widzę to zainteresowanie tym wątkiem jest bardzo duże.Nawet za duże bym napisał.

____________________________________________
auto do ślubu Kraków
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.