To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lampa antydepresyjna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lizia
Dziewczyny, co o tym sÄ…dzicie?
Zbliżają się jesienne pluchy, może warto by się zaopatrzyć w takie ustrojstwo, żeby nie dopadły jesienne smutki...

Może któraś z Was ma coś takiego?
Mika
był o tym program w tv
lekarze siÄ™ wypowiadali
pic na wodę fotomontaż
taki sam efekt (tyle,że za mniejsze pieniądze) uzyskasz nakładając na własną lampę kolorowe folijki icon_wink.gif
marghe.
na solarium sobie czasami idź
Lizia
A tyle się mówi o tym że jesienna depresja związana jest z małą ilością światła słonecznego, a sztuczne światło nic na to nie pomoże, bo to inne pasmo. Myślałam że to jest jakoś udowodnione icon_eek.gif

Solarium, fakt jakoś tak lepiej się czułam jak się czasem wygrzałąm, choć to też nie to pasmo światła co ma działać antydepresyjnie.

Niestety w tym sezonie odpada, bo może wreszcie się uda mi się wydepilować laserowo tej zimy
serafina
... a ja wlasnie wczoraj sobie kupilam taka lampe z czerwonym swiatlem i nie przeciwko depresji ale zeby wyleczyc stan zapalny w oku( zrobil mi sie pryszcz pod powieka icon_sad.gif pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam i w ogole nie wiedzialam ze cos takiego jest mozliwe, zeby bylo smieszniej prawdopodobnie od zmywania makijazu mleczkiem do demakijazu antypryszczowym icon_twisted.gif ) ...zalecenie okulisty, tez bylam troszke sceptyczna ale jak poszukalam troszke wiecej informacji na ten temat to znalazlam duzo pozytywnych jezeli chodzi o dzialanie czerwonego swiatla na skore i wszelkie stany zapalne i nie tylko , wiec moze przy okazji poprawi mi sie tez cera bo po ciazy zrobila sie naprawde brzydka icon_sad.gif
...wczoraj pierwszy raz sie "naswietlilam" i nawet jestem w stanie uwierzyc ze w okresie zimowym kiedy prawie caly czas jest ciemno, dziala to antydepresyjnie bo uczucie jest takie jakby sie wystawialo buzie do slonca w sloneczny dzien icon_smile.gif
serafina
... mialo byc w upalny dzien icon_smile.gif bo robi sie naprawde cieplo.
p.s. zmieniajac temat, moze ktoras z was wie jak mozna zmienic znaki na niemieckiej klawiaturze na polskie, bo slyszalam ze cos takiego jest mozliwe
andżell
Ja drogie dziewczyny trochę o tym wiem, bo sprawiłam sobie ostatnio lampe antydepresyjna. Zdecydowałam się na to, bo zawsze miałam straszną chadre przy braku światła, a listopad to już zupełnie mnie dobija :/

Owszem ma ona oczywiście właściwości lecznicze! Polega to mniej więcej na tym, że światło słoneczne ma natężenie 100 000 luksów, a przeciętna lampa w pomieszczeniu emituje światło o natężeniu zaledwie 500 luksów więc żadne kolorowe folie nie pomogą!!
Lecznicze światło z lamp do fototerapii ma natężenie od 2,5 do 10 tysięcy luksów. Ja sobie właśnie kupiłam taką co ma właśnie 9500lusków i choć trudno mi było na to wydać pieniądze to wcale nie żałuje teraz, wstaje rano zapalam lampe i odrazu przyjemniej mi się wszystko robi! icon_biggrin.gif

A taką lampą z czerownym światłem leczyłam sobie kiedyś biodro, też fajna sprawa icon_smile.gif
Lizia
Andżel,
Jakiej firmy lampę kupiłaś? Naprawdę tak dużo kosztowała? Jak to wygląda?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.