To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

namiary na Missy Madziarek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Potrzebuje pilnie jakis namiar na Missy Madziarek. Piszę do niej na pw ale ine odpowiada, chyba tez dawno na forum nie pisała... Może ktoras ma z nią kontakt i moze poprosic o skontaktowanie się ze mną?? dzieki!
blaire
Cleo, z tego co wiem missy nie ma dostępu do netu. Miałam do niej nr telefonu, ale jest nieaktualny raczej, bo nikt go nie odbiera. Sprubój może przez irminkę2, może Ona ma jakieś namiary? Ja nawet maissy maila straciłam icon_sad.gif
Cleo
jeszcze wiem od innej osoby z forum, ze nawet na listy zwykel nie odpowiada... czy wszystko u inej w porzadku? a potrzebujÄ™ jej proady dla kogos bardzo-bardzo! jesli ktorejs z Was udaloby sie ja zlapac, prosze spytajcie, czy moze ze mna sie skontaktowac...!
irminka2
Cleo, próbowałyśmy kiedyś z Małą Gosią , która chodziła z Nią do szkoły nawiązać jakiś kontakt z Missy. Zadzwoniłam na domowy nr telefonu, przedstawiłam się i w odpowiedzi usłyszałam,ze Magda na pewno nie ma koleżanki o tym nazwisku i nie zostanie poproszona do telefonu.Miałam wrażenie ,że rozmawiamy o jakiejś nastolatce, więc wykręciłam jeszcze raz nr telefonu,sądząc,że może sie pomyliłam, a imię Magda jest dość popularne.Niestety odezwał sie ten sam głos.Adresu niestety nie mam,żadnego ani domowego ani mailowego.

Irmina
Cleo
to jakies dziwne...! czy un nich wszystko w porzadku?icon_sad.gif
trudno, ja zreszta nie wiem, czy nie za pozno, jesli chodzi o pomoc, ktora chcialam od Missy uzyskac. Przyjaciel moich kilkorga przyjaciel mial ciezki wypadek i z tego co wiem, od apru din ciagle jest w spiaczce, a lekarze juz go skreślili raczej zlisty żywych. mielismy nadzieję, ze Missy nam cos doradzi/wskaze itp..
Cleo
juz nieaktualne- chłopak , o pomoc dla ktorego chcilam prosic Missy, umarł dzis popoludniu po tygodniu śpiączki. Pomódlcie się, kto może, za Niego i Żonę z Dziećmi, ludzi, z ktorymi muzykował, grał w teatrze....
ulcik
CYTAT(Cleo)
juz nieaktualne- chłopak , o pomoc dla ktorego chcilam prosic Missy, umarł dzis popoludniu po tygodniu śpiączki. Pomódlcie się, kto może, za Niego i Żonę z Dziećmi, ludzi, z ktorymi muzykował, grał w teatrze....


[']['][']


u.
irminka2
(*)(*)
Mama Anka
(*)(*)(*)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.