To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam pracy we Wrocławiu.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cola
Mam wykształcenie wyższe techniczne, skończyłam liceum ekonomiczne i kurs dla sekretarek. Niestety nie mam stażu, a angielski i niemiecki znam słabo. Na pracę dla absolwentów też się już nie załapię (4 lata po studiach). Szukam pracy biurowej, w sekretariacie, kancelarii, jako pomoc księgowej itp. Będę wdzięczna za każdą pomoc w znalezieniu pracy.
cola
Niestety ten post jest znowu aktualny. Pracowałam 3 miesiące w kadrach w firmie ochroniarskiej. Miałam umowę na okres próbny. Umowa się skończyła i znowu zostałam bez pracy. Prezes nie przedłużył mi umowy, bo stwierdził, że właściwie dodatkowy pracownik na etacie jest za drogi w utrzymaniu i chyba skorzysta z leasingu pracowniczego. Tak czy inaczej znowu jestem bezrobotna i nieszczęśliwa, a miałam już takie plany... Ech, szkoda gadać. Jedynym pocieszeniem dla mnie jest to, że zdobyłam niewielkie doświadczenie.
cola
Znowu pracuję. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Znowu okres próbny i tym razem na 2 miesiące, ale jestem dobrej myśli. Wydaje mi się, że teraz będzie lepiej i uda mi się podpisać umowę na czas nieokreślony. Pożyjemy, zobaczymy...
cola
Przeczucia mnie nie myliły, bo okres próbny się skońcył, a ja dalej pracuję. Umowę mam na czas określony, ale to lepsze niż okres próbny. Praca mi się podoba i mam nadzieję tu trochę zostać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.