To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to ciążą? bo już sama nie wiem moje objawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aha175
dziewczyny @ miałam 10.10.2006 mam co 28-29dni kochałam się z mężem 21.10.2006 bez zabezpieczenia w 2 dniu płodnym,
owulacja 23/24.10.2006
czy mogłam zajść w ciążę? proszę o poradę z góry dziękuję

28.10.06 nie wiem czy to nie za wcześnie ale mam takie objawy piersi mam napuchnięte czuję w nich mrowienie i pieczenie ciągną mnie czasem, pojawił sie śluz jak kurze jajko bezbarwny i bolą mnie jajniki, często chodze siusiu a do kolejnej @ od dnia dzisiejszego 12 dni co mam myśleć o tym wszystkim? i ewentualnie kiedy zrobić teścik pozdrawiam cieplutko icon_confused.gif
.Angel
w sumie objawy moga wskazywac ciaze jak i @ chociaz raczej bardziej to drugie bo objawy ciazowe zwykle pojawiaja sie troche pozniej a test najlepiej zrobic bete wtedy wynik jest 100% i najszybszy test plytkowy najlepiej w pierwszym dniu spodziewanej @ pozdrawiam mam nadzieje ze troche pomoglam icon_smile.gif
Madziara78
Hej,
Ja radziłabym jak poprzedniczka albo zrobić bete albo czekać i zrobić teścik bliżej okresu... najlepiej to w dniu spodziewanego ale wiem że to strasznie ciężko... Ja już wydałam kupę pieniędzy na testy przez to icon_evil.gif bo dość długo się staramy i narazie nic icon_sad.gif więc ostatnio uzbroiłam się w cierpliwość. Chociaż Cię rozumiem... Więc jak to doiero początki starań to albo pozostaje czekanie jeszcze parę dni albo beta icon_smile.gif

Powodzenia i życzę upragnionych II icon_biggrin.gif

Ps. Czy nie uważacie że testy ciążowe powinny być za darmo z NFZ dla Staraczek icon_smile.gif
Aylin
A ja sie pod wszystkim podpisuję: cierpliwość icon_smile.gif choć samej mi jej brakuje icon_smile.gif

Madziara: a czemu jeszcze nie zajrzałaś na wszystkie starające się połączmy się part II + II =II? icon_smile.gif
Madziara78
CYTAT(Anek)
Madziara: a czemu jeszcze nie zajrzałaś na wszystkie starające się połączmy się part II + II =II? icon_smile.gif


Właśnie do Was zaglądam i się już melduję na liście icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.