To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
meggie
pytam bo mam wrazenie ze staje sie hipciem icon_wink.gif nie moglam utyc w 4 miesiacu a wysadzilo mnie w 6.

Wiec ja do wczoraj przytylam 12 kg a to jeszcze nie koniec icon_biggrin.gif


Wpisujcie sie, tylko nie oszukiwac icon_razz.gif
ulla
9 kg
myszowata
meggie jak chcesz sobie poczytać o postępach w tyciu to zapraszam tutaj to wątek na ten sam temat tylko trochę starszy - tylko się nie przestrasz icon_biggrin.gif
Nie lubie chamstwa
Ja już 15kg, a do końca jeszcze trochę icon_smile.gif ale to i tak mniej niż w poprzedniej ciąży wtedy całość 22,5kg icon_smile.gif i w ciągu 4 miesięcy wróciłam do mojej wagi 47 kg.
agnecha
31 tc: przybyło mi 10 kg [z 56kg na 66kg]; dzidziuś waży +/-1400g (podobno za malutko icon_sad.gif )
Aga78
Ja mam +13 kg icon_smile.gif
mon1k@
Ja dopiero jestem w 22 tygodniu i juz przytyłam 7 kg. co to bedzie później to dopiero koniec 5miesiaca icon_eek.gif Jestem przerazona
Choco.
Ja 6,5 kg na plusie, jestem w 39 tygodniu.
mon1k@
Franca to mnie załamałas do reszty, co ze mną bedzie???? icon_eek.gif
ewita 77
Ja z pierwszym dzieckiem przytyłam 23 kg.... icon_lol.gif
Mili84
no to ja sie dopisze 25tydzien 10 kg na plusie :/
AnnaJ
hej ja mam 13 kg na plusie... i 2,5 kg klusie w brzusiu.....
Choco.
CYTAT(mon1k@)
Franca to mnie załamałas do reszty, co ze mną bedzie???? icon_eek.gif

spokojnie, ja bez ciąży wyglądam jak Misiu Yogi więc miałam zapasy w rezerwie przed ciążą:)icon_smile.gificon_smile.gif
MartaMarcin
Do początku 8 przytyłam 15 a potem prawie drugie tyle w dwóch ostatnich miesiącach. Jestem 5 miesięcy po porodzie i zostało mi 8 kilosów, ale odchudznie poszło na dalszy plan bo znów jestem w ciąży i muszę bardzo uważać, by się nie rozstyć jak poprzednio!
ewita 77
CYTAT(MartaMarcin)
znów jestem w ciąży i muszę bardzo uważać, by się nie rozstyć jak poprzednio!

Gratulacje impreza.gif Tak samo mniejwięcej było u mnie...
hogata
W pierwszej ciąży +12 kg,
w drugiej +14kg. icon_biggrin.gif
katna
23 kg icon_rolleyes.gif
asdfghjklzxcvbnm
nie ma się czym chwalić...26...
Ewelinek
niestety 24kg... icon_cry.gif
Darusia
Ja 4 miesiąc i jakieś 5 kg. Ciekawe co będzie dalej icon_eek.gif
Miki79
40 tc - 9 kg na plusie, a dzidzia według usg ponad 3,5 kg, ale u mnie jak u Francy były zapasy sprzed ciąży.
kina26
W pierwszej ciazy 20kg a teraz polowa ciazy 2kg na plusie
tissaia
Tak około 14-15 kg. Z czego 10 już sobie poszło precz icon_biggrin.gif
Agatkie
icon_redface.gif w pierwszej ciąży bagatela... 30kg
na dzień dzisiejszy w drugiej już 8 kg.... co to będzie dalej!!!

Wcale nie jem więcej niż przed ciążą, nie tyję cała, tylko brzuszek mam taki jak bym włożyła sporą piłkę... nawet cały czas mam nogi w miarę chude z przerwą między udami... nie wiem gdzie ja upchnęłam juz te 8kg... znów będę biła rekordy tycia... Na szczęście teraz już po przytyciu tych 8 kg ważę tylko o 1kg więcej niż w chwili gdy zaczynałam pierwszą ciążę. Za pierwszym razem startowałam z ok. 62kg, a teraz z 55kg.[/url]
Gosiaczek.K
Ja 18kg.Byłam przerażona kiedy to zrzucę icon_eek.gif A teraz-17 dni od przyjścia na świat mojego Maluszka-zostało jeszcze tylko 5kg do zrzucenia icon_biggrin.gif
Ania***
ja mam jakies 14 kg wiecej.. ale jeszcze ponad 2 tygodnie mi zostaly-wiec byc moze bede musiala zaktualizowac icon_wink.gif
marcowa
Ja w pierszej ciązy mjakies 10 kilo.uważam że mało.Tak spoko.Teraz jestem w 24 tygodniu i jakoś troche sie cykam bo już jakieś 7 kilo.Na początku nie tyłam te dwa ostatnie miechy po 3 kilo na miesiąc.Troche jeszcze zostało.Ale teraz to podobno tak bardzo nie będzie .Tak mówią że te srodkowe miesiące takie są.Sie zobaczy.
Asik 75
23 tydzień i przytyłam jakieś 4-4,5kg. Przed ciążą nie miałam nadwagi.
Kanika
A więc i ja jako nowy forumowicz powiem że przytyłam około 10 kg, a jestem w 28 tg, ciekawe ile jeszcze przybiorę??
Remisia
Koniec 19-stego tygodnia +3 kg.
Basia_N
Ja jestem w 16-tym tygodniu i juz 4 kilo wiecej. Zobaczymy jak bedzie dalej oby jak najmniej icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin
pierwsza 9
druga 13
marcowa
Lekarz mówi że te moje 7 kilo do 24 tygodnia spowodowane jest niedowagą przed ciąża.Tak podobno jest. W pierszej raczej miałam małą nadwage, to było 10 kilo w ciązy oj tu będzie więcej.
incubus
25 tydzien (dzis rowne 100 dni do terminu) i przytylam 10 kilosow.
Żaba_28
Ja tyje jak szalona. To dopiero 26 tydzień, a ja ważę już 11 kg więcej. Nie potrafię sobie odmówić wielu zbędnych i mało wartościowych pokarmów typu: ciasteczka, czekaoladki, batoniki itp. Muszę sobie wprowadzić jakies zasady żywieniowe, bo juz mi ciężko wstać z łóżka icon_sad.gif , a to jeszcze ponad 3 miesiące przede mną.
Kitten
Już koncówka +11kg mam nadzieje ze duzo wiecej juz nie przytyje icon_smile.gif
sakiko
a ja narazie 14 to chyba tak normalnie icon_lol.gif
Mili84
ja juz +14 kg 29 tydzien.
mon1k@
Ja zaczelam 27 tdzien i mam juz 9 kilogramow na plusie- jeszcze trzy miesiace zostaly icon_lol.gif
yellow
... a ja sie nie przyznam icon_cool.gif 31.gif
Gosia:)
W ciąży z Nataką 19 kg.
Do 4 miesiaca nie przytyłam ani trochę , potem dopadł mnie apetyt i jakoś tak poleciało. wink.gif
Przed ciażą miałam niedowagę - 52 kg i 168 cm.
AleksandraD
A ja do 23 tygodnia przytylam 6 kg. Chyba nie jest tak źle, chociaz po ostatnich rewolucjach zoladkowych to moze i okolo kilograma mam teraz mniej.
magda208
ja do 22 tyg przytylam 2 kg a potem poszlo jestem 2 tyg przed terminem i waga wskazuje z opuchlizna nieublagane + 14,5 a bez opuchlizny nie wiem bo ciezko o taki moment. Dodam jeszcze ze z pierwszym dzieckiem przytylam 36kg icon_redface.gif , i jak slonica wygladalam ,a z drugim 12 i tez jak slonica wygladalam .A teraz wygladam dosc dobrze - bede skromna podobam sie sobie-oprucz popuchnietych nog i duzego brzucha nic wiecej mi nie uroslo icon_smile.gif
gosiakam
Gdy zaszlam w ciaze wazylam 54 kg przy wzroscie 172cm i przytylam 18,5 kg i nie mialam rozstepow a z drugim synkiem 20 kg i pojawily mi sie rozstepy icon_wink.gif
Piotrusiowa
A ja 35 tydzień i na plusie 9,8.Ważyłam na starcie 50 kg przy wzroście 163,5.Zobaczymy co dalej.
Ania***
juz moge podac ostateczne rezultaty przybierania na wadze... 17kg, w 2 dni po porodzie juz 7 spadlo... a teraz(czyli 13 dni po porodzei) zoztaly mi jeszcze 4 nadliczbowe kilogramy!
meggie
brawo, ja jeszcze troche do konca mam, a na plusie juz 15 kg
agatkus
Ja już jestem przerażona po tym jak weszłam na wagę .Jestem dopiero w 23 tygodniu a już mam 10 kg na plusie icon_eek.gif Moja mama tyła po 25 kg w ciąży Boże uchroń.Obiecałam sobie że będę się pilnowac żeby w tych ostatnich miesiącach przytyć tylko 5 kg ,zobaczymy.
AnnieLo
U mnie 12 kilo - zaraz po porodzie zniknelo jak za dotknieciem magicznej rozdzki, z czego oczywiscie bardzo sie ciesze. icon_wink.gif
vanillka
Ja przytyłam +15 kg icon_evil.gif ale jestem tydzien i jeden dzionek po porodzie i zostało mi tylko 6 kg w nadmiarze icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.