To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Joanna 81
LilySnape - pochwal się co jesz,a czego unikasz, że waga nie drgnie icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif Co to za dieta icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Ja zaczęłam 30 tc i mam 10 kg na plusie, a tu jeszcze dwa miesiące icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
LilySnape
CYTAT(Joanna 81)
LilySnape - pochwal się co jesz,a czego unikasz, że waga nie drgnie  :roll:  :D Co to za dieta  :?:  :?:  :?:  

Ja zaczęłam 30 tc i mam 10 kg na plusie, a tu jeszcze dwa miesiące  :shock:  :shock:  :shock:  :D  :D

Cukrzycowa. Słodyczy niet - żadnych ciastek, batonów, czekoladek - i widzę po sobie, że po tym się tyje przede wszystkim.
Jeść mało a często.
Joanna 81
LilySnape - ale jak sobie odmówić słodyczy icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Ja na początku ciąży w ogóle nie jadłam słodyczy, mogły dla mnie nie istnieć, a teraz to żelki sobie podjadam, za to prawie wcale nie słodzę herbaty, czekolady nie jem, ciasta jak piekę to też ich nie jadam, a ciastek to nie wolno wcale - nawet wafelków icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Staram się jeść owoce - banany, jabłka, pomarańcze i nie opychać się słodkościami, tylko to trudne wink.gif

A poza słodyczami wszystko można icon_question.gif

Może znasz jakiś link, gdzie poczytam na ten temat i nie będę zawracała Ci głowy takimi pytaniami ??
Tina25
LilySnape ma racje.Ja na poczatku ciazy jadlam ogromne ilosci slodyczy.Wciaz tylko przed komputerkiem i z czymkolwiek w ustach.Przytylam,choc jak juz wspominalam na moim lipcowym watku nie wiem ile.Od dluzszego czasu nie objadam sie tak,cos tam zjem ze slodkosci,i waga stoi w miejscu.Chyba warto,choc przyznam,ze jest ciezko bardzo.
LilySnape
Joanna, też jadłam dużo owoców i tyłam. Ale chociaż mają witaminy, nie to co ciastka czy żelki. Ogólnie powinnaś jeść to, co chude (odtłuszczone mleko, chude sery), nie smażone i ze 2 owoce dziennie (nie banany i winogrona), dużo warzyw.
margot26
LilySnape, tej cukrzycy to faktycznie Ci nie zazdroszczę... a słodyczy nie jem zbyt wiele - jakośmnie nie ciągnie. czasem tylko jak dopadnę ptasie mleczko waniliowe to potrafię zjeść całe "pieterko" ale zdarza mi się to baaaaaaardzo rzadko. Mnie gubi chleb. Co prawda jem pełnoziarnisty, ale jakoś tak mi smakuje, że nie mogę się opanować...
Anuszka - jak zgubiłaś te kilogramy? Interesują mnie wszystkie skuteczne diety i sposoby!

A dziś się ważyłam... już mam 16 kg na plusie...a jem jak zwykle i piję duuuuuużo wody.
*Anuszka*
Margot ja właściwie nic nie zrobiłam... urodziłam Małego, już miałam 22 kg mniej, niewiem skąd, niewiem czemu... Później długo karmiłam piersią, więc znów mogłam sobie pozwolić na dodatkowe kalorie... i tak zjechałam wszystko, co utyłam w ciąży, a potem chudłam dalej...
Żoanna
A ja w 28 tc jak do tej pory 9 kg do przodu.Zobaczymy jak dalej pójdzie icon_confused.gif icon_biggrin.gif
maja1
Ja skonczylam 38 tc i mam 18kg na plusie icon_rolleyes.gif
*Anuszka*
Jak do tej pory 31tc. + 20 kg. Jak mam zjechać po porodzie 22, to czemu nie? icon_question.gif icon_lol.gif
Becia;)
według ostatniego pomiaru, sprzed 2 tygodni to utrzymanie wagi z marca icon_smile.gif czyli ogólnie od początku ciąży ponad 6 kilo na minusie ale w końcu bez tendencji spadkowej icon_biggrin.gif
a wszystko mi rośnie, brzuch, biust icon_evil.gif czyli wychodzi mi że sama w sobie chudnę tylko maluch zaczyna nadrabiac już własnym sumptem icon_biggrin.gif
Hania-17
Witajcie icon_exclaim.gif

Ja jestem w 23tyg i 4dni i 8kg na plusie czyli znowu w 2 tyg przybrało mi się 2 kg icon_exclaim.gif Byłam nwczoraj na wizycie ale lekarz nic mi na ta moją wage nie powiedział icon_exclaim.gif Oby teraz waga trochę przystopowała icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
maja1
Ja miedzy 38 a 39 i 18kg na plusie icon_eek.gif
mamaali
ja jestem 31,6 tyg, wg usg mam na plusie 8 kg(7-icon_cool.gif mały wazy 1760g, ale wiem z autopsji ze najwiecej tyje sie na sam koniec
fama83
27 tc waga wskazuje 61,5 kg czyli 7,5 kilosa przybyło. życzliwe osoby icon_wink.gif uświadamiają mnie , że to tylko początek. najważniejsze żeby dzieciatko rosło.
agata85
czesc icon_smile.gif ja jestem w 35 tygodniu i przybylo mi 12 kilo icon_eek.gif
agata85
a co tu tak pusto...?
agatkus
Witajcie.

Ja 12 tygodnie przed porodem mialam 26 kg na plusie, podejrzewam ze do samego porodu doszło jeszcze jakieś 2kg.Zaraz po porodzie zlecialo mi 7kg w ciągu kolejnych 3 tyg. spadlo8kg, w sumie 15kg spadło mi juz pierwszego miesiąco no i zostało mi jeszcze 10 kg do zrzucenia.W drugim miesiącu tak szybko mi chyba nie spadnie ,no ale zobaczymy.Szczerze mówiąc myślaląm ze bedzie gorzej.Poleca STOSOWANIE PASU POPORODOWEGO, JA NOSZE NON STOP I ŚWIETNIE WCHŁANIA SIĘ BRZUSZEK.
agatkus
Miało być 2 tyg. przed porodem a nie 12.Przepraszam za przejęzyczenie. icon_redface.gif
Joanna 81
Agatkus, a możesz jakiś polecić, bo taki wybór jest na rynku tych pasów, że nie wiadomo co kupić, jest taki jak Ty masz może na allegro ???

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
agatkus
Joanna 81 ja zamawialam na Allegro pas poporodowy "Pani Teresy" kosztował 45zł.Polecam.
Joanna 81
Agatkus wielkie dzięki za informację przytul.gif
Gruszka
Ktoś tu mówił, że mnie przebije icon_wink.gif
35 tydz jak w pysk strzelił i...... 18 kg! icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif kto da więcej? icon_biggrin.gif
agata85
gruszka-- ja wiecej nie dam icon_biggrin.gif ja jestem koncoweczka 36 tygodnia i 13 kilo na plusie icon_eek.gif Dla mnie to tez icon_eek.gif , ale nie martwmy sie, zrzucimy to po porodzie icon_biggrin.gif
Ptasia
24tc i juz na plusie jest 8kg icon_eek.gif jak tak dalej pojdzie to pod koniec bede sie toczyla icon_lol.gif no ale trudno nie potrafie sobie odmówic łakoci.W koncu całe zycie byłam na diecie to teraz mi chyba wolno sobie pofolgować icon_question.gif wink.gif icon_rolleyes.gif
DominikaK
25 tc i na plusie 2kg 70 dkg, ale brzuch to mam spory, jak z chłopcami w 8 miesiacu icon_exclaim.gif
catterina
przytyłam 17kg, ale szybko zrzuciłam.
Niky
W ciązy przytyłam 22kg, w szpitalu po porodzie zostawiłam od razu 10kg, więc nie martwcie się kangurki icon_wink.gif Kolejne dwa już córa z cyca wyssała - więc mam nadzieję szybko wrócić do wagi wyjściowej. Dodam, że nie żałowałam sobie niczego bedąc ciężarówką i w sumie nie odmawiam sobie również teraz karmiącę
NuuŚka
To i ja się jeszcze zamelduję icon_biggrin.gif Przez całą ciążę jak juz pisałam 21 kg - po poporodzie i 11 kg mniej, potem jeszcze ubyło 2kg, zostało jeszcze 8 kilo do zrzucenia, a do idealnej wagi 11 (te 3 złapałam tuż przed zajściem w ciążę). Aha i jak narazie bez diet i ćwiczeń (ze względu na ciężki poród i anemię), tylko spacerki i karmienie piersią. Ćwiczenia zaczynamy po połogu jak gin da zielone światło.

pozdrawiamy i mniej kilogramowych stresów życzymy wszystkim Kangurkom
ciao
ja przytylam 12 kg,w szpitalu zostawilam chyba z polowe,a reszty pozbylam sie dosc szybko bo juz w trzy miesiace po porodzie waga pokazala mi moje 63 kg
ATTA
Ja przytyłam 14, synek ma teraz 5 tygodni a ja mam do zrzucenia jeszcze 4 kg.
mamaali
ja sie dzisiaj ważyłam, jestem w 32/33 tydzien, startowałam z wagi 51/52 kg a teraz mam 59 wiec jakies 8 przytyłam
malgosia0023
kochane czytam wasze poSty i nie wierze icon_eek.gif To ja tylko tak sie rozpedzilam i Stanelam na 27 kg. icon_redface.gif Zostalo mi 4 kg. W pierwszej utylam 17.Wtedy myslalam ze to baardzo duzo icon_lol.gif
mamaali
małgosia ja w pierwszej miałam 20 na plusie, i czułam sie jak słonica, wiem ze moze to nie jest tragiczna waga, pozniej sie nie przejmowałam waga a i tak szybko schudłam, teraz bardziej dbam o to zeby nie przytyc dużo
[/list]
TAQILLA
malgosia0023 DON'T PANIC!
Jestem lepsza od Ciebie! W dniu porodu +29kg (aż sama byłam w szoku) - Nie miałam odwagi wejśc na wagę zaraz po porodzie więc piewrszy odczyt wagowy zaliczyłam dopiero w 2tyg po! I jakiez było moje zdziwienie (po raz kolejny) - bo okazało sie, ze mam o 15 kg mniej (ufff...) więc połowy juz sie pozbyłam. Nie karmię piersią co trochę utrudnia mi zrzucanie kilogramów ale będe was informowac co i jak! Plan jest taki aby na jesieni wcisnąć sie w portki sprzed ciązy.... Zobaczymy icon_wink.gif

Gruszka pamiętasz o naszej umowie? Jak pobijesz mój wynik to zwracam honor icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tormenta
w calej ciazy przytylam 11kg. Polowe stracilam od razu w szpitalu. Teraz zostaly mi jakies 3 kg tylko, ze ja panicznie chce je zachowac, a tu niestety mlody wysysa wszystko.
margot26
Gruszka, nie bardzo wiem, czy jest się czym chwalić, ale gonię Cię dzielnie. U mnie 30 tc i 17 kg na plusie. Dziś rano się ważyłam i omal z wagi nie spadłam z wrażenia!! Ale mam nadzieje, że jak większość Mamuś - szybko się ich pozbedę.
tormenta, jakbyś chciała parę kg, to ja chętnie Ci oddam icon_wink.gif
korcia
a u mnie 36 tydzień ciąży i na plusie 17,5 kg 32.gif
malgosia0023
kiloramy przybywają,ale za to jakie słodziutkie.Ja też chętnie oddam kilka jakby któras zechciała
AlicjaK86
No to może i ja się dopisze icon_smile.gif
Na plusie ok.17 kilo w 33tc. więc u mnie też będzie z czego zrzucać te kilogramki...
anor26
witajcie!!!
u mnie 35 tydzień i 10 kg do przodu 06.gif
Aseti
A ja zamiast tyć, jak na razie schudłam 2 kg. Teraz ważę niecałe 54 kg

Ciąża jest wczesna (10 tc) i męczą mnie wymioty, to dlatego.
Niedługo jednak trzeba będzie zacząć przybierać na wadze.
lilitu1
ja pod koniec ciazy mialam 17 kg wiecej<z 68 kg do 85-po porodzie 71 a teraz 74 kg mam i nie moge zrzucic icon_razz.gif>:P
mamolka
O rany... to ja jakiś chyba rekord pobiłam icon_sad.gif 27 kg
17 już zgubiłam, zostało jeszcze 10
izus85
Ja 37 tydzień i 20 kg + 21.gif
magda7
ja 24 tydz i 6 kg na plusie zobaczymy dalej
Piotrusiowa
Ja w pierwszej i drugiej ciąży przytyłam 7,5 kg a w trzeciej 13,5 kg i teraz po 4 miesiącach od porodu znowu ważę 50 kg 06.gif
nercia
Jak na razie 20 tc +3 kg.

Podnoszę wątek bo ciekawy. 06.gif
asiaad2
Ja w pierwszej ciazy 13 od swojej wagi a w drugiej... 18 tydzien i narazie 2 kg do przodu 08.gif
angels2000
witam;) ja na chwile przybylam zerknac do was z sierpniowek;)


mamolka- ja 25 kg!a to 31 tydzien hihi wiec pewnie cie pobije;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.