To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Yoolia
15 tydzień i 3kg na plusie i stoi od kilku tygodni
Tina25
U mnie 35 tydzien i 14 kilo na plusie.Przez ostatni miesiac narazie wiecej nie przytylam,waga stanela na 14,zobaczymy,co dalej.
maja1
Rowno 20kg a teraz 3 tygodnie po porodzie zostalo mi juz tylko 8kg 03.gif
alimama
37 tyg i waze 60 kg, czyli +9
korcia
a u mnie juz 40 tydzien i na plusie 19 kilo
kasiula_poznan
29 tc +9kg
Beti_
U mnie 21 tc i +4 kg 08.gif
Joanna 81
A u mnie 37 tc i 11 kg na plusie
Eliszka
U mnie jak na razie +2kg w 22 tygodniu
aniajulita
ja jestem w 20 tyg i narazie 4 kg mi przybyło, ale brzuch mam ogromniasty, taki miałam w 8 miesiącu pierwszej ciąży(wtedy przytyłam 9 kg)
angels2000
heh widze ze mnie jeszcze nikt nie pobil;p
anor26
witajcie!!!
najświeższe wieści- 39 tydzień i 12 kg na plusie
asiaad2
Moje najświeższe wieści to 21 tydzień = 5 kg 03.gif
nercia
24 tc i 5 dni + 5,5 kg
Ania87
ja w 36 mialam +9
teraz w 38 mam +8,5 (spadlo 0,5)
myszka9620
Witam ja przez całą ciążę przybrałam 10 kg i czułam się super.
pozdrawiam mama Michalka
Ammm
21t4d + 3,8 kg (blizniaki)
Dorcias
Ja przytyłam 22 kg
Gremi
icon_redface.gif w 21 tygodniu mialam +6,5kg teraz boje sie stawac na wage icon_redface.gif
kawusia
ja jestem 15 tydzien i na razie -2kg ale wrocił apetyt i strach pomyslec co sie teraz zacznie
wenua
Kawusia to ty niezla jestes.

Ja jestem w 12 tygodniu i najpierw schudlam 0,5kg teraz przytylam wiec puki co delta 0 kg.
Hania-17
A ja 34tydz+2dni i 15kg na plusie!!!
Jak ja czytam ile wy dziewczyny ważycie to popadam w kompleksy i w depresję 21.gif
użytkownik usunięty
29 tc - 4,5kg. Waga zaczęła mocno iść do przodu
Gremi
Hania ja to dopiero mam kompleksy. Wlasnie sie zwazylam i rycze.gif mam +9 kg rycze.gif
Agulka 333
ktoś_ja gonię Cię dzielnie 24 tc +8 kg 06.gif
Chciałam tylko dodać, że w ciąży bliźniaczej w 26 tc miałam 10 kg na plusie icon_smile.gif
Za to w pierwszej ciąży przytyłam ponad 20 kg (ze strachu przestałam sie potem ważyć) i tym razem stawiam, że tez słonik ze mnie będzie he he he 06.gif
Gremi
Agulka fajnie ze nie ja jedna ale ja na prawde boje sie. Jak bede tyla w takim tempie to w +30kg sie nie wyrobie
Agulka 333
ktoś_ja ja przybieram równomiernie 1 kg na tydzień 06.gif więc jak sobie obliczyłam w 40 tygodniu będę miała na plusie 24 kg 41.gif
OLA77
ja w 25 tyg. mam 10kg na plusie! co wy na to?
Gremi
Ola77 - ja na to WITAJ W KLUBIE. Mam tylko nadzieje ze to ciazowe kilogramy a nie tylko tluszczyk.
alimama
przez cała ciąze przytyłam ok 10-12 kg, dzisiaj tydzien po porodzie zostalo mi jakies 3-5 na +
Gremi
alimama - widzialam twoje zdjecia. Wygladalas pieknie. No ale ja najmniejszych szans nie mam aby przytyc 10kg skoro juz mam +9 03.gif .
bolka
przy pierwszej ciąży było 15kg, teraz 21 tydz. +3kg
ciao
ja przy pierwszej ciazy przytylam 12 kg,wiec norma bardzo szybko to zrzucilal tym bardziej ze karmilam piersia,teraz jestem w 21 tyg i mam jakies 7,5 kg do przodu,czuje ze teraz przytyje mi sie znacznie bardziej..... 21.gif
kiniabo
Gdyby któraś sie martwiła ze dużo przytyła to moge pocieszyć swoją wagą 35tc+5dni 21kg i juz chyba wiecej na wage nie stane bo nie chce na to patrzeć 37.gif
alusia27
NO to ja dwa dni temu byłam ważona, mam 10kg na plusie.
myszowata
W poprzedniej ciąży przytyłam prawie 22kg, a w tej jak na razie tyję znacznie mniej. Na dzień dzisiejszy (20tyg +4 dni) mam +2,5kg icon_smile.gif
fama83
od poniedziałku zaczynam ostatni tydzień ciąży i w tej chwili waże 66,1 kg, co daje jakieś 13 kilosów na plusie. wg gina dzidzi waży ok 3,5 kg ale ja uważam ze bedzie wieksze. i zaczelam wierzyc w to, ze na koncowce tyje sie w mega tempie. tygodniowo przybieram na wadze 400 g a moja dieta wogole sie nie zmieniła.
LilySnape
Przytyłam 15 kg.
kiniabo
myszowata czy długo Ci zeszło zrzucić te 22kg, bo ja mam już 21 na lpusie i duże obawy że moge tego nie zrzucić????
ewetka
W pierwszej 18, w drugiej 15, w trzeciej na razie 9,5 kg icon_biggrin.gif
myszowata
kiniabo nie było tak źle - zajęło mi to 3 miesiące 08.gif co prawda to kilogramy, bo kolejne 3 miesiące zrzucałam centymetry 21.gif Ale w moim przypadku twierdzenie: karmisz -> chudniesz to była fikcja. Karmiąc miałam taki apetyt, że tyłam jak słoń... więc szybko wrzuciłam na dietę i musiałam do końca karmienia bardzo uważać co jem bo jak tylko odpuściłam to tyłam 13.gif
domonia
ja mam na razie 7,5 kg na plusie... Mam nadzieję, że dziecko urodzi się z prawidłową masą ...
AgusiÄ…tko1981
ja koniec 35 tygodnia i 23 kg na plusie (pierwsza ciaza )
Magda2209
Ja narzie to na plusie mam juz 16,5kg, ciekawe ile bedzie do konca 29.gif
konto_usunięte
w ramach pocieszenia napiszę, że dziesięc kilo ubyło mi jeszcze w szpitalu, a cztery pozostałe które zaniosłam do domu- juz w trzy tygodnie się ulotniły. jestem w wadze przedciążowej. a skoro tak dobrze mi idzie- to jeszcze nie poprzestałąm na tym i pozbywam sie dalej 06.gif
karmienie daje swoje 08.gif
klekotka
18t5d jak na razie 1,5 kg na plusie
artemizja
Ja jestem w 30tym tygodniu i mam 14,5 kg na plusie. Pocieszam się na razie, że nie mam już raczej szans na pobicie rekordu mojej mamy. Jak była ze mną w ciąży, to przytyła 35 kg.
LAGENA 28
Darusia - icon_smile.gif uuufff ze mną jest podobnie, już się martwiłam, że tylko ja tak mam. Ja dopiero 3 miesiąc a przytyłam 4 kg. Jednak sądzę iż większym powodem mojego tycia jest rzucenie palenia icon_sad.gif Najważniesze jest teraz moje maleństwo ile bym nie przytyła, to mam nadzieję, że uda mi się szybko wrócić do normy.
Gremi
lagena - oj nie ty jedna. Ja tez tyje bardzo szybko i mam juz +10.
Dzaga
30 tc i 9+

w większości poszło mi w brzuch a tylko nie znacznie w okolie bioder i tyłka..więc pocieszam sie że jakos sie tego pozbędę....... 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.