To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Gremi
maglainpoland - no niby tak ale ... Ja i tak termin licze od miesiaczki a ten z usg to tak zebym w razie cos nie byla zbyt mocno zaskoczona
a urodzimy .... hmmm Nie wiem kiedy 03.gif
marti26
prawie 26 tydz +8kg 06.gif
ania23
ja w 23 tc + 8kg a wymiary : brzuch 98 cm, biodra 98 cm, biust....98 cm... 03.gif ale jestem wymiarowa...
klaudia20pszczyna
ja na dzień dzisiejszy w 26 tygodniu mam 9 kg na plusie
myszowata
U mnie biegnie 29tc i +6kg na liczniku.
NIUNKA
Ja w I trymestrze straciłam 5 kg....ale już je odzyskałam i to z nawiązką. W sumie jest tego 6,5 kg w 29 tc.
A moje wymiary to:
piersi - 110cm
brzuch - 110 cm
biodra - 110 cm
Ania23 JA TEZ JESTEM WYMIAROWA 03.gif 03.gif 03.gif

Magdainpoland kiedy pokażesz się na listopadówkach....cos nas zaniedbujesz. Daj chociaż znać co u ciebie i maleństwa. No i oczywiście jak się miewa Twoja córeczka.
Eliszka
34 tc +11 kg 37.gif 29.gif
madziatl
Ja w 37 tc waze 94 kg 10.gif a zaczekam ok 78 kg wiec mam na + 16 kg
S&S
Przytyłam 13kg i niestety z tego 5 mi zostało:( Ale moja koleżanka przytyła 36kg!! icon_eek.gif 37.gif i co lepsze juz wszystko zrzuciła a nawet więcej... ta to ma dobrze icon_wink.gif
Ammm
Dzis koncze 30 tydzien (blizniaki) i jestem na plusie 6,1 kg.
madzik_d12
pierwsza ciaza + 13.5kg stracone 12.5kg
druga ciaza +11.5kg stacone bezposrednio po porodzie 5kg no i mamnadzieje ze reszte tez niedlugo strace
smerfna
+6kg
Przy dziecku już chyba z 10kg mi ubyło bo jakas "wysuszona" jestem 29.gif
artemizja
Ja obecnie (38 tydzień) mam 23 kg na plusie.
Ariannae
Przytyłam 12kg, z czego niestey dość dużo mi jeszcze zostało 32.gif 13.gif , a urodziłam już prawie pół roku temu.
asiaad2
Odkopałam, bo sama nie weirzę w to co dziś zobaczyłam na wadze u ginekologa, przez miesiąc przytyłam 10 deko więc w 34 tygodniu dalej 11 na plusie 06.gif
Ammm
33t3d i +6,4 kg... Bylo juz +7,2, ale spadlo...

Asiaad - ja juz prawie 7 tygodni stoje w miejscu 43.gif
truska
No ja juz na koncówce drugiej ciązy , jak do tej pory przytyłam prawię 13 kg,
w poprzedniej przytyłam 15 kg
beaha
No przede mną jeszcze 17 dni a już mam 20 kg na + 21.gif Mam nadzieję że szybko zrzucę po porodzie.
klekotka
U mnie 29tc5d i na plusie 6,9 kg
Joanna 81
u mnie + 12 kg w ciąży, po porodzie i tygodniu spędzonym w szpitalu -10 kg, obecnie 2,5 miesiąca po porodzie ważę mniej niż przed ciążą, niestety po cesarce został jeszcze mały flaczek na brzuszku 21.gif
Belcia
kurcze- ja jestem w polowie 37 tygodnia- mam 16 kg na plusie i wczoraj lekarz powiedzial, ze to za duzo, ze 15 to juz maximum - potem to juz raczej opychanie sie przyszlej mamusi. Oczywiscie tak tego nie ujal - ale sens byl jasny 21.gif . Ale jakos nie czuje sie bardzo winna..., najpierw nie mialam nudnosci, wiec spadku wagi tez nie bylo, musialam lezec w lozku- a zmiana trybu zycia z dosc aktywnego na kanapowy tez sie odbila, a teraz , kiedy pomysle, ze karmiac nie bede mogla zjesc tylu rzeczy .... to poprostu je teraz chce jeszcze posmakowac. No efekty sa oczywiste, ale 16 kg to chyba nie jest jeszcze tragedia? 29.gif
netty5
No a ja 24 tydz i juz 12 kg. na plusie. Ja mam blizniaki w brzuszku ale ja te kilogramy dopiero przez ostatnie 1,5 mies. zdobylam wiec sie troche martwie.
Gremi
Belcia - jasne ze nie jest duzo - hi hi Mowie tak moze dlatego ze sama mam juz +15 i wcale mi nie jest z tym az tak zle 03.gif
Mućka
Ja jestem dopiero 16 tydzień a już 4,5 kilo na plusie 21.gif obym dalej sie aż tak nie rozpędzała.. hihi
natasha84
Ja jestem w 18tc i się cieszę, że wreszcie mi przybyło 2kg 08.gif
Jak na razie to waga mi spadała, a od prawie miesiąca stała w miejscu.
Faro
Ja w 30tc mam +8kg, więc sie pocieszam że to norma. Chociaż mówią, że najwięcej to się tyje w ostatnich 2-ch miesiącach. Prawda to?
myszowata
Patrząc na mnie to prawda. W poprzedniej ciąży pod koniec tyłam 1-1,5 kg/tydzień icon_sad.gif Teraz też sie rozpędziłam tak od 25-ego tygodnia dopiero... ale nie jest tragicznie - pędzi 33tc a na liczniku 8,5-9kg a to znacznie mniej niż poprzednio na tym etapie - było już wtedy 16kg icon_smile.gif
monia2007
Zaczęlam 30 tydzień i mam+6kg.Także jak dla mnie bomba,bo mam jeszcze zapasy sprzed ciąży.
Ewelina2310
37tc i 16kg na plusie.
Gremi
Ewelina - idziemy leb w leb - mam dokladnie tak samo. I nawet podobny brzuszek mam do Twojego, i termin zreszta tez.
szantrapa
CYTAT(Faro @ śro, 03 paź 2007 - 15:55) *
Ja w 30tc mam +8kg, więc sie pocieszam że to norma. Chociaż mówią, że najwięcej to się tyje w ostatnich 2-ch miesiącach. Prawda to?


To chyba sprawa indywidualna, w pierwszej ciąży owszem, do 7 miesiąca nikt nie wiedział, że jestem w ciąży, ale teraz waga mi ruszyła gdzieś w połowie ciąży, a nawet przed do 18-20 na plusie a potem przystopowała od jakichś 1-2 miesięcy zupełnie a to przecież końcówka, więc różnie z tym bywa.


Ewelina2310
zapraszamy do nas na listopadówki icon_smile.gif
Tobatka
Skończył się 38 tydz i mam +5 kg.. Chyba już tak zostanie icon_smile.gif

Taka chyba moja uroda, że normalnie ważę duuuuuuuużo, ale za to w ciąży przybieram mało, bo przy Piotrku +8,5 kg. Szkoda, że potem waga wraca do stanu zerowego i nic na minus nie chce zejść...
Sima
Ja jestem w 19 tyg i mam 4kg na plusie ale brzuszek juz dosc spory.
struÅ›
ja w pierwszej przytyłam 24 kg i niestety 20 kg zostało, a treaz jestem w 13 tygodniu i mam 3 kg na minusie, a brzuszek zaczyna juz sie pokazywać.Muszę się oszczedzać z jedzeniem bo troche za dużo waże, ale szczerze mówiąc to mi sie za bardzo nie chce jeść, jedynie pić mi się chce, zobaczymy jak bedzie później, może za jakiś czas się pochwale.
margot26
U mnie po ciąży 06.gif bilans jest taki: +19 kg, ale przed samym porodem schudłam 2 kg. W sumie na 2 miesiące po porodzie zostało mi jakieś 6 kg do zgubienia. 32.gif
Pozdrawiam. 29.gif
Ptasia
A ja w dzień porodu miałam na plusie 18 kg 37.gif Myslałam wtedy że nigdy tego juz nie zgubie. Jest 7 tygodni po porodzie a ja od tego dnia zrzuciłam juz 20kg. Mysle że to zalezy od urody i fizjonomi każdej z nas i od tego czy maluszek ma kolki czy nie bo to przykra choc najbardziej skuteczna dieta.
Eliszka
14 kg... 29.gif 41.gif 32.gif 23.gif 10.gif
Nie wiem ile zostawiłam w szpialu ale mam nadzieję że szybko się ich pozbędę
użytkownik usunięty
Przybrałam na wadzę 12 kg. W tydzień po porodzie nic już z nich nie zostało icon_smile.gif Myślałąm, że utyłam w ciąży bo miałam grubsze uda i łydki, ale okazało się, że to opuchnięte tylko i po porodzie znów wyglądam jak wcześniej.
ancyp
A ja dzis koncze 19 tydzien i juz prawie 5kg do przodu..... 21.gif Zobaczymy co to bedzie dalej... 13.gif
Zelda
ja przytyłam koło 20-22kg po porodzie schudłam tylko 5 kg ale tydzien później nie miałam już 12kg,teraz mam 6 kg więcej niz przed ciążą z czego sie bardzo ciesze i mam nadzieje że juz nie schudnę 06.gif 06.gif 06.gif
Bibi:-)
33 tydzień i 11 kg na plusie...chyba nie jest źle. 06.gif
Tobatka
Stanęło na +5kg w dniu porodu... icon_smile.gif Taka chyba moja uroda, że mało przybieram w ciąży (przy Piotrku +8,5kg), ale sama w sobie duuuuża jestem icon_smile.gif A po ciąży wracam do swoje stałej wagi i jakoś na minus pójść nie chce...
julia07
W ciąży przytyłam 19kg i z wagi 48kg wskoczyłam na 67kg icon_eek.gif ,obecnie jestem 4 m-ce po porodzie i moja waga wynosi 57kg 32.gif .....mam nadzieję że uda mi się jeszcze kiedyś uzyskać moją wagę sprzed ciąży icon_smile.gif pozdrawiam serdecznie!!!
julia07
...a jeszcze jedna karmię cały czas dzidzie piersią i ani grama nie zrzuciłam od 3 m-cy 41.gif
Gremi
a ja w 40 tygodniu mam +17 29.gif
Agulka 333
Ja w 37 tc przed porodem miałam 18kg na plusie. Do tej pory zrzuciłam 12kg a 6kg utkneło w miejscu i jak narazie od ponad tygodnia nie spada. Mam nadzieję, że i tego uda mi się pozbyć.
Ulinka
Ja w 38 tyg mam +11kg i jak na razie stoimy w miejscu 08.gif
Ammm
Dzis (37t1d, blizniaki) +9,5 kg i to chyba koniec, bo jutro planowa cesarka.
asiaopolskie
Ja w 32 tyg mam +13kg aż się boję co będzie dalej 32.gif
shira
a ja początek 28 tygodnia i +10kg 23.gif . jakoś to będzie hihi
asia ty się więc swoimi 13kg w 32 tyg. nie przejmuj za bardzo. 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.