To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
kinga1
a ja jestem 4 kilo do przodu od poczatku ciazy
pozdrawiam
MadzikD
A ja dzisiaj kończę 37 tc i na tym etapie 11 kg na +. Oby już więcej nie przybyło. No może z 2 kg jeszcze i będę very happy icon_smile.gif
owiwia7
20 kg + icon_sad.gif Amelka ma 6 dni a zostało mi jeszcze 11 do zrzucenia icon_sad.gif
Anilka
owiwia jak mała ma dopiero 6 dni to normalne że masz jeszcze do zgubienia, nic w tym dziwnego i nie masz się czym przejmować. Poza tym jak za szybko zgubisz to ci skóra zostanie. Więc głowa do góry przytul.gif
owiwia7
Anilka dzieki za slowa otuchy... dzis na wadze jeszcze 9 do zgubienia...
cilla
Ja na początku ciąży schudłam jakieś 4-5 kg, bo dużo wymiotowałam i mało jadłam. Teraz zaczyna się coś poprawiać, bo mniej wymiotuję, w domu nie mam dobrej wagi, zobaczę za dwa tygodnie u lekarza, czy coś się zmieniło, ale raczej nie czuję, żebym dalej chudła. Aha jutro zaczynam 17 tydzień.
ancyp
Dzisiaj 31tc4dzien i rowne 10kg do przodu! 21.gif Przez ostatnie poltora miesiaca waga przyhamowala ale czuje ze teraz znow rusza porzadnie do przodu! Oj bedzie ciezko! 41.gif No ale coz, w depresje bede wpadac pozniej! 08.gif
MadzikD
Ponownie piszę w tym wątku i chyba ostatni raz. Dzisiaj zaczynam 39 tc i raczej nie będę miała mozliwośći zważyć się do końca ciąży. Czyli zakładam że obecna waga to moje ostatnie osiągnięcie. Czyli 11 kg na +. Przez ostatnie 2 miesiące przytyłam tylko 2 kg więc zakładam, że juz teraz mi nie przybędzie. Waga sprzed półtora tygodnia bez zmian.
icon_smile.gif
shira
urodziłam w 38 tygodniu waga + 15kg po porodzie ubyło 10kg czyli do wai wyjściowej
5 muszę zrzucić....... icon_rolleyes.gif
ancyp
Watek spadl wiec sie dopisuje! 08.gif

Dzis 32tc6dzien i nadal 10kg na plusie!

A synek na wczorajszym usg 2005g wazyl.
mama_wiktorii
ja przytylam 11 kilo przez cala ciaze
dorota.N
ja jestem w 29 tyg 3 dni.i juz przytylam 9kg icon_smile.gif ale to tak chyba roznie bywa.Ale na poczatku tracilam na wadze 06.gif
okruszek
26 tydzien, 5,5kg na plusie 03.gif
yagiw
W pierwszej ciąży 10kg. Teraz 1 kg przytyłam choć jestem nadal -2kg od początku ciąży. 22 tydzień.....
kiniabo
25 kg przez całą ciąże 43.gif po poradzie 15 kg odleciało, a 10 kg tłuszczu zostało 48.gif z czego jeszce 7 do zrzucenia
Agaami
Ja pod koniec 20 tygodnia mam prawie 8 kg na plusie. Mam nadzieję, że nie przybędzie mi więcej niż drugie tyle.
kiciuÅ›
Ja 20 kg:(
ancyp
Dzisiaj 34t6dzien i 12 kg na liczniku!! Zostalo 5 tygodni wiec mam nadzieje, ze juz za duzo nie przybedzie bo inaczej sie zalame! 21.gif No ale pewnie przynajmniej ze 2-3kg jeszcze dojda! 41.gif A potem bedzie placz jak przyjdzie do zrzucania tego wszystkiego!! 21.gif 32.gif Na dodatek mam trzy znajome ktore niedawno urodzily i zadna z nich nie przekroczyla 10kg w calej ciazy! I jak tu sie nie zalamac w takim towarzystwie...? 08.gif 21.gif
Neska
pierwsza ciaza- 9 kg
druga ciaza- 7 kg
trzecia ciaza- 8 kg
ale za kazdym razem wydawalo mi sie ze jestem najwieksza na swiecie 43.gif
z tym ze , chyba nie kg w ciazy sa najwazniejsze, tylko zdrowe i sliczne dzieci ktore rodzimy. icon_smile.gif
andzia30
Pierwsza ciąża - 19 kg.
Obecnie 34tc - 13 kg a miałam tyle miec przez całą ciążę. Przynajmniej takie były właśnie założenia. Załamka!
Gosia83
27 tydzień i 6 kg na plusie - mam nadzieję że już niewiele dojdzie...bo mi się wydaje że już ogromana jestem 32.gif
gg27
Ja jak narazie mam 5 kg na plusie. Ale chyba ważne jest też to z jaką wagą się startuje. Co innego jak ktoś jest chudy a co innego jak ktoś ma nadwagę.
cilla
No własnie ja nie wiem jak to mam liczyć. Ostatnio ważyłam się u lekarza (ale to było pod koniec stycznia) i jak na razie niby zaczynają się kg pojawiać, ale są to odzyskane te, ktore straciłam wymiotując. Czyli Tak naprawdę pod koniec stycznia miałam swoją wagę sprzed ciąży.
kwaciuszek
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg. Zrzuciłam szybko (karmienie, potem komplikacje po porodzie).Podczas drugiej ciąży przytyłam 25 kg.Poród drudi zakończył się cesarkę, wiec brzuszek pozostał i 5 kg więcej niż przed zajściem w ciążę.
agata85
ja w ciazy przytylam 17,5 kilo. Teraz juz 9 mies po porodzie waze 4 kilo mniej niz przed ciaza wazylam:)))
owiwia7
W pierwszej ciąży 35 kg, po porodzie zostało 27 do zrzucenia, po pół roku ważyłam 56 kg, czyli jakieś 4 kg mniej niż przed ciążą icon_smile.gif

W drugiej ciąży 22 kg, teraz malutka ma 1,5 miesiąca a mi do tego co było przed ciążą zostało ok. 5 kg.... ale bardzo szybko spada
ancyp
36t5dzien i nadal +12kg! Jest szansa ze moze nie skonczy sie tragicznie..!! 08.gif
jezzabell
a ja 4 dni do terminu i przez ostatnie dwa tygodnie jeszcze dwa kilo zrzucilam czyli w sumie w tej trzeciej ciazy 5 kilo przybylam
w pierwszej 11,5 a drugiej 12...
mameha80
36 TYGODNI - 11,5KG na plusie
najwięcej przytyłam w drugim trymestrze, teraz przez ostatnie 2 miesiące tylko 2kg.
ancyp
No to czas na maly bilans! 08.gif

Lacznie przybylo mi ciut ponad 13kg a w tej chwili (10 dni po porodzie) 9kg juz samo zniknelo! Wiec nie jest zle i oby tak dalej, bo chetnie bym jeszcze z 7-8kg zrzucila, jakby tak dobrze szlo! 06.gif No ale teraz tempo chudniecia sie zwolnilo wiec chyba az tak super nie bedzie! Zobaczymy...!
okruszek
34 tydzień i 10 kg na plusie
Carrie
12t3d i +1kg
bolka
Nie ma co się załamywać większym przyrostem wagi, ja przytyłam w drugiej ciąży 18kg, w szpitalu zostawiłam 10, a obecnie po 3,5 miesiącach jeszcze zniknęło 4 kg. Do tego przed nami wiosna i mało kaloryczne warzywa icon_wink.gif
Agaami
A u mnie pod koniec 28 tyg. jest już 16 kg na plusie. Co zrobić, żeby dalej nie przybywało? Są jakieś specjalne diety dla ciężarnych?
dorota.N
CYTAT(Agaami @ Tue, 01 Apr 2008 - 19:19) *
A u mnie pod koniec 28 tyg. jest już 16 kg na plusie. Co zrobić, żeby dalej nie przybywało? Są jakieś specjalne diety dla ciężarnych?



Agaami nie myśl o żadnych dietach teraz!musisz jeśc zdrowo i dużo dla dobra twojego maleństwa-wagą zaczniesz sie przejmować po porodzie.16 kg nie tak dużo moja znajoma przytyła 35 kg w ciąży!!!Martwiła sie póżniej...
_Aga_
W pierwszej ciąży 27 kg 04.gif , w drugiej 23 kg i już tak zostało, a teraz jestem w 15 tygodniu i na razie nic aż dziwne
cydorka
kończę 25 tydzień, 2,5 kg na plusie, jeszcze nie dobiłam do wagi wyjściowej przed ciążą bo na poczatku schudłam kilka kilo
cyd
Mućka
Przez całą ciążę 12,5 kg icon_smile.gif
3 tygodnie po porodzie waga sprzed ciąży 06.gif
klekotka
CYTAT(paulaitomek @ Wed, 09 Apr 2008 - 20:11) *
Przez całą ciążę 12,5 kg icon_smile.gif
3 tygodnie po porodzie waga sprzed ciąży 06.gif


Ja miałam podobnie, tyle że przez całą ciążę przytyłam jakieś 15-16 kilo. Teraz 4 miesiące po porodzie waże mniej niż przed ciążą 06.gif
Martalka
W pierwszej ciąży 14 kg. Zgubiłam potem bardzo szybko, aż za szybko icon_wink.gif

Obecnie: 18 tydzień i mam już 9 kg na plusie, hmmm
morigan
37 tydzień i 7 kg na plusie, ponoć jak sie karmi piersią po porodzie szybciej sie pozbywa tych kilogramów
Becix
W pierwszej ciąży 18 kg, a teraz półtora miesiąca przed porodem mam już 16 kg więcej. Ale obwód brzucha mam o 10 cm większy niz na tym samym etapie poprzednio. 37.gif
Kari27
26 tydzien ciąży i 13 kg na plus 37.gif .
Jula123
22 tydzień i 6 kg
MamaJiP
ja podobnie jak Jula123
23 tydzień 6 kilo na plusie.
...asia...
W pierwszej ciąży 13 kg teraz 14 kg.
kinga1
34 tydzien i 5 kilo na plusie
teeny
w ciąży 23 kg, osiem mięsięcy po porodzie dalej 10 kg do zgubienia:((
Tośka
Ja w 15t + 2d mam 1,5 kg na minusie. Ale fazy intensywanego tycia dopiero przede mną... Zobaczymy ile waga pokaże przed porodem 08.gif
Anilka
35 tydzień 5kg na plusie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.