To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Carrie
16t2d 2 kg do przodu....
Eliszka
Ja przytyłam w ciąży 14 kilo, w szpitalu ubyło tylko 6, a pozbycie się reszty zajęło mi 6 miesięcy, podczas których karmiłam piersią i niespecjalmie oszczędzałam z jedzeniem...
netty5
No mi z dwojka w brzuchu przybylo w sumie 17 kg. a po porodzie ubylo przepisowe 12 kg. W sumie pozniej bylam juz tylo 3 kg. do przodu ale teraz znowu tyje. Chyba za duzo sobie pozwolilam.
kas/ia
ja tez sie dopisze jestem 34 tyg i przytylam 14 kg a jeszcze do konca troche zostalo icon_sad.gif
Castle
17 tydz i 4 dni 2 kg na plusie
Carrie
19t6d + 4,5 kg
azumi
20 tc i 5 kg na plusie,
chyba muszę się trochę zacząć pilnować, bo moja wyjściowa waga była trochę zbyt wysoka 21.gif
minka.
19t2d 5,5 na minusie niemal od poczatku. Waga nie rosnie.
justyna790306
Dzisaiaj zaczynam 21 tydzień i 4 kg na plusie
A.L.
19 tydzien i 3 kg na minusie.
kiniabo
w pierwszej ciązy 25kg na plusie z czego 7kg mi zostało.

teraz 20 tydzien i na razie nie przytyłam.
dorota.N
w ciągu całej ciąży 11-12 kg z czego straciłam 5 kg w pierwszym tygodniu po porodzie(w szpitalu)a następne 5kg straciłam w ciągu 2 tygodni karmiąc piersią (ale zaznaczam jadłam non-stop).
nikol
W pierwszej ciąży przybyło ogółem 12 kg,teraz 13tydz i 1kg do przodu.
Kasiusia
W pierwszej ciąży 16kg a teraz na 13tc jeszcze 0,5kg do tyłu
Myszorek
W pierwszej ciąży 16 kg i nie tak łatwo mi było je zrzucać... niestety...
Teraz po 19 tygodniach 3 kg na plus... liczę że za dużo nie nabiorę....
Meganka.
W pierwszej 37kg.
W drugiej 21.
W trzeciej 13.
Teraz przytyłam 8, z czego 2 spadły po zmianie sposobu odżywiania 08.gif Czyli 6.
Może w piatej nie przytyje wcale 06.gif
Myszorek
CYTAT(*Meganka* @ Tue, 27 May 2008 - 15:55) *
Teraz przytyłam 8, z czego 2 spadły po zmianie sposobu odżywiania 08.gif Czyli 6.


Meganko o jakiej zmianie odżywiania piszesz???
Trzymam kciuki za bezproblemowe rozwiązanie 06.gif ja też przy Tymku byłam 10 dni po terminie... to czekanie jest straszne... wiem
Meganka.
Myszorku, ostatnie 3 miesiące korzystamy z parowara.
Ograniczenie soli i tłuszczu spowodowało spadek wagi 06.gif

Dzieci mnie uczą cierpliwości 08.gif
semi
19 tc - nic nie przytyłam.
cydorka
CYTAT(cydorka @ Wed, 09 Apr 2008 - 13:50) *
kończę 25 tydzień, 2,5 kg na plusie, jeszcze nie dobiłam do wagi wyjściowej przed ciążą bo na poczatku schudłam kilka kilo
cyd


się zacytuje, teraz kończę 32, 4 kg na plusie od początku ciąży
cyd
Gosia83
Podciągam wątek bo spadł...Ja w ciąży przytyłam ok 15-17 kg (zależy na jakiej wadze się ważyłam), a przy moim wzroście mało to nie było oj nie...

W szpitalu zostawiłam 11, a resztę bardzo szybko dzieko moje płaczące i jedzące non stop wyciągło... 29.gif
Bardzo szybko doszłam do swojej wagi - teraz ważę 3 kg mniej niż przed ciążą...i mam zamiar zzucić jakieś 3 które przybrałam zaraz po slubie (mąż za bardzo mi dogadzał)...ale to pewnie dopiero jak skończe karmić - choć waga spada jeszcze ale bardzo wolno...
Oecna waga 50 kg.
Cassie
Przy pierwszym dziecku przytyłam 25kg z tego w szpitalu zostawiłam 10kg, 5 później mi spadło a zostało 10kg na plusie. Teraz jestem w piątym miesiącu i na plusie mam zaledwie 1,5kg icon_smile.gif
Uleńka
27kg icon_redface.gif 6 zostawiłam w szpitalu. Siedem tygodni po porodzie mam 17kg mniej jeszcze 10 zostało
Kasiusia
Do tej pory 14 kg a jeszcze mam ze 2 tygodnie 29.gif
Joanna 81
W czasie ciąży na plusie 12 kg, 10 od razu straciłam w szpitalu, kolejne 2 kg w ciągu tygodnia - dwóch. Obecnie ważę mniej niż przed ciążą 06.gif
Gosia83
CYTAT(Kasiusia @ Fri, 07 Nov 2008 - 20:43) *
Do tej pory 14 kg a jeszcze mam ze 2 tygodnie 29.gif


Ja w ostatnim tyg przytyłam jakieś 3 czy 4 kg...poprostu szok przeżyłam...a rodziłam w moju więc upałów jeszcze nie było strasznych... 37.gif
cath
Ja przytyłam ok 12kg (a wcinałam słodyczy ile wlazło, szczególnie czekoladę z orzechami!), po wyjściu ze szpitala zostało mi na +6kg, obecnie 5tyg po porodzie na plusie 2kg (teraz opycham się herbatnikami holenderskimi bez czekolady 43.gif ).
Kari27
Ja przytyłam 25 kg,15 schudłam w szpitalu a teraz mam jeszcze 8 kg na plusie,ale w sumie czuje sie z tym nie najgorzej bo przed ciążą byłam bardzo chuda a teraz wyglądam tak akuratnie 06.gif .
beata1104
Ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 30kg. i bardzo szybko stracilam, po ciazy wazylam mniej niz przed
Pogoda
Jestem teraz w 7 miesiącu, mam 8 kilogramów na plusie.
Dodorka
ja mam 10 na plusie a jeszcze 2 tygodnie mi zostało
w pierszwej miałam 22 na plusie 7 zostawiłam w szpitalu,potem chudłam i tyłam na zmianę 37.gif
adonisek
Ja przytyłam 8 kg, urodziłam w poniedziałek, wcoraj sie wazyłam i mam chyba 1kg na plusie 03.gif Nie wiem teraz w która strone sie waga ruszy... 37.gif Oby w dół!!!!!!!
Madzia1161_
Witam!!! Ja przytyłam ok. 20 kg i niestety trudno mi to stracić. Zostało mi jeszcze 5 kg na plusie do wagi przed ciąży. A minęło już prawie 8 miesięcy.
karolinap-t
ja 16 na + po porodzie zostalo mi 6 a teraz nie wiem bo wagi nie mam. w spodnie sie w biodrach nie mieszcze jeszcze a 2 tyg od porodu minelo
Gacuszka
ja 27 kg przytyłam.Po porodzie ubyło tylko 6.Ale dawno się nie ważyłam,więc nie wiem jak teraz.Ale wstyd 37.gif
Agaami
Joanna21 jaki wstyd? Trudno oczekiwać, żeby to co się zbierało przez 9 miesięcy zrzucić w 2 miesiące icon_biggrin.gif Ja przytyłam 24 kg, a schudłam jak do tej pory 22. Waga już wolniej, ale nadal spada. Tuż po porodzie sie nie ważyłam, bo miałam cesarkę i byłam bardzo słaba. Pierwszy raz zważyłam się jak Maja miała ok. 2 tyg i wtedy było 10 kg mniej niz przed porodem. No ale moja Maja była ciężka, ważyła 4080 g, więc sam brzuch sporo ważył. Chciałabym zrzucić jeszcze z 5-6 kg, ale nie wiem czy sie uda, bo nie odchudzam się, ponieważ karmie Maję. Ale mozna powiedzieć, że mój wygląd jest już przeze mnie akceptowalny icon_wink.gif (poza brzuchem który nadal jest wystający).
barbie33
To ja chyba biję wszystkich na głowę 33kg... przed ciążą ważyłam 45 kg ( mam szybka przemianę materii i mogę jeśc ile chcem, ale nie w ciąży... heheh) , w szpitalu zostawiłam 14 kg ( córcia ważyła 3,980) a 16 kg wyssała przez 4 mc.... z synkiem przytyłam tylko 10 kg bo dbałam o to co jem.... teraz ważę 53 kg... i oprócz tego ze mam pełno rostepów to jestem dumna z mojej wagi... bo nigdy nie mogłam przytyć i jej utrzymać!! icon_biggrin.gif
MamaOkrąglinków
a ja przytyłam 16 kg icon_smile.gif jeszcze 10 dni przede mną więc chyba już dużo nie pójdzie w górę icon_biggrin.gif no ale malutka 3,5 już waży icon_biggrin.gif
nikol
Przez całą ciążę przybrałam 15kg (2kg w ostatnim tyg 37.gif ),w szpitalu zostawiłam 8kg i teraz liczę na szybki spadek reszty.
Marzenna
Wiatm! ?Jestem w 38 tygodniu ciąży i waże jakieś 80 kilo także przytyłam jakieś 18 kg sporo icon_wink.gif ale termin porodu już tuż tuż więc waga nie przejmuje się zbytnio, będe myśleć o tym jak już maleństwo bedzie na świecie. Pozdrawiam!
KasiaU
hmmm..ja w ciąży przytyłam jakieś 22 kg..tzn. jak waga pod koniec ciąży pokazała mi już 70kg to przestałam się ważyć 37.gif
tak więc brzuch miałam wielki jak balon..

w sumie dużo nie jadłam..za to wypijałam hektolitry soków, kilogramami tylko jadłam pomarańcze, winogrona, banany

ale szybko to zrzuciłam icon_biggrin.gif 7 dni po porodzie miałam mniej o 10kg (reszte kg zgubiłam po 1,5-2 m-cach)

jednak najbardziej się cieszyłam gdy moje stopy w końcu wróciły do normalnych rozmiarów icon_biggrin.gif

mateczka_
icon_smile.gif ja strasznie schudłam na poczatku ciazy icon_smile.gif co dało wynik +5 wiec po urodzeniu już miałam -2 ale ogólnie jestem okrągła bardzo icon_biggrin.gif znaczy duza baba icon_smile.gif wiec kilo w tą czyw tą icon_smile.gif
Kasiusia
Dziś już ostatecznie mogę powiedzieć przytyłam 15 kg 37.gif . Wczoraj minął tydzień od rozwiązania a dziś na wadze ma 10 mniej 06.gif 06.gif 06.gif
alice123
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg-karmiłam piersią 1,5 roku i wszystko zrzuciłam z nawiązką.Teraz jestam w drugiej ciąży ( 17 tydzień ) i jak narazie + 3,5 kg-ale idę do przodu jak burza-czuję po sobie
axiz
witam
ja z piewsz córa przytyłam 30 kilo a z druga tylko 12 icon_smile.gif
Lipopa
w pierwszej ciązy +9kg (samo znikło nie wiem kiedy)
obecnie jestem w 25tc i mam +4,5kg
leni 1
Ja mogłabym sie nie wazyc, jak tylko staje na wadze to przecieram oczy ze zdumienia, nigdy bym nie pomyslała, ze mozna tak szybko tyć.
Teraz jestem w 22tc a na plusie już 6 kilo. Nie wiem co bedzie dalej... wole nie myśleć.
iwonka2904
JA Z PIERWSZYM PRZYTYŁAM 20 KG. A TERAZ JESTEM 23 TYG. I NA PLUSIE MAM 9KG
beata1104
Ja jestem w 24 tyg, i przytyłam 7 kilo. A teraz moj lekarz kazał uwazac na to co jem i w jakich ilosciach
aga 77
Witam, ja w pierwszej ciązy +11 ale to było dawno, młodsza o 12 lat byłam i orgnizm inaczej reagował na wszystko. Obecnie już mam +5 kg i jestem załamana. Tym bardziej, że jestem wogóle od zawsze pulchna i aż boję się omyśleć co będzie na koniec ciąży. Przed ciążą 15 kg schudłam, żeby łątwiej było mi ją nosić, ale każde odchudzanie powodowało efekt jojo i teraz czuję się tak samo:(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.