To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
kasiaaaaa
Ja po 7 miesiącach ciąży +11 kg. icon_smile.gif
Tośka
Ja w ciąży przytyłam 24 kg 37.gif z czego prawie 8 kg przytyłam w ostatnim, 9 miesiącu 43.gif

Teraz jestem 2 miesiące po porodzie i mam jeszcze 1 kg do zrzucenia ( chyba dzięki karmieniu piersią i ścisłej diecie, gdyż mój dzieć cierpi na kolki).
Jedyny minus tak szybkiego zjechania z wagi to rozstępy na biodrach i pupie 32.gif
~*SaaRaa*~
u mnie na obecnym etapie - poczatk 27t na plusie ok. 7kg icon_smile.gif
Gothica
15 tc - 2 kg na minusie 29.gif
#Margola
10 kilo!!!!
jestem na etapie odchudzania:)
bibiczek
20 kg !!! z czego 13 w ostatnich 3 miesiÄ…cach.
14 miesięcy po porodzie - 25 kg, tylko flak brzuszny został, ale brzuch miałam naprawdę ogromny
kaska2030
16 tc i 1,5kg na plusie 29.gif
Cassie
Koniec 25tc 7kg na plusie.
magmac
24 tydzień + 9,2kg icon_smile.gif
dankin-82
w pierwszej ciąży przytyłam 12kg a teraz w drugiej do piątego miesiąca 1kg ale w ciągu ostatnich 3 tyg aż 4 kg 37.gif a co będzie po świętach? aż się boję 04.gif 29.gif
Kat25
1 ciaza-11kg, 2 ciaza-12kg na plusie.Jestem 11 dni po porodzie i 9kg mam mniej, karmie piersia
~*SaaRaa*~
u mnie dzis po wizycie u lekarza... koncowka 28tyg +8,5kg
gozar
U mnie końcówka 25 tygodnia i 8 kg na plusie
Adasia
w tej ciąży od trzech miesięcy tygodniowo ok. 1,5 kg. 37.gif
doroonia
Ja w czasie ciązy przytyłam 15 kg,a jakies 2 tyg po urodzeniu przy karmieniu piersią wróciłam do swojej normalnej wagi 58kg:)
oliwka1983
Ja ok 20 kg, na razie się nie warzyłam..
Cassie
28tc na plusie 9,5kg icon_wink.gif
beata1104
27tc. 8 kg do przodu
aaannn
Witam dziewczyny! A ja od czasu pierwszej wizyty u gin. przytyłam 8 kg a jest to 27 tydzień. A czy to prawda że w 9 miesiącu już się nie tyje? Słyszałyście coś o tym?
niunia23
w dniu porodu było +11 kg
w szpitalu zostało 10 kg teraz w domu już 2 kg spadły i mam nadzieje jeszcze trochę zgubić icon_smile.gif
gosiagosia
przed ciaza 49kg, w 13 tyg - 54kg, 17tyg - 58kg, w 20tyg - 59kg, w 24tyg. 62kg, w 28tyg - 63kg, w 32tyg - 64kg, w 36tyg - 67kg, a teraz nie wiem, podejrzewam ze mimo 9 miesiaca i tak waga poszla w gore. maz do mnie mowi chudzinko, wiec nie wiem gdzie co sie zebralo, niby duzo wody organizm gromadzi. zobaczymy jak bedzie po porodzie czy spadnie wszystko czy nie. ogolnie z 8kg powinno zejsc, bo dziecko, wody lozysko , macica itd a co z reszta kij wie. ja jakos juz szczegolnie sie nie objadam, na poczatku ciazy to mialam zmienione nawyki, bo gustowalam w lodach ktorych wczesniej nie lubilam i nie jadlam. przed ciaza ogolnie jadlam zupelnie inne rzeczy niz teraz.
Pogoda
Przed ciążą 55 kg. Przed porodem 65 kg. 3 dni po porodzie - 55 kg icon_wink.gif
gosiagosia
cos czuje, ze kluska ze mnie bedzie icon_biggrin.gif
Cassie
32tc +12kg icon_wink.gif Przed ciążą 65,6kg teraz 78 37.gif
kociek
w 25 tc 6 kilo
dankin-82
27 tc 6 kg na plusie
~*SaaRaa*~
w 32 tygodniu dokładnie +10kg icon_smile.gif
gunia86
w 28 tyg 9,5 kg na + icon_razz.gif
beata1104
31tyg 8 kg
Agalu
11 kg
leni 1
Koniec 32tc i 10 na plusie.
Cassie
Połowa 35tc 13kg na plusie icon_wink.gif
Naz
pierwsza ciąża 15kg, druga ciąża 13kg, trzecia 8 kg półtora miesiąca po narodzinach trzeciego mam ok 2kg mniej niż przed ciążą, ale ja mam trochę prywatnego tłuszczyku icon_sad.gif
sycinka
22 tydzień 2,7 kg
Alrys
pierwsza ciąża 6 kg druga 8 kg półtora tygodnia po urodzeniu już ważę tyle co przed ciążą icon_biggrin.gif
Lipopa
35tc +7kg
Morganna
29tc + 10 kg. ( czyli juz 70 kg. i puchne dalej icon_surprised.gif )
panama
Moja ciotka przytyła tak bardzo, że potem już nie udało jej się wrócić do poprzedniej wagi, a była szczupła bardzo. Jednak moja mama jak była szczupła tak została, co dobrze rokuje na przyszłość. To jak reagują na ciążę kobiety z tej samej rodziny przekłada się na nas?
Morganna
CYTAT(panama @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:35) *
Moja ciotka przytyła tak bardzo, że potem już nie udało jej się wrócić do poprzedniej wagi, a była szczupła bardzo. Jednak moja mama jak była szczupła tak została, co dobrze rokuje na przyszłość. To jak reagują na ciążę kobiety z tej samej rodziny przekłada się na nas?


Raczej nie ma to nic wspolnego jak tyly inne kobiety w ciazy w Twojej rodzinie zalezy od Ciebie czy bedziesz sie opychac jak glupia icon_wink.gif czy bedziesz jesc normalnie tak jak lekarz mowi czesto ale w niewielkich ilosciach 06.gif
Lipopa
CYTAT(panama @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:35) *
Moja ciotka przytyła tak bardzo, że potem już nie udało jej się wrócić do poprzedniej wagi, a była szczupła bardzo. Jednak moja mama jak była szczupła tak została, co dobrze rokuje na przyszłość. To jak reagują na ciążę kobiety z tej samej rodziny przekłada się na nas?

w moim przypadku nie ma podobienstwa do mojej mamy.. ale może znaczenie ma fakt, że ja wogóle jak to sie mówi - nei wdałam się w rodzine mamy a raczej w rodzine mego taty
isllandia
Przed ciążą miłam jakieś 5kg niedowagi, teraz jest 22tc ja mam +7kg - sporo, ale wyglądam nadal szczupło.
Morganna
CYTAT(isllandia @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:56) *
Przed ciążą miłam jakieś 5kg niedowagi, teraz jest 22tc ja mam +7kg - sporo, ale wyglądam nadal szczupło.


SZCZESCIARA 06.gif
sonia18a
jutro rozpoczynam 34 tydzien... 8kg na plusie
sonia18a
CYTAT(sycinka @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:13) *
22 tydzień 2,7 kg



kobieto jestes niesamowita icon_biggrin.gif
Morganna
CYTAT(sycinka @ Thu, 26 Feb 2009 - 10:13) *
22 tydzień 2,7 kg



to nie mozliwe icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif a lekarz co na to icon_surprised.gif jedz Kobieto a jak nie to wpadaj do mnie nagotuje Ci czego tylko bedziesz chciala !! tylko zacznij jesc icon_biggrin.gif hihihi
Eliszka
A ja jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed ciąży... Na początku schudłam 4 kilo, dziś zaczynam 23 tydzień i dotąd przybyło mi 3,5 kilo - ale niestety wszystko przez ostatnie 3 tygodnie... Tak więc jestem jeszcze pół kilo lżejsza niż przed ciążą... Ale czuję, że już nie długo...
IvetteM
w poprzedniej ciÄ…zy +11kg
teraz +8kg - zaczynam 37 tydzień 06.gif
dzieciaczki
hej , ja juz 12kg , jak narazie to malo , w porownaniu z wczesniejszymi ciazami - 21,5 kg...szok , ale wszystko prędziutko zeszlo...ponad dwa lata karmilam przy obu ciazach, wiec dzieciaki wyciagnęły zbędny tluszczyk icon_smile.gif
pozdrawiam
dupadupadupa
+24 kg. 5 miesiecy po porodzie: - 26 kg.
Ewa23
Ja + 20, obecnie nadal + 10 kg icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.