To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
moko.
39tc i + 11kg
Basik82
Przed ciążą ważyłam 51 kg a przytyłam aż 19 kg.
dagmarak
7,5 kg na plusie stan na wczoraj - koniec 35 tyg.
Piotrusiowa
ja w obecnej ciązy startowałam wagi 50 kg, w 18 tygodniu mam 2,2 kg na plus.
Z poprzednimi dziećmi utyłam 7,5:7,5;14(ciąża przeleżana;))
Taluś
7kg z czego na początku 4 do tyłu,
więc +3kg.
AgucioreQ
no to ja was przygniote icon_razz.gif W pierwszej ciąży +23 - waga start 45kg waga finisz 68.
A terac 19tc waga +0 icon_smile.gif jeszcze sie trzymam ;p
*rita*
A ja przez całą ciążę utyłam "aż" 5 kg 06.gif a 2 tyg. po porodzie ważyłam 10 kg mniej 04.gif
szeklanka
12,5 kg stan na dzisiaj czyli kilka dni przed porodem icon_smile.gif
Honey*
10 kg
mamma mija
finiszując przytyło mi się 17kg.. ale nie czuję sie "słoniowato" icon_wink.gif
Beti_24
ja przez pierwsze 4 miesiace nie miałam ani brzzuszka ani apetytu ,miałam takie mdłości że schudłam wtedy około10 kl, ale potem w 5 miesiący jak wszystko przeszłop nadrobiłam sraty i 25 kilo przytyłam:)
Aleksa ldz
Przed ciążą ważyłam około 50 kg w 35/36 tyg ważyłam około 70 kg (czyli około 20 kg przytyłam) a to był dopiero 8 miesiąc. Wiec gdybym doniosła ciąże do samego końca przytyłabym jeszcze pare kilo. A urodziłam o prawie 5 tyg za wcześnie.
magdosz
ja w pierwszej z 48 kg do 64, wyglądałam jak małe słoniątko przy moim 156 37.gif

teraz mam na razie niecałe 7 na plusie, ale startowałam z 54, więc i tak będę miała co zrzucać a to jeszcze najgorsze tycie przede mną icon_sad.gif

edit: wszyscy się pytają, czy już rodzę na dniach a tu jeszcze 2 miesiące
Choco.
CYTAT(magdosz @ Wed, 29 Sep 2010 - 12:35) *
ja w pierwszej z 48 kg do 64, wyglądałam jak małe słoniątko przy moim 156 37.gif

teraz mam na razie niecałe 7 na plusie, ale startowałam z 54, więc i tak będę miała co zrzucać a to jeszcze najgorsze tycie przede mną icon_sad.gif

edit: wszyscy się pytają, czy już rodzę na dniach a tu jeszcze 2 miesiące


Witam w klubie icon_smile.gif Ja też taka niska jestem więc każdy kolejny kg powoduje, że zaczynam czuć się jak kula.
To dopiero 26 tydzień a ja mam 7,5 na plusie czyli tyle co przez całą poprzednią ciążę.
sonia18a
CYTAT(sonia18a @ Wed, 24 Feb 2010 - 16:11) *
w poprzedniej ciazy 7,5kg zobaczymy ile bedzie teraz, narazie stoje w miejscu a juz 17 tydzien



no to teraz już mogę powiedzieć, że w 2 ciąży również +7,5 icon_biggrin.gif ale mam wrażenie że jakoś wolniej idzie mi zrzucanie... w poprzedniej ciąży, 3 m-ce po porodzie miałam 5kg mniej niż przed ciążą... w piątek mam wizytę więc się zważę i zobaczymy jak teraz to wygląda... czy ten miesiąc może być jeszcze znaczący?? w nogach i tyłku mi zostało 21.gif
Agnieszka_82
u mnie było + 12,5 kg. Po niecałych 2 miesiącach po porodzie zostało jeszcze 2 kg.
vabien23
28 tc i + 6 kg
♫ agitusek ♫
27 kg 37.gif , ale duza czesc wagi to byly plyny, ktore schodzily bardzo powoli, nie mniej jednak 10 kg po ciazy mi zostalo z ktorymi walcze jak widac po paseczku jzu dluuuuuuuuugi czas. 21.gif 48.gif
andzia79
30tydz.6 dzień +4,5kg z czego bardzo się cieszę,bo w pierwszej przytyłam 30kg 37.gif ,a dwa miesiące po schudłam35kg. Zostały tylko wielkie mleczarnie 29.gif Mam nadzieję,że już dużo nie przytyję,ale wypowiem się na końcóweczce:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Agga
30 tydz+13 kg, a prawie trzy tygodnie po porodzie -15 kg icon_wink.gif .
Katka82
Przytyłam 18,5 kg z czego Dzidzia ważyła 5,2 kg icon_smile.gif Miałam potworne obrzęki nóg, zatrzymywałam mnóstwo wody w organizmie. Teraz 15 miesięcy po porodzie ważę 4 kg mniej niż w momencie zajścia w ciążę.I jeszcze 5 planuję zrzucić.
burza81
W pierwszej ciąży +15kg (do 39tyg) ; teraz w 31tyg mam + 4,5kg i mam nadzieje, że do końca dobije do max.6 06.gif
gałka
14 kilogramów, córka ważyła 4kg po urodzeniu.
Rafaela
15 kg przy pierwszej ciąży teraz jestem w 8 miesiącu w bliżniaczej i przytyłam 18
Mijka
20kg z czego 11 na 8 dni po już zgubiłam icon_smile.gif
bumbum
27 kilo w pierwsze ciąży w 36 tygodniu,córcia ważyła 2850,po tygodniu miałam już tylko 5 kilo na plusie.W drugiej ciąży 12 kilo w 39 tygodniu,córcia z wagą 3 kilo.Teraz mam jeszcze 3 kilo nadwagi
kajetanka
8,5kg. Rodziłam z wagą 57kg icon_smile.gif Teraz po 4 tygodniach mam jeszcze 2,5 na plusie.
aniakuleczka
ja na razie +6 do 20 tc,
ale zaczynam chudnąć ..... icon_smile.gif minął mi ten wilczy głód i jakoś nie robię się głodna
z tym, że nie zapinam się w żadne normalne spodnie ani stanik icon_smile.gif
bobi
Jeszcze nie urodziłam, ale mam 10 kg na plusie, więc pewnie już się za dużo nie zmieni.
aniakuleczka
po kolejnych 18 tygodniach wpadam, żeby się pocieszyć, że moje +18? kg jakoś kiedyś zejdzie.

Zrobiłam się ogromna, wszystko, co może być, mam spuchnięte.
Miło czytać, że wasze ciała po porodzie wracają do normy.
matylda315
W pierwszej ciąży +8 kg a w drugiej +16 kg. Dzieciaczki odpowiednio :2950 i 2650. Po drugiej ciąży gubiłam przez rok zbędny balast, natomiast teraz do 16 tygodnia mam +4 kg...tylko co będzie dalej?
Honey*
w pierwszej ciazy rowne 10kg. zgubilam tylko 5. teraz mam na +8kg
Zuzia urodzona z waga 3950
annad
Łącznie przytyłam 7,5kg moja córeczka jak się urodziła miała 2490. 3 dni po ciązy miałam o 1kg mniej niż przed ciązą, teraz po 2 tygodniach od porodu mam już 2kg mniej niz przed ciążą...karmienia piersią naprawdę sprawia, że się chudnie icon_smile.gif
Owca
w pierwszej ciąży 21 kg... w sumie to więcej bo na początku schudłam, ale finalnie to właśnie 21... młody ważył 4430 icon_smile.gif z nadwagą bujałam się jeszcze 2 lata po jego urodzeniu... tak na dobrą sprawę do czasu aż skończyłam karmić icon_smile.gif



teraz w trzeciej ciąży w 20 tyg mam już 5 kg a plusie... mam też nadzieję, że rekordu nie pobiję... bardzo bym chciała tak max 15 kg przytyć... no nie więcej...
matylda315
Owca to &&&&&&&&&&&&&&&& za te nasze kilogramki 03.gif
Owca
Matylda nooo ja też hehe icon_biggrin.gif Ale w naszej sytuacji może być ciężko... chyba nie wymyślili jeszcze zestawu ćwiczeń dla leżakujących ciężarnych.. icon_wink.gif
użytkownik usunięty
W tej ciąży 9, 5 g na plusie. Młody ważył 3600 przy urodzeniu, jak wyjdziemy ze szpitala zważę się, żeby zobaczyć ile zostało, ale na bank parę kg do zrzucenia będzie/
amania
A ja, w 22 tygodniu ciąży, mam już prawie 7 kg na plusie 41.gif

W poprzednich tyłam dwa razy po 15 kg (do 36 i 35 tyg) i raz 13kg (do 32 tyg).
Paula.
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 14 kg, po porodzie miałam coś koło 4 na +, po 3 miesiącach wróciłam do wagi z przed, a po pół roku ważyłam mniej niż przed ciążą.
Obawiam się jednak, że tym razem przebije to 14 kg, bo apetyt mam teraz wilczy (wtedy przez pierwsze 3 tygodnie schudłam, bo totalnie nie miałam apetytu), już przytyłam 1,5 (jak nie więcej, tyle to było w minioną niedzielę 37.gif ).
Olencja
13 kg przytyłam.

Tydzień po mam jeszcze 6 kg na plusie 21.gif

na szczęście nie zrobiły mi się rozstępy.
aisha1111
+13 kg, po miesiącu znowu było 72, teraz 66 (czyli mniej niż przed ciążą) - jak skończę karmić planuję się wylaszczyć dojść do 55kg
Nikusia102
w pierwszej ciąży +7kg, syn ważył 3300 a ja dzień po porodzie byłam +1kg
teraz w 7tygoniu jeszcze nic nie przytyłam, ale wszystko przede mną 06.gif
Papużka
28 tydzień chwilowo +13 kg na plusie icon_sad.gif
KAROLA3DAW
Z Fabaianem na koncu bylo ok 13 kg teraz 38 tydzien ok 8 kg icon_biggrin.gif
Ale to zasluga diety bo powtorzyla sie cukrzyca ciazowa 21.gif
h_ania
Ja w tej chwili jestem w 36 tygodniu i ważę jakieś 9 kg więcej, nie za mało?? Raczej staram się jeść "rozsądnie", ale czasami to albo mam wrażenie, że jem za mało i szkodzę dziecku, a czasami to wręcz nie mam apetytu i po prostu nie chce mi się jeść. Sama nie wiem co o tym myśleć............
Mummy
Cześć dziewczyny. Ja w ciąży przytyłam dużo, bo ok 25 kg, nie odmawiałam sobie niczego, dla zdrowia Olka. Synek urodził się ważąc 3900 gr. odpukać zdrowy jak ryba. Nic go nie łapie i nie mam z nim żadnych problemów. Teraz trochę martwię się wagą, bo ciężko mi zrzucić, ale zdrowie mojego synka jest dla mnie najważniejsze. Ale to, ze niektóre z Was mniej przybierają na wadze to wcale nie oznacza, żle robią swoim dzieciaczkom. Dużo zależy od naszego ciała.

Jeju chciłabym byc znów w ciąży icon_biggrin.gif Macie jakis przepis na córcię?icon_biggrin.gif
KAROLA3DAW
Mummy my wlasnie jak Fabian byl w wieku Olusia dowiedzielismy sie ze stworzylismy córe icon_smile.gif
Trzymam mocno kciuki a przepis to chyba znacie 03.gif
bobasek
Jestem w 28 tygodniu i jak na razie 9 kilo na plusie.
marta083
Ja chyba 15kg, ale mnie skleroza dopadła 37.gif Ale ja 8 miesięcy ciążyłam więc pewnie jeszcze ze 2-3kg by doszło w 9 miesiącu 03.gif
Co do tycia - mało czy dużo, to każdy inaczej. Za dużo to nie dobrze, ale bardzo szczupłe powinny troszkę więcej niż te które już przed ciążą miały nieco większą wagę. Gdzieś kiedyś w necie czytałam taką tabelkę. Mieściłam się w normie 03.gif
Pysiaczek
15 kg - ale na początku schudłam 4 kilo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.