To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bardzo prosze o pomoc!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Synaesthesia
Witam wszystkich serdecznie ... Niedawno dowiedzialam siÄ™ ze jestem w 7 tyg ciÄ…ĹĽy ..Niestety cos mnie niepokoi , mianowicie odkad zaszlam w ciaze mam pelny zoladek, ogolnie caly brzuch i nie wiem czy to nomalne , czasami az nie moge chodzic i jesc taki mam pelny , uczucie ciezkosci ... Zastanawiam sie czy moze byc to zwiazane z ciaza czy jakas powazna choroba .. USG mialam zoladka , watroby etc miala robione rok temu i wszystko wyszlo wporzadku ...Chcialam dodac ze miewam sklonnosci do nerwicy ..Martwie sie ... Moze mi ktos pomoc?
marghe.
Skoro Cie to niepokoi to zgłoś sie do lekarza.
Nerwica z pewnością nie pomaga. Trzymaj się
Monique
faktycznie, idz do lekarza, opowiedz o tych dolegliwosciach, gdy juz bedziesz wiedziala bedziesz mogla spokojnie przezywac ciaze i sie nie denerwowowac, po co twoje malenstwo ma sie stresowac icon_biggrin.gif
Mikunia
Tak idz do lekarza, ale ja tak sobie jeszcze myślę, jak ja byłam w ciąży miałam podobne odczucie, lekarz powiedział mi, że to macica się rozciąga i dlatego.

Pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.