To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bol brzucha a Duphaston

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martas
Czesc dziwczyny!
Od dlugiego czasu staramy sie o dzidzie i nic. Drugi miesiac biore Duphaston( od 16dc przez 10 dni) i nie wiem czy to jego przyczyna ale barzdo boli mnie brzuch i cycunie. Mam tak od niedzieli a do okresu jeszcze ok 1.5 tyg. Cykle mam regularne co 29d wiec troche to dziwne.
Czy ten lek mogl mi je rozlegulowac bo z tego co wiem to raczej pomaga przy nieregularnych @

Pozdrawiam i czekam na szybka odp.
Aylin
Witaj Martas icon_smile.gif

Ja tak samo jak ty biorę duphaston od 16 do 26 dnia cyklu. U mnie wyregulował cykl. Działa w ten sposób, że reguluje cykle. W pierwszym cyklu z duphastonem nie było totalnie nic. Cykl się drastycznie skrócił i nie było owu icon_sad.gif Teraz kończę drugi cykl icon_smile.gif jeszcze 5 tabletek do końca: zaraz po @ odczuwałam taki ból w jajnikach. Czułam jak mi się wszystko tam ruszało. Teraz mam trochę ponad tydzień do końca cyklu i czuję takie pobolewanie brzuszka icon_sad.gif jakby na @?? hoć sama nie wiem icon_sad.gif No i swędzą mnie piersi, ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam.

Zapraszam na wątek: Wszystkie starające się połączmy się icon_smile.gif Jest tam dużo dziewczyn i na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujęce pytania icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
martas
Dzieki Anek. Bardzo fajnie , ze sie pojawilas. Ok pedze tam.
Aylin
Witam i zapraszam icon_smile.gif wątek piętro wyżej lub niżej icon_smile.gif z nami jest wesoło i się nie zanudzisz icon_smile.gif
isllandia
mnie tez bolaly piersi po duphastonie - okropnie - nawet strumien wody sprawial mi bol!!
isllandia
dziewczyny czy leki takie jak duphaston czy utrogestan moga pwodowac wzrost temperatury?
Anabel89
Ja skupiłam się na monitorowaniu dni płodnych za pomocą komputera cyklu myway i w czasie owulacji aplikowałam sobie żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.