To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego dermatologa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kas
Szukam dobrego dermatologa , najlepiej w okolicach Gdyni.
Fifi od pewnego czasu ma wysypkę ; czerwone plamki - które pojawiaja się i znikaja. Swędzą icon_evil.gif
Pediatra nie miała pomysłu : co to ... zapisała oczywiście zyrtec. Dlatego wolalabym , aby dobry fachowiec udzielił nam porady. Kas
MałaGosia
Jak ja kiedys szukalam dermatoloda dla bratanka mojego meza to ktos mi polecil www.dermis.pl i doktora Adama Szarmacha. Niestety wkoncu sie tam nie wybralismy, bo szwagier troche za daleko mieszka.
mamanatalki
A ja polecam Leszka Roter. Przyjmuje na Warszawskiej. tel. 661-46-52.
Tusiol
dr Wilkowska i dr Suchanek - AMG
dr Wilkowska na pewno gdzieś przyjmuje prywatnie, ale nie pamiętam gdzie
grzałka
też polecam Wilkowską
Moyre
Kas bardzo polecam Ci Panią doktor z przychodni w Sopocie na Chrobrego. Nic nie płacisz, zapisac sie możesz od 8 rano w niektóre dni a w niektóre chyba o 12 o ile dobrze pamietam i od razu jesteś przyjeta. Oczywiście na książeczkę rumowską. Bardzo mi pomogła. Obiegowa opinia też o niej jest dobra. Nie pamietam jej nazwiska ale tam przyjmuje tylko jedna taka Pani.
kas
Dziękuję za pomoc icon_wink.gif na szczeście "pokrzywka" przeszła ...
PS. Pokrzywka prawdopodobnie od ketchupu ... lub jakiegoÅ› E w nim zawartego icon_rolleyes.gif
Kas
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.