To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jestem zdrajcÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Cóż, tak wyszło.... icon_redface.gif

Wskutek pewnych okoliczności icon_wink.gif zaczęłam sobie na wszelki wypadek szukać innego internetowego lokum.

Nie jestem zdrajcą całkowitym, tu będę nadal i nie mniej aktywnie w dyskusjach ogólnych , ale swoje przepisy zamierzam zamieszczać tu:

https://www.mniammniam.pl/mstrona.php?u=690

a na maluchowym "mniammniam" linki podrzucać będę.

Wybaczycie? icon_redface.gif
reszka
icon_question.gif icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif itd, powtarzaj to do końca strony, procesorze (czy coś tam innego).
Wiesiu, co się stało? To oczywiście pytanie retoryczne, niemniej rozpaczliwe.
wiesiołek
Spoko Reszka, spoko... na razie to tak jakbym dwoje dzieci w miejsce jednego miała. A czy to ma być nowy facet w miejsce starego a nie nowe dziecko to czas pokaże. icon_wink.gif

Póki co potraktuj ten link jak moją autoreklamę icon_lol.gif
reszka
Uff, odetchnęłam z ulgą.
Czasem przeglądam Mniama, chyba za rzadko (jestem osoba która głodnieje od czytania i chyba też od czytania tyje) na razie trudno mi sie połapać co i jak. Ale to chyba tylko kwestia przecwiczenia.
skanna
CYTAT(wiesia)
Nie jestem zdrajcÄ… caÅ‚kowitym, tu bÄ™dÄ™ nadal i nie mniej aktywnie w dyskusjach ogólnych , ale swoje przepisy  zamierzam zamieszczać tu:

https://www.mniammniam.pl/mstrona.php?u=690

a na  maluchowym "mniammniam"  linki podrzucać bÄ™dÄ™.  

Wybaczycie?  :oops:


Jak te podrzucane linki będą działać tak samo, jak ten zamieszczony tutaj, to nie wybaczymy icon_sad.gif
Przynajmniej ja, bo mi siÄ™ nie otwiera icon_sad.gif
Dorotka
Mnie siÄ™ otwiera icon_biggrin.gif
kama_
Mnie również icon_lol.gif
skanna
Mnie dziś już też się otwiera. Jak tak, to odwołuję to, co wczoraj napisałam.

pozdrawiam i czekam na dalsze linki
skanna
wiesiołek
Ten link to jest link do "mojej" strony na tamtym forum- i tę stronę będę rozbudowywać o nowe przepisy.

A bezpośrednio z niej można przejść do strony głównej mniammniam.pl i wszelkich forów, stron prywatnych itp itd.

Ktoś już tu kiedyś polecał to forum, ale dopiero jak człowiek wejdzie, porozgląda się, połapie o co chodzi to...to dopiero wtedy jest w stanie docenić ogrom informacji kulinarnych i przepisów ,które tam zamieszczono.

Ja jestem tam maleńkim robaczkiem wsród prawdziwych kulinarnych potęg..łał...
Marghe
Wiesia, nie Ty jedna "zdradzasz"... o ile o zdradzie mozna tu mowić.
To i ja sie zareklamuje, a co icon_biggrin.gif !

https://www.mniammniam.pl/mstrona.php?u=633

Wiem, ze sporo maluchowych mam tam bywa, ale nickami sypac nie będę icon_smile.gif
M.
wiesiołek
CYTAT(Marghe)
Wiem, ze sporo maluchowych mam tam bywa, ale nickami sypać nie będę icon_smile.gif M.


No wiecie co icon_exclaim.gif icon_eek.gif icon_exclaim.gif Oburzenie moje nie zna granic ,ja tu z sumieniem się biję ,a te zdradzają na lewo i prawo bez żadnych oporów icon_rolleyes.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_confused.gif icon_lol.gif icon_surprised.gif icon_eek.gif icon_evil.gif icon_razz.gif icon_idea.gif

Przyznać mi się i to już która jeszcze popełniła swoją stronę na mniamniam.pl icon_question.gif icon_idea.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Katasia
Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć żem czysta jak łza w tym temacie. icon_lol.gif icon_lol.gif
Pewnie dlatego, że mi do kulinarnych potęg bardzo bardzo daleko.
icon_lol.gif
Katasia
CrazyMary
Na tej stronie rzeczywiście mnóstwo przepisów. Brakuje mi jednak wyszukiwarki, która przeszukuje przepisy z tych prywatnych książek kucharskich, takich jak Wiesi. A moze się mylę i nie znalazłam po prostu? I ktoś miły mnie oświeci?
aneea
CYTAT(CrazyMary)
Na tej stronie rzeczywiście mnóstwo przepisów. Brakuje mi jednak wyszukiwarki, która przeszukuje przepisy z tych prywatnych książek kucharskich, takich jak Wiesi. A moze się mylę i nie znalazłam po prostu? I ktoś miły mnie oświeci?


Mary, pod tym linkiem mozesz przeszukiwac przepisy:

https://www.mniammniam.pl/mszukaj.php
CrazyMary
Dzięki Aneea, jak ja szukałam?! icon_rolleyes.gif
okko
Wiesiu- pozwoliłam sobie dodac opinie do Twojego przepisu.icon_smile.gif Pychotka!!!!
wiesiołek
Okko, to ktoś na Śląsku handluje "moją" pastą??? Jestem w szoku...dotychczas nie spotkałam NIKOGO, kto by znał ten przepis z innego żródła niż ode mnie icon_eek.gif
okko
Wiesiu-(użytkownik usunięty) sklep istnieje od nie wiem ilu lat- co najmniej 5- i od tamtej pory kupowałam tam pastę icon_smile.gif
skanna
CYTAT(wiesia)
Okko, to ktoÅ›  na ÅšlÄ…sku  handluje  "mojÄ…" pastÄ…???  Jestem w szoku...dotychczas nie spotkaÅ‚am NIKOGO, kto by znaÅ‚ ten przepis z innego żródÅ‚a  niż ode mnie icon_eek.gif


Wiesiu, ja znam tę pastę bynajmniej nie od Ciebie. Ten przepis podała mi moja znajoma - dużo starsza od Ciebie pani, która podawała tę pastę już swojej córce, jako dziecku. Córka ma w tej chwili prawie pełnoletnie dzieci icon_smile.gif
wiesiołek
Jestem załamana zdewastowana i kompletnie zniszczona przez te informacje

Jedyny przepis jaki doczekał się wogóle komentarza to ten, który jak się okazuje jest powszechnie znany i wcale nie mój icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Graz
Otóż droga Wiesiu,
komentarzy do Twoich przepisów jest więcej - wiem, bo widziałam icon_lol.gif.

Ale ja nie o tym chciałam.
Wczoraj wieczorkiem zrobiliśmy z mężem sobie pastę serowo-czosnkowo-majonezową. Toż to niebo w gębie! Fakt, od kalorii to aż się trochę nieobrze robi, ale co za smak, co za aromat! No, boski wiatr!
Pycha i dzięki. Ja ten przepis od Ciebie i przez Ciebie poznałam, dzieki!

Graz icon_lol.gif
lea
a w Czechach ( konkretnie miasto Trzyniec ) tą pastę sprzedają w dyskoncie spożywczym Plus icon_smile.gif

pozdrawiam - lea
wiesiołek
CYTAT(Graz)
Ja ten przepis od Ciebie i przez Ciebie poznałam, dzieki! Graz icon_lol.gif



Graz... więc choćby dla Ciebie jednej warto było ... icon_wink.gif
wiesiołek
No musze, musze siępochwalić. Nigdy w życiu niczego nie wygrałam- NIGDY. A na mniam mniam ledwo weszłam i wygrałam dwa kubki i jest o tym napisane jak wół
ganga
wiesia - gratuluje icon_exclaim.gif
ja tez marzylam o tych kubkach miniammniamowych...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.