To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szansa na zajście w ciąże??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kamixx
Bardzo bym chciała już mieć dziecko, kiedy czytam opisy na formum to płaczę że nie jestem jedną z was Mamuśki. Mam prawie 26 lat, skończone studia, stałą pracę w budżetówce, kochanego narzeczonego, ale rozmu podpowiada że to wciąż za mało aby sobie sprawić dzidziusia. Planujemy wziąść ślub za 1,5 roku. A ja już chce dziecko!!! Moja psychika dojrzała do tego w zupełności. Mój narzeczony woli się wstrzymać z ciążą do ślubu. Jednak nie stosujemy żadnych metod antykoncepcji poza stosunkiem przerywanym w okolicach dni płodnych, a na 5 dni przed @ kochamy się do końca (w środku ma wytrysk). Jak myślicie jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak zajdę w ciąże?? Moje cykle wachają się w przedziale 24-28 dni.
semi
duże. stosunek przerywany to baardzo zawodna metoda. powiedziałabym, że idealna dla osoby, która chce zajść w ciążę icon_wink.gif
Wonka
hej, myślę, że masz duże szanse na zajście w ciążę, ale pamietaj, że czasem jest, że im bardziej się chce, tym dłużej nie wychodzi!
Masz "książkową' długość cyklu, więc teoretycznie dni płodne powinnaś mieć 14-15 dnia cyklu, ale to też nie jest żadna reguła.
Zajrzyj sobie jeszcze np tutaj:https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html,
https://www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html

pozdrawiam, Iwona.
Kasia&Hania
CYTAT(kamixx)
Jak myÅ›licie jakie jest prawdopodobieÅ„stwo, że jednak zajdÄ™ w ciąże??  Moje cykle wachajÄ… siÄ™ w przedziale 24-28 dni.


Prawdopodobieństwo DUUUUŻE, ale to już przedmówczynie pisały. A więc sądze, że już niedługo, przy takim ''zabezpieczaniu'' zobaczysz dwa paseczki na teście ciążowym. Pozdrawiam i powodzenia
trylinka
CYTAT(kamixx)
Mam prawie 26 lat, skończone studia, stałą pracę w budżetówce, kochanego narzeczonego, ale rozmu podpowiada że to wciąż za mało aby sobie sprawić dzidziusia.


A czego jeszcze ci brakuje? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
kamixx
no właśnie swojego maleństwa icon_exclaim.gif
semi
trylinka chyba pyta o to, czego Ci brakuje, żeby sobie sprawić dzidziusia, bo napisałaś, że stała praca w budżetówce, skończone studia itd. to -jak Ci rozum podpowiada-wciąż za mało - do sprawienia dzidziusia.
trylinka
No właśnie.
kamixx
właściwie najbardziej mi brakuje takiej 100 % chęci mojego narzeczonego
trylinka
CYTAT(kamixx)
właściwie najbardziej mi brakuje takiej 100 % chęci mojego narzeczonego


Takowej raczej nigdy się nie doczekasz - faceci na trzeźwo nie podejmują takich decyzji. Nic mu nie mów tylko rób swoje, dziewczyno. wink.gif
Kasia&Hania
CYTAT(trylinka)
CYTAT(kamixx)
właściwie najbardziej mi brakuje takiej 100 % chęci mojego narzeczonego


Takowej raczej nigdy się nie doczekasz - faceci na trzeźwo nie podejmują takich decyzji. Nic mu nie mów tylko rób swoje, dziewczyno. icon_wink.gif



Trylinko, z całym szacunkiem, ale nie radziła bym Kamixx podejmowania tak ważnej decyzji, jaką jest ciąża i dziecko, samodzielnie. Fakt, że mężczyźni tak naprawdę nigdy nie są gotowi na powiększanie rodziny (taki pierwotny, nieco szowinistyczny pęd za wolnością icon_wink.gif ), ale nie pozostawienie facetowi wyboru i postawienie go przed faktem dokonanym, to tak naprawdę ŻADEN SPOSÓB NA SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK I DALSZE ŻYCIE... Pozdrawiam icon_wink.gif
basiaewa
Dobrze radzisz, Kasiu z Sosnowca !!! Decyzja o dziecku planowanym musi być wspólna, podstęp tu może przynieść nieszczęście Waszemu związkowi, miła kamixx ! icon_smile.gif
trylinka
CYTAT(Kasia&Hania)
CYTAT(trylinka)
CYTAT(kamixx)
właściwie najbardziej mi brakuje takiej 100 % chęci mojego narzeczonego


Takowej raczej nigdy się nie doczekasz - faceci na trzeźwo nie podejmują takich decyzji. Nic mu nie mów tylko rób swoje, dziewczyno. icon_wink.gif



Trylinko, z całym szacunkiem, ale nie radziła bym Kamixx podejmowania tak ważnej decyzji, jaką jest ciąża i dziecko, samodzielnie. Fakt, że mężczyźni tak naprawdę nigdy nie są gotowi na powiększanie rodziny (taki pierwotny, nieco szowinistyczny pęd za wolnością icon_wink.gif ), ale nie pozostawienie facetowi wyboru i postawienie go przed faktem dokonanym, to tak naprawdę ŻADEN SPOSÓB NA SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK I DALSZE ŻYCIE... Pozdrawiam icon_wink.gif


Nie przesadzaj. Kamixx napisała, że brakuje "takiej 100% chęci narzeczonego". Znaczy że ogólnie - chęć jest. Wg mojego nosa kamixx oczekuje wyraźnej deklaracji, jak z filmów i telenowel, a jej narzeczony po prostu nie ma nic przeciwko:

CYTAT(kamixx)
Mój narzeczony woli się wstrzymać z ciążą do ślubu
kamixx
Dokładnie mój L... chce dzieci i to duużo i wie jakie jest ryzyko zajścia w ciąże skoro kochamy się bez zabezpieczenia do końca. Każe mi brać kwas foliowy i nie pić za dużo piwa na imprezie cały czas mnie kontroluje. Czasem mnie głaszcze po brzuszku i pyta się "no jak tam jest tam nasza dzidzia"? Mamy cały plan ułożony na wypadek gdym jednak zaszła w ciąże dot. pracy, mojej przeprowadzki (L mieszka o 160 km ode mnie, widzimy się tylko na weekendy). Ale kiedy zbliża się okres to jakoś zaczyna panikować i pyta się czy dostałam okres....
Kasia&Hania
CYTAT(kamixx)
Dokładnie mój L... chce dzieci i to duużo i wie jakie jest ryzyko zajścia w ciąże skoro kochamy się bez zabezpieczenia do końca. Każe mi brać kwas foliowy i nie pić za dużo piwa na imprezie cały czas mnie kontroluje. Czasem mnie głaszcze po brzuszku i pyta się "no jak tam jest tam nasza dzidzia"? Mamy cały plan ułożony na wypadek gdym jednak zaszła w ciąże dot. pracy, mojej przeprowadzki (L mieszka o 160 km ode mnie, widzimy się tylko na weekendy). Ale kiedy zbliża się okres to jakoś zaczyna panikować i pyta się czy dostałam okres....


To ewidentnie świadczy o jego niedojrzałości...Tak mi się wydaje. Wiesz, krowa która dużo ryczy....Najlepiej pogadaj z nim w cztery oczy i powiedz mu co czujesz i że jesteś gotowa. Tyle. W każdym związku trzeba się nauczyć rozmawiać...niestety nie wszyscy to potrafią. Pozdrawiam cieplutko i życzę szybkich OWOCÓW wink.gif Waszej WSPÓLNEJ pracy... icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.