To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry alergolog w okolicach Bytomia Katowic Tarnowskich Gór

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bwh
Witam, jestem mamÄ… prawie trzyletniego Dawidka, ktory od prawie roku kaszle... testy nie wykazaly zadnego uczulenia, nie ma pasozytow, i wlasciwie to wszystko jest w porzadku tylko caly czas kaszle.
Teraz nawet doszlo do zapalenie oskrzeli (wlasciwie ma to pierwszy raz) ale jak czytam to wszystko o astmie to tak jakbym ogladala mojego Dawida. Teraz jest na wziewach (juz byl raz od zcerwca do konca sierpnia - i tez kaszlal ale mniej, potem musielismy odstawic zeby zrobis testy no i sie zaczelo...) pulmicort i inne, zyrtec i augmentin.
Czy to astma???
zukam dobrego alergologa bo jakos ten obecny... nie mam do niego zaufania... a wziewy zalecil pediatra.
Poradzcie cos prosze...
Majka32
ZNAM SWIETNA PANIA ALERGOLOG. NAZYWA SIE GRAZYNA PIETKIEWICZ, A TO JEJ NR TEL.(32) 264 35 49 OD 17 DO 19.
BARDZO POMOGLA MI PRZY LECZENIU MOJEJ SZESCIOLETNIEJ CORKI SILNEJ ALERGICZKI.
POWODZENIA
aneea
Z rejonu Śląska bardzo dobrą opinię ma dr Pietrzak z Piekar Śl., byłam u niej jakiś rok temu z Nadią i pod opinią się podpisuję.
KopiujÄ™ namiary:
Pietrzak Jolanta, dr nauk med. Spec. pediatra, alergolog. Gabinet
41-940 Piekary ÅšlÄ…skie, 0 32 287 12 63
kempinka
Witam, mój synek ma silną alergię która osłabiła totalnie jego organizm, lekarz która wyciąga nas z tego problemu jest świetnym specjalistą chorób płuc zajmującym się leczeniem chorób alergicznych.Jak się dowiedziałam od osób trzecich jest to jeden z najlepszych lekarzy w obrębie śląska który pomógł bardzo dużej liczbie chorych na alergie .Jest nią dr.Ewelina Cichecka
tel.kom.0-502-504-109 ul.Jemiołowa 4,Częstochowa
Polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.