To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak przygotować strój bałwana do przedszkola.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Moje dziecię w grudniu będzie miało w przedszkolu przedstawienie, w którym będzie bałwankiem. Mam pomyśleć o przygotowaniu stroju dla niego. No i myśle ale jakos koncepcji mi brakuje-pomóżcie!!!


_____________________________________

Marzena mama Szymka i MAteusza
agabr
biale rajstopy , biala gora, pod bluzke mozesz wszyc mala poduszke (tak robilam puchatka), bo jak podbijesz calosc , dziecko sie niemilosiernie spoci , no i kapelusz , nos z papieru w ksztalcie marchewki na gumce i po calosci czarne pompony w roli guzikow.b
asiaT
albo coś z białą krepiną...
FFkaGrant
Ja pewnie bym kupila bialy bawelniany dres. Calosc oblepilabym wata co by bardziej puchate bylo. Lekko lakierem popsikala (mega hold do wlosow icon_lol.gif ) zeby nie oblazilo. Na to wszystko lekko sztuczny snieg jak masz mozliwosc kupienia w areozolu. Reszta to guziki czarne z kartonu. Z tego samego cylinder i nos. Czerwony szalik albo czarna mucha , biala buzka z rumianymi policzkami i balwan jak malowany :wink:Przynaje projekt moze byc troche drogi
mazia
Dziekuję za wasze pomysły. Na początku chciałam sama przygotowac taki styrój -nawet kupiłam białe frotkowe prześcieradełko ale zrobiłam rozeznanie -a w pracy nawet poszukiwanie pomysłów na ten strój nazwałyśmy "akcja bałwanek" i okazało się że wypożyczenie takiego ubranka wynosi od 15 do 25zł wiec chyba szkoda mojego czasu i pracy. Niemniej jednak serdecznie dziekuję!


____________________________________________________

Marzena mama Szymka i Mateuszka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.