To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ja to mam dopiero problem:(:(:(:(:(:(:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiaczek
Dziewczynki pomocy juz nie mam sil rozmyslac co mi jest a moja sytuacja wyglada nieciekawie w polowie wrzesnia bylam u nowego prywatnego gin. mialam problem z bolacym strasznie jajnikiem dodam ze prawym i nieregularnymi @ przepisal mi luteine podjezykowo zaraz po tym 30.09 dostalam@ kazal mi czekac do nastepnej i skontaktowac sie z nim dzis jest 9.11 a ja do tej pory znow nie mam tej wrednej malpy i nie wiem co sie dzieje najdziwniejsze jest to ze od 1,5tyg boli mnie brzuch ale nie ten jajnik ktory zawsze mnie bolal wrecz przeciwnie on wogole juz nie boli teraz mam typowy bol jak przy@ a jej nie ma co ja mam wogole robic robilam tes 3.11 wyszla jedna kreska jezeli ktoras z was miala podobne dolegliwosci to prosze piszcie
Pozdrawiam
dominika1
kasiaczek ja n atwoim miejscu bym poszła do tego lekarza i spytała co i ajk, moze kaze ci zacząć brac tą luteine aby wywołac @, takze lepiej idz niz masz sie tu meczyc
Kasiaczek
a ja juz mam dosc tego wszystkiego
Madziara78
Kasiaczek jak z Twoją @?? Ja miałam podobną sytuację, tylko do tego mialam jeszcze temp skaczącą 36-8-36-9 i bółl brzucha jak przy @... zrobiłam test i nic I krecha wiec zadzwoniłam do mojej ginki - kazała mi przyjść jeszcze tego samego dnia do niej. Zbadała mnie i powiedziała że macica jest wysoko jak przed ciążą i że to może być bardzo wczesna ciąża i datego test tego nie pokazał ale od razu zagrożona (ból brzucha jak na @ nie wskazywał na nic dobrego) Od razu od ginki pojechałam z receptą po luterinę a na drugi dzień razo stawiłam sie do szpitala - zrobili badanie krwi... i okazało sie że to nie była ciąża... tylko wsytrzymanie okresu.... z niewiadomych przyczyn icon_sad.gif Dali mi jakieś kroplówki rozkurczowe i coś tam jeszcze na wywołanie okresu i po 3 dniach wypuścili do domu... Jednak to nie rozwiązało mojego problemu... do tej pory mam ciut nieregularne okresy... Problem tkwi w tym, że lekarze nie próbują dojśc z czego wynika zatrzymanie okresu tylko niwelują skutki icon_sad.gif
Mam nadzieję, że u ciebie się wszystko unormowało icon_exclaim.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
Kasiaczek
no wlasnie nie nic mi sie nie uregulowalo juz ma dosyc tego
daguusia
Dziewczyny musicie przede wszystkim znaleść dobrego gina.
Ja też miałam taki problem. Dochodziło do tego że @ nie miałam przez pół roku (wtedy się nie starałam i trochę to zaniedbałam). Potem cykl w miare się unormował i jakoś równocześnie podjełam decyzje o starankach. Regularne cykle nie trwały długo. Po kilku miesiącach cykl mi się zatrzymał bolał mnie brzuch jak na @ ale nie przychodziła. Wtedy zaczęłam się leczyć.
Ginka przepisała mi luteine (biorę ją do teraz, czyli ok 8 cykli), okazało się że nie miałam owu czyli mój organizm od połowy cyklu wariował. Ginka dodatkowo przepisała mi clo - lek który wywołuje owu.

Teraz jestem pełna wiary że się uda. Nie można siedzieć z założonymi rękoma trzeba działać !!!!! Lekarze na prawde potrafią pomóc, nie wolno załamywać rąk Kasiaczek nic się samo nie unormuje musisz skorzystać z pomocy. Jeżeli Twój gin nie może sobie poradzić to koniecznie znajć innego !!!!!!!!
duszyczka
Widfze,ze problem nieregularnosci @ dotknal nie tylko mnie icon_sad.gif
Editt32
czesc kobiety
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.