To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Oddział niemowlęcy w szpitalu w Świętochłowicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agulka 333
Pilnie poszukuję informacji na temat oddziału niemowlęcego w szpitalu w Świętochłowicach na Piaśnikach. W poniedziałek przewożą mi tam dziecko i chcę się upewnić, że trafia w dobre ręce. Będę wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam
Niusia85
CYTAT(Agulka333)
Pilnie poszukuję informacji na temat oddziału niemowlęcego w szpitalu w Świętochłowicach na Piaśnikach. W poniedziałek przewożą mi tam dziecko i chcę się upewnić, że trafia w dobre ręce. Będę wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam

Witam!! Całe 20 lat mieszkalam w Świętochłowicach i moja mama tam rodzila (brata ma 3 lata) jak wiekszosc moich znajomych.Oddział jest podobno super zrobiony , a jesli chodzi o lekarzy to tez sa dobrzy mysle ze nie masz sie czego obawiac jesli chodzi o personel icon_smile.gif Teraz mieszkam w Bytomiu ale jesli juz bede miala rodzic to wlasnie tam, mimo godzinnej podrozy stad Do świętochłowic (tramwajem) nadal tam chodze do lekarzy a w szczegolnosci gin icon_smile.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.