To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tanie oclegi w Białymstoku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edorota
Witam!
Potrzebuję namiarów na tani nocleg w Białymstoku dwa razy w miesiącu z soboty na niedzielę. Obdzwoniłam już schronisko, akademiki itp. których namiary znalazłam w internecie i niestety wszędzie miejsca są zaklepane przez sudentów zaocznych icon_sad.gif Może znacie namiary na jakiś hotelik, który nie reklamuje się w sieci i może nie jest tak "obłożony". No i cena icon_sad.gif dobrze, żeby nie była szokująca (ok. 30 zł ?! )
Dorota
angrzes
witaj,
ul.Jagienki jest taki hotelik wiem ze tam ceny byly w tamtym roku ok.25zl
musisz poszukac w ksiazce tel badz w na necie hotele to bedziesz miec telefon bo ja nie stety nie mam:(
pozdrawiam
edorota
na Jagienki już dzwoniłam, miejsca zarezerwowane, mam sie dowiadywac
dzień przed przyjazdem, może coś się zwolni. A zjazd mam 18-19 i troche sie obawiam, ze nic nie znajdę icon_sad.gif Zajęcia od 8 rano do 17 i muszę miec coś zaklepane bo nie bardzo będzie czas wieczorem szukac icon_sad.gif
Dorota
angrzes
nic wiecej nie przychodzi mi do glowy.ja jestem z bialego wiec nigdy nie szukalam tanich noclegi.chyba pozostanie ci barc co jest i za jaka jest cene .
pozdrawiam icon_cry.gif
eni20
wejdz na str www.bialystokonline.pl i tam sie oglaszaja stancje na weeekndy,moze cos znajdziesz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.