To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grota solna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorotka
Moje maluchy miały jechac na wycieczkę do groty solnej z przedszkola. Rozchorowały sie i nie pojechały icon_sad.gif Słyszałam dużo dobrego o tych miejscach. Macie w Łodzi jakieś sprawdzone, chętnie wybrałabym się z chłopcami a może nawet zaczęła chodzić regularnie icon_rolleyes.gif wink.gif
ewita 77
Ja widziałam taką grotę solną przy szpitalu Jana Bożego w Łodzi ale jak ta ulica się nazywa to bys mnie zabiła to nie moge sobie przypomniec icon_rolleyes.gif
Petit
Ja byłam na Karolewie, koło szp. Madurowicza. Mają stronę www.
Dorotka
CYTAT(Petit)
Ja byłam na Karolewie, koło szp. Madurowicza. Mają stronę www.

nie wyświetla się strona icon_sad.gif

Ewita ta ulica to Kosynierów Gdyńskich wink.gif

Podobno jest też fajna na Drenowskiej w pobliżu Manufaktury, nigdzie jednak nie mogę znaleźć numerów telefonów, a chciałabym zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć icon_confused.gif np. jakie mają atrakcje dla maluchów, jak organizują im tą godzinę aby sie nie zanudziły
ewita 77
CYTAT(Dorotka)
Ewita ta ulica to Kosynierów Gdyńskich  :wink:  


OO tak ,tak masz rację icon_biggrin.gif
kama_
Jest też grota na Obywatelskiej u sióstr Urszulanek icon_biggrin.gif
Agatkie
Ostatnio widziałam duży neon "Grota solna" na budynku na przeciwko Manufaktury. Dokładniej to na Drewnowskiej. To jest budynek sąsiadujący z tym Centrum Dzieciecym Tik Tak (ten nowy duży sklep). W srodku nie byłam, więc nie mogę powiedzieć nic więcej.
syli
Ja z dzieciakami brałam kiedyś udział w reklamówce jak otwierali Centrum w byłej restauracji "Europa" (nie pamietam jak to sie nazywa)
Generalnie atrakcje dla dzieci w Grocie są takie że mogą wziąść ze sobą czyste(umyte) wiaderko z łopatką czy grabki i bawić się w soli jak w piasku.Dodatkowo po ściankach gdzieniegdzie spływa woda więc jest na czym oko zawiesić.
Dorośli mogą poleniuchować na leżaczkach i posłuchać śpiewu ptaszków icon_biggrin.gif

Nie dam sobie głowy obciąć ale te 8 msc temu seans 45min kosztował tam 15zł - słyszałam że to dużo, choć oczywiście porównania nie mam!!
Betka77
www.grotasolnojodowa.pl

Grota


Centrum Mikroklimatu Morskiego

Koszt zabiegu 20 zł (45 min)
Karnet 10 zabiegów 150 zł
pn-pt 1000 - 2000
sobota 1000 - 1300
UL.Rojna
Dorotka
Byliśmy w grocie na przeciwko Manufaktury, jest ładna i duża, ala wstęp drogi, za naszą czwórkę zapłaciliśmy blisko 40 zł icon_confused.gif
Natomiast na Kosynierów Gdyńskich jest mniesza grota, ale bardzo przytulna, z zabawkami do soli icon_razz.gif i klockami MegaBloks. Chłopcy bawią się suuuper a koszt wejścia jest śmiesznie mały icon_smile.gif Mamy karnet za 120 zł na 10 wejść dla rodziny. Gorąco polecem icon_biggrin.gif
wojtalak
na Kosynierów jest extra. ja tam trafiłam z koleżanką która tam chodzi co tydzień bo pulmonolog jej małemu to zalecił. miejsca nie jest kosmicznie dużo, ale jest fajnie no i dzieciaki mają zabawę jak w piaskownicy a przy okazji płucka maja super powietrze. polecam.
MartaNowicka1991
Najlepsza grota solna w Łodzi to ta gdzie mają halogenerator wytwarzający suchy aerozol solny. Chodzimy tam całą rodziną zawsze gdy młodsze dziecko przywlecze jakąś infekcję gardła z przedszkola i wszyscy wdychamy ten pył. Mi pomogła w przewlekłym zapaleniu zatok a mężowi w wyregulowaniu ciśnienia bo jest nadciśnieniowcem tutaj namiary: grota solna Lodz . Od dawna nie stosujemy już antybiotyków itp... Średnio chodzimy tam raz w tygodniu szczególnie w sezonie zimowym gdy powietrze w Łodzi jest nie do zniesienia a mieszkamy w Śródmieściu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.