To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zielona herbata a starania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*Coco
przeglądając ostatnio strony o starankach natknęłam się na radę by przy rozpoczęciu starań o dziecko należy między innymi zrezygnować z zielonej herbaty icon_eek.gif ja sama ją uwielbiam i pije bardzo często. może któraś z was wie czy to prawda że zielona może zaszkodzić i dlaczego???
Madziara78
Hej cocobaby ja też lubię zieloną herbatkę więc temat mnie zainteresował i poszperałam sobie... i oto co znalazłam icon_smile.gif

na e-dziecko:

Czy w ciąży można pić zieloną herbatę? Słyszałam bardzo różne opinie na ten temat. Dotąd wypijałam jej nawet kilka filiżanek dziennie, ale boję się zaszkodzić dziecku.

Zielona herbata jest bardzo zdrowa, dużo zdrowsza od czarnej, doskonale oczyszcza organizm i poprawia samopoczucie. Nie sądzę, by pita w rozsądnych ilościach kilku filiżanek dziennie mogła w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku.

A to na rodzice.kobieta.pl:

Kawa, mocna herbata - wypłukują cenne witaminy i minerały (np. wapń). Zawierają kofeinę, która przenika do krwi dziecka. Staraj się zastąpić je wodą mineralną, zieloną herbatą, sokami lub herbatami dla ciężarnych, np. Hipp.
Tak więc myślę że można tylko z umiarem... i nie za mocną icon_smile.gif Mi to chyba wystarczy icon_smile.gif
trylinka
CYTAT(cocobaby)
...natknęłam siÄ™ na radÄ™ by przy rozpoczÄ™ciu staraÅ„ o dziecko należy miÄ™dzy innymi zrezygnować z zielonej herbaty  :shock:


Gdyby to była dobra rada to chińczycy już by wyginęli. icon_lol.gif
Gaja
Piłam zieloną herbatę i jaśminową herbatę przed ciążą i w czasie ciąży.
I wszystko OK. icon_smile.gif
*Coco
dzięki dziewczyny. to dobra wiadomość którą trzeba uczcić filiżanką zielonej herbatki icon_smile.gif impreza.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.