To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ChwalÄ™ siÄ™ i nie tylko siÄ™ :-)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cytrynka
Hejka
Uprzejmie donoszę, że moja Julcia, która ma 4 miesiące i 11 dni jest posiadaczką dwóch dolnych jedynek. Jeden ząbek przebił się już przez dziąsło (malutki jeszcze jest) i pozostało mu tylko urosnąć, drugi zaś prześwituje przez skórę.
Maleńka z upodobaniem gryzie mój palec, cyc i swoje paluszki. Tego przełomowego odkrycia dokonał mój mąż ostatniej niedzieli.
Pozdrawiamy
Cytrynka z JulciÄ… icon_lol.gif
Edi Zet :)
Gratulacje! icon_razz.gif
Ząbkowanie to niestety dość trudny okres w życiu niemowlęcia....tym bardziej należy się Małej pochwała za dzielność i "niemarudzenie"... icon_wink.gif

Pozdr

Igor-dwie dolne jedynki i górna, lewa dwójka.... icon_razz.gif, pozostałe uzębienie w drodze....
magusia
Noo Cytrynka icon_lol.gif icon_lol.gif Teraz musisz już zacząć dbać o to aby uśmiech Twojej córeczki był perlisty i biały icon_lol.gif Są takie gumowe pseudo/ szczoteczki do masowania dziąśeł które tak naprawdę służa jako gryzak dla malucha ale swoje potrafią wyczyścić wink.gif
AdusiaR
Cytrynka - pierwszy ząbek u dziecka to WIELKA radośc rodziców icon_biggrin.gif

Gratulacje dla dzielnej Julii icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja bardzo długo czekałam na pierwszy ząbek u mojej Letycji, bo miała 10 miesięcy jak sie dopiero pojawił (teraz ma już prawie 3 latka)

A u nas jest taki niepisany zwyczaj, że kto pierwszy znajdzie ząbek u dziecka to należy mu sie prezencik (najlepiej symboliczna kasiorka hihihihi ) Tata funduje mamie prezent i odwrotnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Niezalogowana Cytrynka
Hej
Faktycznie, to wielka radość. Niewiele jeszcze widać ząbka, ale jest:-))
A co do prezentu to nie wiedziałam o takim zwyczaju. Jest bardzo przyjemny, muszę coś wymyślić dla Mężusia.
Cytrynka
Niezalogowana Cytrynka
CYTAT(magusia)
Noo Cytrynka icon_lol.gif  :lol: Teraz musisz już zacząć dbać o to aby uÅ›miech Twojej córeczki byÅ‚ perlisty i biaÅ‚y icon_lol.gif SÄ… takie gumowe pseudo/ szczoteczki do masowania dziÄ…Å›eÅ‚  które tak naprawdÄ™ sÅ‚uża jako gryzak dla malucha ale swoje potrafiÄ… wyczyÅ›cić wink.gif


Magusiu, oczywiście zakupię taką szczoteczkę. Mam nadzieję, że będę umiala odpowiednio zadbać o ząbki córeczki.
Pozdrawiamy
Cytrynka z JulciÄ…
Niezalogowana Cytrynka
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Gratulacje! icon_razz.gif  
ZÄ…bkowanie to niestety dość trudny okres w życiu niemowlÄ™cia....tym bardziej należy siÄ™ MaÅ‚ej pochwaÅ‚a za dzielność i "niemarudzenie"... icon_wink.gif  

Pozdr

Igor-dwie dolne jedynki i górna, lewa dwójka.... icon_razz.gif, pozostałe uzębienie w drodze....


Dziękujemy za gratulacje. Faktycznie Julcia jest bardzo dzielna i bardzo ją za to chwalę. Ucałowania dla maluszków.
Cytrynka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.