To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Joga dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
W zwiazku z tym , ze zapisalam sie na joge (obserwujac jak dobrze joga wplywa na intelekt moich forumowych kolezanek icon_smile.gif ) a takze z powodu bolacego miesiac temu kolana a takze z paru innych , zproponowano mi , ze jedrek moglby chodzic ze mna to znaczy w tym samym czasie .i teraz tak Andrzej sie dobrze i dlugo koncentruje , generalnie nie mam poczucia , ze relaks jest mu potrzebny czy warto i jakie potencjalne korzysci , poza korzyscia , ze latwiej mi bedzie bo nie bede musiala organizowac mu opieki. Interesuja mnie nie ukrywam opinie osob ktore maja/ mialy jakis kontakt z joga a nie "dla mnie to goopie":).b
aluc
bryndzo, bardzo dobre zajęcia dla dzieci są w Jodze Żoliborz na Paska (tam mam zamiar Maksa zapisać, zasięgnęłam już języka w "moim" studio, że warto), ale oczywiście jest ale icon_biggrin.gif bo joga dla dzieci to nie jest to samo co joga dla dorosłych

poczytaj tutaj, tu jest to bardzo dobrze wyłożone https://www.joga-joga.pl/index.php?dzial=190

IMHO ma to sens, jeśli obydwoje będziecie ćwiczyć, bo może naturalnie wzmóc Jędrka zainteresowanie - Maks po każdych zajęciach każe mi pokazywać "nowe ćwiczenia, jakich się nauczyłam" icon_lol.gif
Ciocia Magda
Moje dzieci ćwiczą ze mną od czasu do czasu, bardzo to lubią - ale oczywiście jest to bardziej zabawa niż praktyka. I tak powinno być. Instruktor nie powinien za bardzo zwracać uwagi na doskonałość wykonywania poszczególnych asan, stosować dość dużą dynamikę, zwracać uwagę i wykorzystywać nazewnictwo asan (fajnie jest robić kobrę, psa z głową w dół, trójkąt).
czytałam kiedyś o programie "yoga kids" - gdzie np. przy robieniu drzewa dzieci machają gałęziami, przy psie szczekają, itp. Chodzi o to, żeby nie zniechęcić do ćwiczeń i nauczyć podstaw jogi.
nie wiem, czy coś takiego jest stosowane w Polsce, nauczyciele, z którymi ja się zetknęłam, podchodzili do jogi raczej bardzo poważnie i chyba nie chciałabym, żeby prowadzili moje dzieci.
marghe.
Mogę podpytać swoją instruktorkę co o tym sądzi
Jest rehabilitantką, sama ma dzieci.. wiec powinna wiedzieć.
mgiełka
A tak przy okazji, gdzie w W-wie są zajęcia z jogi dla dzieci?
agabr
Interesujace mnie sa wlasnie na Paska.b
marghe.
Moja instruktorka prawi,ze dzieci mogą uczęsczać na joge bez żadnych szkód
I poleca własnie zajęcia na Paska

Aluc, chodzisz tam? Orientujesz się kiedy są zajęcia dla maluchów? Gaba sie napałiła, po tym jak wzieła udział w lekcjio dla dorosłych icon_smile.gif
aluc
nie, nie chodzę, chodzę na Żurawią na astangę, zasięgnęłam jedynie języka, że jak już, to tam icon_biggrin.gif

tutaj https://www.joga.edu.pl/index.php?dz=31&last=1 masz info
marghe.
Dziękuję

Uff, Gaba sie załapuje na przedział wiekowy
fajnie
pirania
ta joga dla dzieci brzmi fajnie.

Walnijmy grupowo- dzieci na joge my na kawe icon_smile.gif
marghe.
znalazłam jeszcze takie coś
https://www.hathajoga.pl/
https://www.jogafoksal.pl/grafik.htm
aluc
kochana, wy nie na kawę tylko na jogę dla starych icon_biggrin.gif tylko ja nie mogie, bo nie mogie mieszać icon_lol.gif i dlatego ja mogie na kawe icon_biggrin.gif
malinowa i Malina
też chciałam z Adasiem, ale w Krakowie są tylko jedne zajećia w godzinach, które mamy już zajęte. icon_confused.gif
pirania
CYTAT(aluc)
kochana, wy nie na kawę tylko na jogę dla starych icon_biggrin.gif tylko ja nie mogie, bo nie mogie mieszać icon_lol.gif i dlatego ja mogie na kawe icon_biggrin.gif


ja moge i na joge dla starych, z tym ze na jodze nie mozna plotkowac trzeba sie skupiac a na kawie odwrotnie.


Poza tym ja biegam i tez nie moge mieszac icon_smile.gif
malinowa i Malina
czego nie można mieszać z jogą?
aluc
pirania bredzi icon_biggrin.gif kawy chyba nie może mieszać icon_lol.gif

ja nie mogie mieszać mojej astangi z yogą Iyengara (podobno, tak twierdzi mój nauczyciel, a on jest bardzo mądry, bardzo fachowo wykręca mi barki i w zasadzie nie mam powodów, żeby mu nie wierzyć)
pirania
martini nie moge mieszac tylko wstrzasac.

Przed bieganiem icon_smile.gif

Dodajmy jeszcze ze radzio przystojny czlek- widzialam na zdjeciach. icon_lol.gif
mgiełka
Dziewczyny, czy któraś się wybiera w najbliższą sobotę na Paska? Jest dzień otwarty. Pytam oczywiście w kontekście jogi dla dzieci, bo ja to raczej na kawkę icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.