To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Bierunia i okolic Pszczyny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asik 75
Czy są tu jakieś mamuśki z Bierunia, Pszczyny i okolic? Tw przyszłe i te co mają pociechy? Odezwijcie się!
Asik 75
Parę osób zaglądnęło, a nikt się nie wpisał. Odwagi!
Basia
No, może nie Bieruń, ale okolice Pszczyny icon_cool.gif
Asik 75
No cześć. Nikt się nie odzywał to przeniosłam się do tyskich mam.
olciaa_a
Witam!! Jestem juz troche na forum ale dopiero teraz tu zagladam z ciekawosci icon_biggrin.gif Jestem z Pszczyny a Ty Basia skad dokladniej?? icon_biggrin.gif
Basia
CYTAT(olciaa_a)
a Ty Basia skad dokladniej??  :D


To ja po sÄ…siedzku icon_smile.gif
a w Pszczynie pracujÄ™ icon_cool.gif
Asik 75
To zmienie nagółwek na mamy z Pszczynu i Bierunia, może jeszcze ktoś się odezwie.
olciaa_a
No to ja sie melduje na tym wateczku icon_biggrin.gif
Na dzieciach 2006 dziewczyny mieszkaja raczej daleko ode mnie wiec raczej nie ma szans na spotkanie a tu moze znajde kogos na wspolne spacerki z dzieciaczkami icon_razz.gif
olciaa_a
To moze sie przedstawie zeby sie lepiej poznac icon_smile.gif
Jestem mloda mamusia 7 miesiecznej Majeczki, kursuje z Pszczyny do Goczalkowic bo tam mieszka moj S. wiec jestem w Pszczynie od czwartku do soboty i wtedy pisze bo tam nie dorobilismy sie jeszcze neta icon_lol.gif icon_wink.gif Urzadzamy sobie u niego male mieszkanko wiec pewnie nie dlugo sie przeprowadze do Goczalkowic na stale (oczywiscie Pszczyne bedze czesto odwiedzac bo lubie moje miasto) icon_biggrin.gif
Jak chcecie cos jeszcze wiedziec to piszcie icon_smile.gif

A Ty Basiu masz jakies dzieciaczki??

Asik Ty widze czekasz na malego czlowieczka icon_biggrin.gif Wiesz juz czy chlopczyk, czy dziewczynka?? No i jak bedzie miec na imie Twoja pociecha?? icon_biggrin.gif
Asik 75
Ja czekam na małą Kingusię, a mam tez pięcioletniego synka Dawida. Teraz mieszkam w Bieruniu, a przed ślubem mieszkałam w Tychach.
olciaa_a
Asik To fajna roznica wieku bedzie miedzy dzieciakami icon_smile.gif A na kiedy termin??
Basia
olcia, a ja właśnie w Goczałkowicach mieszkam icon_cool.gif

Dziecko już mam duże - chodzi do 2 klasy icon_wink.gif

P.S. W jakich okolicach Goczałkowic będziesz mieszkała icon_question.gif
olciaa_a
Ooo... icon_razz.gif
Ja tam w okolicach szkoly, a Ty??
Asik 75
Termin mam na 23 marca. Dawid urodził się w 38 tygodniu, więc teraz też może być wcześniej. Chciałabym, bo juz mi ciężko.
Basia
CYTAT(olciaa_a)
Ooo...  :P  
Ja tam w okolicach szkoly, a Ty??


Noo... to ja rzut beretem icon_lol.gif
olciaa_a
Noo jestem juz (w sobote znow jade ale juz niedlugo bede miala neta u mezusia icon_biggrin.gif wiec bede czesciej )

Basia Ty tez na osiedlu?? Ja dokladniej bardzo niedaleko osrodka zdrowia, a Ty?? Moze kiedys sie wybierzemy na wspolny spacerek icon_biggrin.gif

Asik to juz bardzo blisko, doczekasz sie icon_smile.gif na koncowce to najdluzej sie ciagnie, pamietam no i uciazliwe to juz pozniej, pewnie juz sie nie mozesz doczekac kiedy przytulisz swoje malenstwo icon_razz.gif A masz jakies dolegliwosci (zgaga, puchnace nogi...) czy raczej nie?? Bo ja to taka zgage mialam ze zasnac nie moglam icon_confused.gif wrrr. jak sobie przypomne icon_wink.gif
Agulka 75
CZeść dziewczyny icon_smile.gif
Zaglądnęłam do was bo wiem że ASIK pisze tutaj - ja jestem mamą z Tychów i Asia pisze też na naszym wątku .

olciaa_a - ASIK wczoraj urodziła córeczkę icon_biggrin.gif , trochę wcześniej tak jak się spodziewała .
Basia
CYTAT(olciaa_a)
Basia Ty tez na osiedlu?? Ja dokladniej bardzo niedaleko osrodka zdrowia, a Ty?? Moze kiedys sie wybierzemy na wspolny spacerek  :D  


Konkretnie to nie na osiedlu, ale blisko icon_smile.gif
A spacerek jak najbardziej icon_cool.gif
olciaa_a
Agulka dzieki za wiadomosc icon_smile.gif
Super Asik czekamy na Was (no i na zdjecia Twojej niuni)
No i przede wszystkim [size=18]OGROMNIASTE GRATULACJE!! impreza.gif impreza.gif
olciaa_a
CYTAT(Basia)
CYTAT(olciaa_a)

Basia Ty tez na osiedlu?? Ja dokladniej bardzo niedaleko osrodka zdrowia, a Ty?? Moze kiedys sie wybierzemy na wspolny spacerek  :D  


Konkretnie to nie na osiedlu, ale blisko icon_smile.gif
A spacerek jak najbardziej icon_cool.gif


Basiu to moze nawet juz sie gdzies widzialysmy icon_smile.gif Moze wkleisz fotke zebysmy sie rozpoznaly na ulicy icon_lol.gif no i Twoje dziecie tez bym zobaczyla icon_smile.gif
Ja zaraz wmontuje tu jakies moje zdjatko icon_lol.gif
Basia
Olcia, daj swojego maila to wyślę nasze fotki icon_lol.gif
olciaa_a
Basiu olciaa_a@op.pl icon_wink.gif
olciaa_a
A co tu tak cicho?? Gdzie jestescie dziewczyny?? icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.