To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TRÓJWYMIAROWE USG gdzie na śląsku i za ile ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MADZIA_MAMA
Witam wszystkich, jestem w 28 tygodniu i chciałabym nagrać sobie płytke z takiego trójwymiarowego albo zwykłego usg, tylko nie wiem gdzie można takie coś zrobić i jak to wygląda cenowo. No i jak ktoś ma takie USG to niech napisze czy warto, jak to wyszło, czy dobrze widać dzidzi itd icon_smile.gif dzieki z góry pa
Iska
Z tego co się orientuje to usg trójwymiarowe można zrobić w B-B, w Bytomiu
koszt to 150zł. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana to zapytam koleżankę o szczególy.
eva_82
Ja bym była zainteresowana icon_biggrin.gif gdzie można je w Bytomiu zrobić. Jest nagranie??
LilySnape
W Sosnowcu można je sobie zrobić w gabinecie doktora Pianko naprzeciwko Urzędu Miasta, koszt 100 zł z płytką, podejrzewam, że to 2D ale nie mam pewności.

W Katowicach na Opolskiej można zrobić sobie USG genetyczne, koszt 200 zł z płytką, to był chyba trójwymiar (mam plytkę ale się nie znam). Było np. b. dobrze widać buźkę dziecka z profilu icon_smile.gif
eva_82
LilySnape dzięki icon_biggrin.gif
Trzeba się dużo wcześniej umawiać na wizytę na Opolskiej? Masz tam do nich nr tel?
LilySnape
Gdy ja się umawiałam, mieli termin za 1,5 tyg.
Tel: 203-73-63
Tylko nie wiem, czy wiesz, że na genetyczne umawia się w określonych tygodniach. ! trymestr jakoś chyba między 11 a 13tygodniem ciąży, 2-gi między 20 a 23.
Paula.
Moja koleżanka była na 3D w Rudzie Śląskiej, poniżej namiary. Nie znam kosztów, bo ona była ze skierowaniem na NFZ.
NZOZ "GENOM"
ul. 1 Maja 339
41-710 Ruda ÅšlÄ…ska,
tel. (32) 244 46 63

W internecie - www.godulahope.pl - poradnia jest związana z tą fundacją, na stronie więcej informacji.

A, jest także 4D – czyli w czasie rzeczywistym.
.kasiula.
w Bytomiu takie usg 3D można zrobić w przychodni "sigma-bi" na ul. Batorego, koszt to ok 150 zł
tel. do przychodni 389 70 85
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.