To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co do szpitala w Świnoujściu??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewik007
Kobietki ze świnoujścia i nie tylko poradźcie mi co zapakować do torby na poród do szpitala...
alatanta
.........
Ewik007
No właśnie wreszcie Ktoś ze świnoujścia:-) Witaj!!

Jeśli nie sprawiłoby Ci to problemu to bardzo poproszę o taką ściągawkę od doświadczonej mamy:-)
Na dzień dzisiejszy przy samym porodzie męża nie będzie .... cykor go obleciał icon_biggrin.gif
alatanta
.........
Ewik007
Bardzo , ale to bardzo dziękuje. O pani ordynator też słyszałam że bardzo "wybuchowa" babka. Choć ja nie maiałam z nią jeszcze żadnych problemów a to ona prowadzi moją ciąże . Może dlatego , że reperuje jej budżet rodzinny icon_smile.gif
Szczerze mówiąc myślałam że dla malucha trzeba więcej zabrać ... ale cieszę się że nie muszę pakować wielkiego toboła... Jeszcze raz dziekuje za ściąge. Im blżej tego dnia to mam większą treme ... jakoś boje sie że nie dam sobie rady... ale cóż nie pierwsza jestem i nie ostatnia.
A ogólnie jakie są Twoje wrażenia po porodzie w ś-ciu?
alatanta
........
Ewik007
Bardzo mnie pocieszyłaś:-) Tak naprawde naimię mam Ewa . Termin najpierw miałam na 25.12 ale ostatnio okazało sie że maluch rośnie szybciutko i w/g USG termin przesunoł się na 18.12. Będzie to dziewczynka - Aleksandra... Juz nie moge sie doczekac
alatanta
.........
Ewik007
To jest jedyne imię , co do którego oboje z mężem jesteśmy w zupełności zgodni:-) Zresztą to bardzo ciekawe imię dostojne - Aleksandra , którtkie - Ola i takie słodziutkie - Oleńka icon_smile.gif
alatanta
............
Ewik007
Jakoś nie moge się doczekać tego porodu. Boje sie jak diabli , ale juz mnie zmęczyło dzwiganie tego brzusia. Chciałabym Ole mieć już przy sobie ....
alatanta
.........
Ewik007
Pewnie nadwaga będzie , więc nie będzie mi aż tak brakowało tego brzusia.... mam nadzieje że szybko pogonie nadmiary....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.