To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie czasopismo dla przedszkolaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Jakie czasopisma kupujecie dla swoich przedszkolaków i dlaczego właśnie te. Jest tego na rynku tyle, że trudno mi przebrnąć przez tak bogatą icon_confused.gif ofertę i nie wiem na co sie zdecydować. Ceny też są takie (na ogół 4-5 zł), że nie mogę sobie pozwolić na kupno kilku i dokładne "rozpracowanie" z dzieckiem, co podoba się jemu i mnie icon_smile.gif . Ja ostatnio zainwestowałam w wakacyjne numery "Literek" wydawnictwa Egmont. Dość byłam zadowolona, ale może jest coś ciekawszego? Co polecacie?
Beata Białystok
Regularnie kupuję "Literki" i "Ciuchcię", sporadycznie inne tytuły (zazwyczaj Agatka naciąga mnie albo babcię z powodu gadżetów).
sdw
Czasem kupuje Literki, od czasu do czasu dam sie naciagnac na jakas Ksiezniczke czy innego Kubusia Puchatka Ale wierna zawsze pozostane staremu, dobremu Misiowi. Misia uwielbiamy wszyscy.Najbardziej zachwycone sa dziewczyny. A, jeszcze jest taki tygodnik katolicki JaÅ›. Tez rewelacyjny i tez od trzech lat zaopatrujemy sie w kazdy numer.
amania
Moje dziecko niestety nie lubi strego dobrego MISIA icon_sad.gif
Lubiła do niedawna najbardziej Kubusia Puchatka, a teraz kupuje najchętniej pismo Disney (wszystko z filmów Walta Disneya) i Literki.
Marysia ma 4 lata.
mamusiajacusia
A mój mały uwielbia "Misia" icon_smile.gif Wolę kupować takie pisma, niż te z chińskim gadżetem, który zaraz się psuje a gazeta ląduje w koszu zanim zostanie przeczytana.

Fajna jest też nowa gazetka "Bajkowa Chatka", też jest taka "Misiowata" i wydana ładnie. Miło się ją czyta.
Agga
Uwielbiam takie wątki,wyciągnięte po iluś tam latach icon_wink.gif . Ten po 8 latach ożył 04.gif .

Czytam,że Marysia amani ma niecałe 4 latka 37.gif ,a za chwilę widzę datę pisania postu 04.gif .
Mama Madzia
Moi chłopcy lubia niestety te z gadzetami ale nieraz udaj mi sie przeforsowac Misia, Literki, fajne jest tez Mini Mini
Mama Madzia
My dzis zakupilismy Clifforda icon_smile.gif nie jest zły icon_wink.gif
Joanna 81
Moja córka ma 3,5 roku, od czasu do czasu przynoszę z pracy czasopismo "Miś Pluszek" - jest wiele konkursów dla dzieci, są kolorowanki, krótkie opowiadania ( również obrazkowe, które dziecko porządkuje i opowiada samodzielnie ), jest wiedza popularnonaukowa, która napisana w przystępny sposób, zaciekawi niejednego przedszkolaka icon_wink.gif
Mama Madzia
Joanno, my tez mielismy pare razy Misia Pluszaka i rzeczywiście jest godny uwagi
alcia
I u nas kilka razy zakupiony był "Miś Pluszek" oraz kilka razy "Mini Mini" przez kanał bajkowy. Oliwia stara się często naciągać na te wszystkie Boby, Tomki i inne i niestety nieraz się jej udaje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.